Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.

DeletedUser23053

Guest
Dla wszystkich tych co mysla ze nie istnieje to sie zdziwia bo jestem graczem a nie jak ktos tam sobie pisal ze podwojnym nickiem admina. Na forum tutaj nie wchodzilem bo jestem teraz wiecej na nowym forum rady. Ci co najwiecej krytykuja, niech sie zmobilizuja i pomagaja a nie tylko obgaduja tak samo jak to kiedys bylo dwoch starcow w muppet show, jest wolne miejsce po FenixR1 moze ktorys ruszy 4 litery?

Wybacz, ale to zaprzeczenie sensu istnienia rady na której forum jak piszesz "teraz więcej jesteś". Jak mają do Ciebie docierać pomysły graczy? Nie przez FO "bo na nim jestes teraz mało". Na privach w światach w których grasz? Nawet nie wiem na jakim.
Po prostu piastujesz swoją funkcję i tyle. Jeśli radny ma być kims w rodzaju ambasadora graczy z polskiej wersji to musi mieć kontakt przede wszystkim z graczami. W obecnej wersji to działania council wypisz wymaluj pasują do dowcipów o eurodeputowanych.
Powtarzam zgłoszenie mojej kandydatury.
Jeśli zostanę wybrany to:
1. Poproszę o utworzenie na FO odrębnej zakładki do komunikacji Rady z graczami.
2. W tej zakładce będzie można zgłaszać propozycje.
3. Zamieszczał będę skróty sprawozdań z rady po polsku.
4. Informował na bieżąco o losach zgłoszonych propozycji.

Moją własną inicjatywą jest zmiana regulaminu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia przez support. Obecnie tryb nie przewiduje informowania o wynikach "śledztwa" i to mozna uznać od biedy za uzasadnione. Natomiast to, że support NIE INFORMUJE, że jakiekolaiwke działania podjął - zwróćcie uwagę, że w odpowiedziach supportu używany jest czas przyszły ZROBIMY, SPRAWDZIMY itp - bez podania jakiegokolwiek terminu jest wygodnym z punktu widzenia supportu pretekstem do nie robienia niczego i odkładania sprawy nomen omen "ad calendas graecas". Na marginesie jest to sprzeczne z prawem bo jeśli klient składa reklamację, a gracze są klientami, to usługodawca ma obowiązek poinformować, że ją rozpatrzył.

Zatem proszę support o dodanie mojej osoby do listy kandydatów.
PS. Na pytania odnośnie historii mojej gry w grepo odpowiem jesli będą się pojawiać
 

DeletedUser15806

Guest
No, i przy tej kandydaturze nie mam pytan. Polecam w temacie zgloszenia zamiescic wiecej informacji, a nie tylko tutaj. takie sa chyba zasady.
Przydaloby sie wiecej kandydatow, przynajmniej jeszcze jeden, bo sa chyba 2 miejsca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
El gato to chyba go bronił ale glowy nie dam:D
Ten el gato co jak dostaje fejki to krzyczy "melle" :D

Nikogo nie bronię, po prostu mam dobrą pamięć i pamiętam taki nick w MDG. Jak melle mnie fejkuje to nie krzyczę, mam jej fejki po prostu w dupie, na forum napisałem, bo domyślam się że je czyta. To że ma problem ze sobą i głową, to nie mój problem. Napisałem wyraźnie, że te fejkowanie nic jej nie da.
 
Na marginesie jest to sprzeczne z prawem bo jeśli klient składa reklamację, a gracze są klientami, to usługodawca ma obowiązek poinformować, że ją rozpatrzył.

Zatem proszę support o dodanie mojej osoby do listy kandydatów.
PS. Na pytania odnośnie historii mojej gry w grepo odpowiem jesli będą się pojawiać

Problem w tym że w regulaminie jest zapis który mówi, że jesteśmy tylko użytkownikami kont. Taki zapis powoduje, że nie mamy żadnych praw i w każdej chwili firma może nam odciąć dostęp do konta. Zakładając konto niestety każdy akceptuje ten regulamin, dlatego walka o swoje prawa jest trudna. Zapewniam Cię że jeśli bylibyśmy klientami, to inno nie leciało by tak w kulki jak do tej pory, bo każdy miałby szanse na wygranie sprawy sądowej. Teraz mogę podać przykład, jakość serwerów jest kiepska, jako klient miałbym prawo żądać odszkodowania, gdyż płacę za usługę i wymagam by świadczona usługa była na odpowiednim poziomie jakości, jako użytkownik nie mam do tego prawa a firma takie skargi może olewać.
 

DeletedUser23053

Guest
raczej nikt rozsądny nie będzie zakładał sprawy sądowej w spawie przeglądarkowej gierki. Zresztą jak dochodzić odszkodowań?
od pieniędzy, które wydajemy na złoto znacznie bardziej cenny jest czas który poświęcamy na grę, a to jest przecież niewymierne.
I nawet jeżeli Inno zabezpiecza się przed roszczenami ze strony graczy zapisem w regulaminie, to na pewno nie będzie "umierać za support".
 

DeletedUser29986

Guest
Przeczytajcie dokładnie regulamin jaki każdy z nas zaakceptował szczególnie payment.
Konto jest własnością Inno, gold także.
Jeśli wyłączy się grepolis, bo Inno tak zechce to tak zrobi, równowartość zainwestowanych pieniędzy w golda mogą (ale nie muszą) oddać w postaci innego bonusu dodatków do ich gier.

Dobra dawać bonka na playera tego cencila, bo kto tam pójdzie i napisze "Hi?! I'm nowy polish ten cencil, players wont zmiany kurde"
 

DeletedUser30490

Guest
Przeczytajcie dokładnie regulamin jaki każdy z nas zaakceptował szczególnie payment.
Konto jest własnością Inno, gold także.
Jeśli wyłączy się grepolis, bo Inno tak zechce to tak zrobi, równowartość zainwestowanych pieniędzy w golda mogą (ale nie muszą) oddać w postaci innego bonusu dodatków do ich gier.

Dobra dawać bonka na playera tego cencila, bo kto tam pójdzie i napisze "Hi?! I'm nowy polish ten cencil, players wont zmiany kurde"

"Członkowie Rady Lokalnej wybierają również dwie osoby, które będą reprezentować wersję językową w Wewnętrznej Radzie."

To już ustali Rada Lokalna.
 

DeletedUser23053

Guest
Przeczytajcie dokładnie regulamin jaki każdy z nas zaakceptował szczególnie payment.
Konto jest własnością Inno, gold także.
Jeśli wyłączy się grepolis, bo Inno tak zechce to tak zrobi, równowartość zainwestowanych pieniędzy w golda mogą (ale nie muszą) oddać w postaci innego bonusu dodatków do ich gier.

Dobra dawać bonka na playera tego cencila, bo kto tam pójdzie i napisze "Hi?! I'm nowy polish ten cencil, players wont zmiany kurde"

Nie napisałbym kurde
Z uwagi na regionalizm napisałbym "cie pieron o ja!"

A poważnie to jeśli gracze chcą zmiany to o taką zmianę można powalczyć. Siedzenie i biadolenie, że "to nic nie da" to oczywiście bezpieczna forma. Zawsze pozostaje później komentarz, "a nie mówiłem?" Tylko nic to nie wnosi.
 
Ofkors maj frynd, you have racja.
Gracze chca zmian od multum czasu i w odpowiednim temacie na forum daja swoje propozycje a potem pojawia sie jakas rada lokalna, wewnetrzna, zewnetrzna. Zaraz bedziecie audyty nam przeprowadzac, po co to skoro mozna czerpac pomysly z forum.
 

DeletedUser29986

Guest
Udało mi się odzyskać starszy profil (część osób uznała tu, że poprzedni to forma żartu z powodu zbyt krótkiego stażu).
Jeszcze raz przesyłam swoją kandydaturę. Chciałbym również dodać, że na pytania odnośnie nicków na wszystkich światach nie jestem w stanie odpowiedzieć. Każdy świat miał inny nick, dodatkowo nicki te zawierały nieszablonowe znaki. Co do relacji z Supportem jeszcze raz powiem, że nie mam i miałem żadnych powiązań.

Szanowna Społeczności,

zgłaszam swoją kandydaturę do Grepolis Player Council.

