Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.

DeletedUser15806

Guest
Byłem online w temacie, widziałem od razu jak napisałeś.

Temat uważam za zamknięty, chciałem tylko, żebyś nie podchodził do ludzi tak przedmiotowo, bo po tym wpisie to ja zrobiłem szybki reserch Twojej osoby i stwierdziłem, że to nie pierwszy raz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Mam jeszcze jedno pytanko, jakie sa Twoje zwiazki z supportem ?

Pytanie nie jest dziwne bo :

Zalecamy każdemu kandydatowi opisanie ewentualnych powiązań z InnoGames w przeszłości (np. bycie członkiem Teamu Grepolis), aby zapewnić jak największe zaufanie i przejrzystość pomiędzy kandydatem a innymi Graczami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Jak się widzi konto założone całkiem niedawno, kilka wpisów na forum...wtedy to chyba był jeden, czy dwa...mając na uwadze zeszłoroczne wybory i kandydatów, to takie wnioski się nasuwają niestety.

Jak się spojrzy na historię Twojego nicku w statystykach (aktualnego nicku), to poza tym Byllis, to nic nie ma...a mało znam ludzi, którzy akurat tam grają. Pewnie podobnie jak Grześ.
Dokladnie tak.
 

DeletedUser30490

Guest
Mam jeszcze jedno pytanko, jakie sa Twoje zwiazki z supportem ?

Pytanie nie jest dziwne bo :

Zalecamy każdemu kandydatowi opisanie ewentualnych powiązań z InnoGames w przeszłości (np. bycie członkiem Teamu Grepolis), aby zapewnić jak największe zaufanie i przejrzystość pomiędzy kandydatem a innymi Graczami.

Nie mam żadnych związków. Składałem kiedyś podanie, ale zostało odrzucone. Kilka słów na ten temat napisałem powyżej.
 

DeletedUser15806

Guest
Mozesz myslec, ze sie czepiam, ale po tym szwindlu jaki mial miejsce rok temu wszyscy mamy watpliwosci jesli pojawia sie anonimowy kandydat. Ty calkiem anonimowy nie jestes, ale tez wzbudzasz watpliwosci. Patrzac obiektywnie grales 7 lat temu, poczym byla przerwa do czasu Byllis. Czyli o graczach i grze pojecie masz powiedzmy takie sobie. I nagle zglaszasz sie by reprezentowac graczy. To dosc dziwne , nieprawdaz ? No chyba, ze miales w miedzyczasie inne zwiazki z gra. Tylko jakie ?
 

DeletedUser15806

Guest
A ja sie odpowiedzi, wyjasnienia nie doczekalem. Tyle godzin. Juz miast by nie bylo :)
 

DeletedUser30490

Guest
Ci, którzy powinni znać te nicki, to je znają.

Jak to w każdych wyborach, ludzie mają różnych kandydatów. Ten kto będzie miał ochotę zagłosować na mnie, to zagłosuje.

Pozdrawiam kolegę i życzę spokojnej nocy.
 

DeletedUser15806

Guest
Hmm. Nie ma konkurencji. Gdyby byla, to po takim tekscie kazdy kandydat bylby spalony. I zeby byla jasnosc, nic do Ciebie nie mam poza tym , ze jestes niewiarygodny. I do tego wyborcom mowisz , ze nic o sobie jako graczu nie powiesz. Malo to powazne.
 

DeletedUser29986

Guest
Ci, którzy powinni znać te nicki, to je znają.

Jak to w każdych wyborach, ludzie mają różnych kandydatów. Ten kto będzie miał ochotę zagłosować na mnie, to zagłosuje.

Pozdrawiam kolegę i życzę spokojnej nocy.
Nie wzbudzasz zaufania. Nici z kariery! Out Anonimie :mad:
 

DeletedUser30490

Guest
Grono osób, które ze mną gra/grało jest dosyć liczne.

Jeszcze raz pozdrawiam.
 

DeletedUser15806

Guest
Grono osób, które ze mną gra/grało jest dosyć liczne.

Jeszcze raz pozdrawiam.
Ja tez pozdrawiam. Ale nie wierze, ze Ci gracze istnieja. No chyba, ze tacy jak nasz ostatni przedstawiciel. Zero gry, logowanie 3 miesiace przed wyborami, 2 wpisy na FO. Tacy moga niestety glosowac a nawet kandydowac, co zostalo udowodnione w zeszlym roku ;)
 

DeletedUser29986

Guest
Grono osób, które ze mną gra/grało jest dosyć liczne.

Jeszcze raz pozdrawiam.
No, pozdrawiam.
Tegoroczne wybory playera cuncil wygrał Anonim reprezentujący Anonimową grupę osób, bo jeśli będzie inaczej też pozbieram kolegów i.... Urządzimy "PUCZ"! :D
 
Jeden sie znalazl do tego czegos i jeszcze nie powie nic o sobie, jak cos ukrywasz to znaczy, ze nic nie ukrywasz tylko klamiesz :)
Taka polityka :) znowu no name w radzie, nic dziwnego, nikt normalny nie chce sie zglosic, nic nie oferuja za to procz poswieconego czasu a i tak znajda sobie kozla na to stanowisko :)
 

DeletedUser15806

Guest
Tak naprawde to jest smutne, bo zostal wyslany powazny sygnal do potencjalnych chetnych. I tak nie macie szans bo :
Grono osób, które ze mną gra/grało jest dosyć liczne.

Jeszcze raz pozdrawiam.
Teraz na mysl przychodzi. Aha, zglosi sie taki El Gato, Jack Herer, ,gmart, MG, Warrior, kazdy rozpoznawalny i przegra bo jest tajemniczy kandydat z tajemniczym gronem. Przygnebiajace.:(

Ps. Tyminski ???;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29184

Guest
Teraz trzeba być gwiazdą FO widze, żeby była rozpoznawalność XD
Sa gracze siedzacy na FO i gracze siedzący przed grepo, nie wiem nad czym się tu rozwodzić. Nikt ze znanych sław sie nie zgłasza a jak ktos niewidoczny na FO się zgłosi to jest problem.
 

DeletedUser15806

Guest
Teraz trzeba być gwiazdą FO widze, żeby była rozpoznawalność XD
Sa gracze siedzacy na FO i gracze siedzący przed grepo, nie wiem nad czym się tu rozwodzić. Nikt ze znanych sław sie nie zgłasza a jak ktos niewidoczny na FO się zgłosi to jest problem.
Nie. Trzeba byc przede wszystkim rozpoznawalnym w grze. Tak , by byla mozliwosc to sprawdzic. I jak ktos pisze, ze przez ostatnie lata gral to jego obowiazkiem jest powiedziec gdzie. Inaczej nikt powazny nie potraktuje go powaznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29184

Guest
Tez mozna powiedziec ze jestem no namem chociaz troche ludzi mnie zna. Ty chociaz kojarzysz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry