Dyskusja na temat Grepolympii 2016

DeletedUser

Guest
Prawdopodobnie chodzi o nagrody za laury. Dla sojuszu jest np. ten bonus do obrony itd., dla gracza odznaki, a oprócz tego właśnie te różne nagrody za laury.
 

DeletedUser5

Guest
Turgan, nie ma znaczenia o której godzinie weźmiesz udział w dyscyplinie, każda darmowa próba jest co 12 godzin, o 10 i 22 :)

Yilanea DeCaesare, drobna pomyłka w wiki, chodziło o to, że oprócz bonusów dla graczy i sojuszy można zdobyć również odznaczenia ;) Poprawiłam artykuł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26320

Guest
Mi się podoba ten event , krok w dobra stronę, na pewno lepszy taki niż seryjne klepanie receptur z kociołka, brawo :)
 

DeletedUser13617

Guest
super event
smiley_emoticons_bravo2.gif


jak latem trwały Igrzyska to na grepo był ewent Helołynowy
smiley_emoticons_irre.gif


jak się zbliża Wszystkich Świętych to na grepo Igrzyska
smiley_emoticons_irre.gif


na Boże Narodzenie dacie wielkanocną kurę?
smiley_emoticons_irre.gif


macie wy rozum i godność człowieka ze takie rzeczy robicie??
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser26882

Guest
dlaczego w moim evencie od dwóch dni trenuje tylko hoplitów? Czy ktoś wogóle może mi wytłumaczyć zasady tego eventu?
 

DeletedUser24012

Guest
Pewnie dlatego, że od dwóch dni mamy "Wyścigi hoplitów". Od jutra trenujemy łuczników
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

DeletedUser21386

Guest
super event
smiley_emoticons_bravo2.gif


jak latem trwały Igrzyska to na grepo był ewent Helołynowy
smiley_emoticons_irre.gif


jak się zbliża Wszystkich Świętych to na grepo Igrzyska
smiley_emoticons_irre.gif


na Boże Narodzenie dacie wielkanocną kurę?
smiley_emoticons_irre.gif


macie wy rozum i godność człowieka ze takie rzeczy robicie??
smiley_emoticons_irre.gif

Proponowałem, żeby zrobili coś z okazji igrzysk ale napisali, że nic takiego nie planują
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Nie tylko na tym świecie...na wszystkich światach tak to wygląda:)
 

DeletedUser10777

Guest
Pytanie ,dlaczego mając wyższy poziom ,mając te same proporcje ,rzucam mniej? rozumiem ,że jakiś czynnik losowy o tym decyduje,dlaczego nie ma o tym informacji ,oraz o jego rozpiętości ,procentowości czy jak to nazwać.Wychodzi na to ,że reset pkt może nic nie dać ,bo ustawienia w obrębie różnicy kilku pkt(różne)mogą dać ten sam wynik,co za tym idzie tak naprawdę nie można wyliczyć odpowiedniej proporcji,bo różne mogą dać ten sam wynik.
 

DeletedUser5

Guest
Pytanie ,dlaczego mając wyższy poziom ,mając te same proporcje ,rzucam mniej? rozumiem ,że jakiś czynnik losowy o tym decyduje,dlaczego nie ma o tym informacji ,oraz o jego rozpiętości ,procentowości czy jak to nazwać.Wychodzi na to ,że reset pkt może nic nie dać ,bo ustawienia w obrębie różnicy kilku pkt(różne)mogą dać ten sam wynik,co za tym idzie tak naprawdę nie można wyliczyć odpowiedniej proporcji,bo różne mogą dać ten sam wynik.

Napisz proszę zgłoszenie do obsługi gry, sprawdzimy jak to wygląda na twoim koncie.

dziś przetestowane, żeby to obejść wystarczy wyjść z sojuszu i wejść ponownie.
Niestety nie zawsze ta metoda działa. Może zdarzyć się, że po powrocie do sojuszu gracz nie będzie miał żadnego bonusu z Grepolympii. Technicy pracują nad naprawą tego błędu, damy wam znać, gdy dowiemy się czegoś o ewentualnej rekompensacie.
 

DeletedUser10777

Guest
Chodzi o to ,ze to nie tylko u mnie ,dzisiaj testowane 2 graczy ten sam poziom ,te same ustawienie ,4.50 metra różnicy ....szok
 

DeletedUser18203

Guest
Co tam ze event nie dopracowany.
Niedlugo sie skonczy gracze zapomna a wydane pieniadze i tak zostana u Inno:)
 

DeletedUser27444

Guest
No cóż .. zawsze coś się znajdzie co mogłoby być lepsze ... A na grepo to duuuużo miejsca do popisu zostaje .
Ale z dwojga złego Grepolimpia jest przynajmniej ciut mniej durna jak rzucanie w jajka i takie tam ....
tu tez możesz jak chcesz ciepać złotem na prawo i lewo .. ale przynajmniej możesz się ciut pobawić bez niego
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

A że różnice przy tych samych ustawieniach .. szczęście.
Proporcje też nie są stałe . . Zebrałem ze 30 rożnych wyników i kupy /dupy się proporcje nie trzymają .. przy każdym poziomie jest inaczej.
techniką i wymachem zrobisz sporo ale na późniejszych poziomach jednak siła ważniejsza..
Ktoś przeskoczył 100?
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Bonusy niby wydłużone, a tak jak w nowopodbitych miastach nie działały tak dalej nie działają...a trudno wyjść z sojuszu i do niego wrócić (co pomaga) jak się ma miasta na cudakach
smiley_emoticons_hust.gif
 
Do góry