Mam 27 lat. Z Grepolis powiązany od początku polskiej wersji. Przez ostatnie 8 lat grałem na około 7 światach. Na wszystkich była to pozycja topowa. Obecny świat, na którym gram to Byllis [nick: Laxia*]. Jestem osobą komunikatywną i aktywną. Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Głównymi założeniami mojej kandydatury jest:
- Chęć
przywrócenia old-schoolowego charakteru gry (zmniejszenie znaczenia golda, "payforwin" i likwidacja morale na rzecz powrotu starych graczy). Zamierzam konsekwentnie realizować ten plan włączając w niego także społeczność zagraniczną.
- Przywrócenie założeń pierwotnej relacji pomiędzy Graczami a Supportem. Przez ostatnie lata relacja ta przybrała dziwny kształt, a dwie grupy wydają się grać do innej bramki. Pozytywny stosunek i współpraca tych dwóch zespołów są podstawą rozwoju gry.
- Przejrzystość w funkcjonowaniu rady. Zamierzam systematycznie publikować działania jakie podejmuje w celu poprawy poziomu gry.
- Równość w traktowaniu graczy, każda osoba, nawet Ci najwięksi krzykacze (żart :D), będą uzyskiwali ode mnie odpowiedź na każde zgłoszenie, propozycję czy zwykłe zapytanie dotyczące działań rady.

Jeśli dacie mi możliwość, będę sumiennie reprezentował polską wersję i naszą społeczność.

Z poważaniem
Laxia*
smiley_emoticons_confusednew.gif
Kapelusze, szaliki, złoto i sława
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Prosze jak konkurencja wymusza zmiane tonu w stosunku do wyborcow :D
 

DeletedUser23053

Guest
Gracze chca zmian od multum czasu i w odpowiednim temacie na forum daja swoje propozycje a potem pojawia sie jakas rada lokalna, wewnetrzna, zewnetrzna. Zaraz bedziecie audyty nam przeprowadzac, po co to skoro mozna czerpac pomysly z forum.

To prawda sam kilka złożyłem, ale z reguły to są "myśli nieuczesane" i najczęściej dyskusje się rozjeżdżają na kilka równoległych wątków. I trzeba brać pod uwagę, że te pomysły trzeba przełożyć na program. Nie znam się na językach skryptowych, bo to nie moja generacja. Ale swego czasu sporo programowałem w Fortranie i nieco mniej w turboPascalu. Pamiętam, że napisanie procedury to pryszcz, ale wpakowanie jej w program to już zupełnie inna historia.

Myślę, że jesli wspólnie weźmiemy na "warsztat" jakiś pomysł to musimy domęczyć go do końca.

PS.
W trakcie wyborów będę na urlopie. Zatem nie dziwcie się, że nie będzie mnie w kluczowych dniach na forum.
 

DeletedUser29986

Guest
Bo to trzeba inaczej.
Przedstawcie warunku transakcji...
Albo suport przystanie na nasze żądania, albo niech Inno dostanie informacje ze w polskiej wersji niema zainteresowanych graczy bycia "Ambasadorem" za ich pośrednictwem
smiley_emoticons_nicken.gif

Bardzo chętnie Bonk zostanie ambasadorem, ale jesteśmy zdystansowani co do przebiegu całej rekrutacji ze względu na przykre doświadczenia w przeszłości w relacjach gracze---> (vs) cała świta Community Managera, który robi za bufor.

W języku niemieckim brzmi to nawet lepiej :

"Willkommen! Einer der Spieler ist sehr darauf erpicht Botschafter zu werden, aber wir haben kein Vertrauen in das gesamte Team des polnischen Community Managers. Wir sind dieses ganze Theater müde. Sie behandeln uns sehr schlecht. Grüße von polnischen Spielern"


Teraz misiek proszę o bana, tym razem mam screen dowodu na złamanie niepisanych zasad
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Głosowanie ruszyło jak widzę...opis woła o pomstę do nieba, a truskawkę na torcie jest oczywiście tekst, że można zagłosować na pięciu kandydatów
smiley_emoticons_grepolove.gif


Nie mówiąc o tym, że linki do profili kandydatów na forum wiele nikomu nie powiedzą...ale jakby nawet ktoś chciał w nie wejść, to niezbyt działają :)
 
A ilu prechodzi? bo wczesniej chyba bylo dwoch tak?
Mialo byc pieciu a dwoch sie zglosilo ino. To tak czy siak obaj przechodza? :D
 

DeletedUser31077

Guest
Grono osób, które ze mną gra/grało jest dosyć liczne.

