Dyskusja na temat Grepolympii 2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19246

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

Yoch ale dlaczego hoplici?

Podstawiając jednostki do treningu u hopków nie wygląda to najlepiej - jeden hopek to 20 pkt treningowych, a na slot wchodzi 30 sztuk, więc przez dwie godziny uzyskamy jedynie 600 pkt treningowych. Podstawiając np. 12 rydwanów na 2h dostajemy już 720 pkt treningowych (po 60 pkt za rydwan). Z cerberami, pegazami i innymi jednostkami mitycznymi już to wychodzi słabiutko a niżeli pokazuje to tabelka na Wiki. Czy coś źle przeliczyłem?
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

Dziękuję za info. Nie miałem pojęcia, że opisy w grze są trefne i tym się głównie sugerowałem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

Dwie strony wcześniej koleżanka pisała, że jest błąd i już go zgłosiła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

No ale im się chyba poprawiać nie chce :) Punkty dostajesz tak jak jest opisane na wiki. Mogę się założyć, że w ostatniej konkurencji również będzie błąd. I najlepiej chyba brać rydwany do punktów.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

Ja odpadłem od topki ;p miałem wyjazd i nie wchodziłem na kompa, ostatecznie w hopkach na 50 miejscu i poziom atlety ledwo ponad XX. Dziwnie to wygląda jak w ostatniej konkurencji byłem top 5 a teraz takie coś :D W rydwanach mam skromne myśli na jakieś ~80 miejsce, odpuszczam :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

W co teraz najlepiej dawać na rydwanach? Bo miałam 4 punkty w siłę koni dane, a ranking 100 któryś. Zawsze miałam bynajmniej w 50.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

Hah 101 miejsce na koniec :) grepolimpia grepolimpia i po grepolimpi...
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

ja 95 na Juktasie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolympii 2013

18 na Phi z rydwanów :D
 
Do góry