Dyskusja na temat Halloween 2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Mi brakuje jeszcze do zrobienia jednej receptury i już wszystkie odkryje ^^ Tylko muszę zdobyć 2x ambrozja na ulepszony atak.
A event im się bardzo udał. Można to też brać za promowanie misji wyspowych, bo dużo nie wnosiły, a teraz pokazują to początkującym graczom :)

A masz recepture na minotaury i erynie na lv 9?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Nie podoba mi się... Na Psi prawie w ogóle nie mam misji, a na Juktasie wyskakują "daj tyle i tyle srebra,kamienia,drewna" żądania z kosmosu... Wolę na wojo puknąć niż na miksturę która mi przyśpieszy budowę...
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

erynie to chyba max 3 szt. można dostać:
Szpony + Łuski + Zęby = 3 erynie

A na minotaury ktoś ma jakieś lepsze zaklęcie, co by można było dostać więcej niż 3 szt.??
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

na szermierzy ma ktoś może jakąś recepturę???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

napisze mi ktoś na grepolis na świecie juktas, recepture na 81 harpii? nick: witek00
 

DeletedUser20182

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

składników na 32 pkt. bez żadnego złota :)
(tyle, że nic nie przerobione - a odnośnie właśnie tego - zna ktoś miksturę na +100 mieszkańców?)

mam 37 mikstur bez żadnego złota
 

DeletedUser20172

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

zna ktoś receptury na ulepszony atak i myrmidoński atak ?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Mam pytanie. Wczoraj kupiłem jedną ambrozie i zrobiłem 45 recepturę. Niestety o północy cena nie zresetowała się do początkowego poziomu (70 monet). Czy to jest bug czy celowo tak ma to wyglądać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Skończył Ci się limit kupowania .
Za dużo kupowales

Żartowałem nie wiem co się stało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

A znacie może jakiś przepis na procarzy na VI - IX level?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Mam pytanie. Wczoraj kupiłem jedną ambrozie i zrobiłem 45 recepturę. Niestety o północy cena nie zresetowała się do początkowego poziomu (70 monet). Czy to jest bug czy celowo tak ma to wyglądać?

To ma tak wyglądać. Za każde następne kupno danego produktu cena się podwaja. O każdej północy, przez czas trwania eventu, cena ta się resetuje do swojej ceny pierwotnej.
 
Do góry