Jeszcze raz pozdrawiam.

tiaaaa dość liczne,ale pewnie tylko grono osób które ciebie pamietaja to tylko ci którym uprzykszałełeś gre 24h/7 alertami co 10minut które wysyłały twoje subkonta,w sumie nie subkonta ale booty typu "tiny task" wysyłajace i cofające ataki,niestety suport na te działania nie miał sposobu,nie dziwie sie,ciezko namierzyc konto i powiazac z tobą przy tak łatwej dostepności kart prepaid i mnogości tanich smarfonów,dobrze ze choc te subkonta kasowali,ale co z tego jak wyrastały nowe,hm....to tez bład,nie wyrastały ale juz były bo sam sie chwaliłeś ze grasz na kilkunastu kontach nie do namierzenia,...kiedy zobaczyłem ten nick (laxia* w oryginale) myslałem ze to jakaś fatamorgana,ale nie...masakra co sie z tą grą stało przez te lata,kasa...kasa...kasa...a do tego booty/trole w konkursach...miło.....

ps;gdzies tam sie tłumaczyłeś że nie ma dowodów na twoje trolowanie,mnie wystarczyły dowody które przytoczone zostały na bylis,w wystarczajacy sposób łączyły konto laxia* z kontem dunajka,prosto i konkretnie przeprowadzona prowokacja cie wkopała hm...kolego,niestety dla suportu nie do wykorzystania(co jest w pełni zrozumiałe)przez co część serwera sie skasowała.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9349

Guest
Ja nie chciałabym aby mnie reprezentowała osoba Laxia. Wstydu nie masz Maciek. Nie dość że grałeś na multikontach puszczając ataki z innych kont na graczy co kilkanaście sekund i cofka to zarzucić Ci można dużo więcej ... Ostatecznie po interwencji support poblokował twoje multi . Myślałeś że jak założysz konta z innego IP to będzie ok. Sam dostałeś wcześniej bana a płaczu było co nie miara jaki support jest niesprawiedliwy.
Kiedy sojusz się skasował na Bylis co zrobiłeś ... ? Założyłeś konto na Dyme i kolejne Twoje multii tym razem Tolka atakowały co kilkanaście sekund i cofka.
I również w końcu pobanował support Twoje multi/boty. Nie chciej abym wyciągnęła screeny jakie posiadam bo stałbyś się niezłym pośmiewiskiem - dobrze wiesz o czym mówię - a jak nie to wróć do historii wiadomości na FB na TS również są jeszcze twoje wpisy , nie mówiąc o wiadomościach grepolis. Jesteś Laxia boot - bez tego nie porafisz grać a co dopiero reprezentować graczy.

Nie nadajesz się za swoje kłamstwa i machlojki na grze.
 

DeletedUser31077

Guest
1. Przede wszystkim działania na forum Inner Council - Wewnętrzna Rada. Z tego co widzę, nie tylko polskim graczom przeszkadza system "payforwin", którym stała się gra. Oczywiście nie ma możliwości całkowitego zlikwidowania golda, ale będę inicjował pomysły sposobu organizacji eventów (odejście od złota i zastąpienie go losowością). Ponadto, zależy mi na usunięciu możliwości skracania budowy i rekrutacji jednostek. Jak wiadomo, nie ma niczego za darmo. Będę zatem proponował zwiększenie ceny za doradców, co zmniejszy straty Inno. Chciałbym również wykazać związek między starymi światami, a liczbą graczy online. Wniosę o utworzenie świata bez golda i ocenę liczebności graczy.
2. Pierwotnymi założeniami była współpraca i pomoc dwóch powyższych grup. Obecnie, jak chyba już każdy zauważył, widoczny jest konflikt pomiędzy starymi, topowymi graczami a Supportem. Chciałbym, aby te stosunki zostały "zresetowane".
3. Najdogodniejszym miejscem na publikacje wydaje mi się specjalna zakładka na forum. Będę wnosił o utworzenie takowej.
4. Na każdy zgłoszenie, wiadomość czy też problem udzielę wyczerpującej odpowiedzi (bez znaczenia na to kim jest gracz). Co do sposobu kontaktowania się, ad. 3 - specjalna zakładka.

ad4
jak zamierzasz usprawnic działanie suportu w sprawie trolowania na grze,jak wyeliminowac graczy trolujacych,bo powiazanie konta z multi tworzonym na karcie prepaid lub np "nju" itp cudakach jest niemozliwe,znasz temat duzo lepiej odemnie i to od srodka,masz pole do popisu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry