Dyskusja na temat Grepolympii 2016

DeletedUser22102

Guest
wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy z tymi mitykami ;)
 

DeletedUser18058

Guest
i tak nas załatwią i zrobią mity 36x1 albo w połowie zmienią zasady...
wierzycie w cuda.

to tylko Ci dla których najważniejsza jest kasa
 

DeletedUser19924

Guest
I tak w evencie mamy mnóstwo pozycji za złoto...a błędy oczywiście także obecne. Bez nich, to przecież nie byłoby to samo. Rankingi graczy nie możliwe do obejrzenia u mnie.
 

DeletedUser5

Guest
I tak w evencie mamy mnóstwo pozycji za złoto...a błędy oczywiście także obecne. Bez nich, to przecież nie byłoby to samo. Rankingi graczy nie możliwe do obejrzenia u mnie.
Została dzisiaj wgrana poprawka naprawiająca ranking.

dyskryminacja mityków - Gryfów nie da się użyć do treningu :)

Jednostki Artemidy nie występują w żadnym evencie (nie są dostępne w postaci bonusów, a w Grepolympii nie można ich użyć do treningu), ponieważ aktualnie nie ma możliwości stworzenia dwóch różnych wydarzeń na światach z 5 i 6 bogami. Projektanci gry wiedzą, że jest to uciążliwe dla graczy, i omawiają sposoby ujednolicenia tego systemu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Z tego co wiem nie ma już chyba na PL Grepolis świata z 5 bogami, chyba że Hiperborea (nie wiem, nie grałem, ale świat aktywny jeszcze?).
Po drugie co to za problem dodać te jednostki do eventu, przecież tam gdzie nie ma Artemidy, to po prostu ludzie nie będą ich wstawiać (jednostek mitycznych) do eventu (bo ich nie będą mieli) i tyle.
 

DeletedUser5

Guest
Tak, u nas Artemidy nie ma tylko na Hiperborei :) Nie jestem pewna jak to wygląda w innych wersjach językowych, możliwe, że są tam jeszcze zwykłe światy z 5 bogami. Z tego powodu nie ma też gryfa i dzika w Grepolisscore. Moim zdaniem najprostszym wyjściem byłoby po prostu dodanie Artemidy na wszystkich światach.
 

DeletedUser19924

Guest
Została dzisiaj wgrana poprawka naprawiająca ranking.

Ranking poprawiono o tyle, że już nie jest wszystko na jednej stronie, tylko są normalnie strony...jednak to nadal nie działa. Mogę "wejść" na każdą stronę, ale i tak widzę ciągle pierwszą czternastkę :/
 

DeletedUser

Guest
Ja w tym przypadku odświeżyłem stronę i działa już poprawnie.
 

DeletedUser14841

Guest
Jak w umiejki inwestować ? Ma to jakikolwiek wpływ na wynik jeżeli dam wszystko w szybkość a nic w siłę/na odwrót/wszystkiego po trochę ?
 

DeletedUser19924

Guest
Na pewno ma jakiś wpływ:) Do tego co Ci po szybkości w biegu, gdzie liczy się odległość przebiegnięta...
 

DeletedUser

Guest
Wierzysz, że ten waleczny hoplita potrafi przebiec tylko kilometr? :p
Oni muszą mieć na to jakiś limit czasowy, dlatego szybkość też jest istotna :)
 

DeletedUser5

Guest
Jak w umiejki inwestować ? Ma to jakikolwiek wpływ na wynik jeżeli dam wszystko w szybkość a nic w siłę/na odwrót/wszystkiego po trochę ?

To ma znaczenie, ale nie sugeruj się logiką :D Przykładowo, w wyścigach niekoniecznie najważniejsza musi być szybkość. Formuł nie znam, ale bawiłam się trochę na serwerze testowym i moim zdaniem najlepiej jest nie inwestować wszystkiego w jedną umiejętność, tylko rozdysponować punkty tak, żeby w jednej umiejętności było ich najwięcej, w drugiej średnia liczba, a w trzeciej najmniej.

Czy dyscyplina będzie się zmieniała po 3 dniach o godzinie 10 rano tak jak ruszył event czy jakoś inaczej?

Tak, zmiana dyscypliny jest o 10. W lewym górnym rogu okna wydarzenia znajduje się licznik :)
 

DeletedUser14841

Guest
Shannqa wychodzi na to, że szybkość ma być tą średnią statystyką. Co sądzicie o sile ? :D

78.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanie...
W wydarzeniu jest taka zasada, że kolejna darmowa próba jest co 12h.
Dziś "pobiegłem" ok. godz. 10:18, ale mimo to kolejna możliwa (darmowa) próba jest o 22:00:00.
Czy jest to spowodowane naprawami i tak został ponownie ustawiony zegar czy też nie ważne o której godzinie w ciągu dnia "pobiegnę" - i tak o 22:00:00 będzie kolejna szansa (tak jak dla wszystkich innych graczy) itd. o 10, 22, 10...?
 
Do góry