Dyskusja na temat Grepolympii.

Status
Zamknięty.

DeletedUser30713

Guest
Teraz jak nowy świat wyszedł grepolympia? Przecież nikt nie bd miał woja, żeby to przepalać. Tylko zepsuje to rozgrywkę na początku serwera.
 
Link do szczegółów o evencie pochodzi z 2017 roku. Rozumiem, że informacje, tam zawarte, obowiązują również w 2019 w najbliższym evencie?

Pytam ponieważ jest tam napisane, że "Twój atleta może za darmo brać udział w zawodach raz na 12 godzin", a w ostatniej Grepolympii mógł raz na 24h.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za czujność. Postaramy się poprawić artykuł jak najszybciej.
 

DeletedUser30713

Guest
Na naszą korzyść, ale i tak jestem przeciwnikiem. Jak dostaniemy bonus do ataku +20 to nie będzie czego zbierać z wrogów.
 

DeletedUser23967

Guest
czy wiadomo już gdzie atleta uciekł z Nysy oraz czy Łucznik się pojawi i czy trwa akcja poszukiwawcza? ewentualnie czy zostały powiadomione odpowiednie służby w celach ujęcia sprawców porwania łucznika?

vvtd9r8epow4.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Ja włożyłem mitów żeby starczyło tak do 11:30~ . Ciekawi mnie czy czas eventu leci normalnie i ci co zapełnili całą kolejkę będą mieli przewagę -.-
 

DeletedUser32663

Guest
Event bardzo fajny tylko fajnie by było jakby strona została poprawnie zaaktualizowana oficjalna grepolis, gdzie jesteśmy przenoszenie po wciśnięciu znaku zapytania. ;/

Do czego zmierzam na stronie jest informacja:
"Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 08:42, 20 cze 2019."

Przy czym całkowicie odmienne są punkty przyznawane za jednostki. Dzięki tej stronie przygotowywałem się do eventu bo w końcu to OFICJALNA STRONA która przekierowuje, i została zaktualizowana. A co ja patrze ze jednostka która powinna dawać najwięcej exp wcale tyle nie daje.

Raz jeszcze gratuluje prowadzenia strony.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Proszę o podać świat na jakim gracie.
Postaramy się zweryfikować wasze zgłoszenie w jak najkrótszym czasie :).
 

DeletedUser30644

Guest
Z tego co wiem to na wszystkich nie działa poprawnie punktacja ze stronki xd
 

DeletedUser32663

Guest
Proszę o podać świat na jakim gracie.
Postaramy się zweryfikować wasze zgłoszenie w jak najkrótszym czasie :).

Świat Olint


Czy coś wiadomo w temacie event się kończy a nic nie słychać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry