Dyskusja na temat Halloween 2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Szpony harpii + Kopyta centaura + Zęby Cerbera :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Jak to w końcu jest z tym poziomem kultury? Dostaje po prostu +1, czy niejako dostaniemy "dopełnienie" do następnego? Mówiąc jaśniej, np. brakuje mi 30 pkt kultury do slota, to czy dostanę po prostu te 30 pkt, czy może dostanę 1 poziom kultury i nadal bd potrzebował 30 pkt?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Jeżeli np. ogólnie potrzebujesz na następnego slota 100 punktów kultury, a masz wbite np. 50, to dostajesz te 100 pkt kultury z tego eventa, czyli wbija ci slota i dodatkowo masz wbite 50 pkt kultury na następnego slota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Jeżeli np. ogólnie potrzebujesz na następnego slota 100 punktów kultury, a masz wbite np. 50, to dostajesz te 100 pkt kultury z tego eventa, czyli wbija ci slota i dodatkowo masz wbite 50 pkt kultury na następnego slota.

Ok, dziękuje bardzo za odpowiedź ;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

przyspieszona budowa poziom IV (4 godz.)= rtęć + łuski hydry + zęby cerbera
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

wyostrzone zmysły ambrozja + zęby + zęby
 

DeletedUser7974

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Probowal moze ktos szpon+2xkopytko ?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

No i kończy się powoli mieszanie w kociołku:(
 

DeletedUser20293

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

No i kończy się powoli mieszanie w kociołku:(
, szkoda, że administratorzy Grepolis nie pozwolili wykorzystać wszystkiego co uzbieraliśmy do kociołka i tak szybko go zabrali. Wcześniejsze świąteczne zabawy pozwalały na dokonanie zakupów w sklepach itd. nawet po ich zakończeniu. Przepadło sporo towaru, a to przecież ciężka praca wszystkich graczy.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Mimo wszystko event był ciekawy i udany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Event był wspaniały ale końcówka to porażka jeszcze miałem artefakty do wykorzystania a tu wszystko znikło . Kiedyś jak pamiętam przedłużało się event, nie każdy w dzień siedzi w domu ludzie pracują i się uczą, mogli zostawić jeszcze na 24h żeby wykorzystać wszystko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Event był wspaniały ale końcówka to porażka jeszcze miałem artefakty do wykorzystania a tu wszystko znikło . Kiedyś jak pamiętam przedłużało się event, nie każdy w dzień siedzi w domu ludzie pracują i się uczą, mogli zostawić jeszcze na 24h żeby wykorzystać wszystko


Mieliście napisane kiedy się kończy trzeba było wykorzystać wszystko co było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Mieliście napisane kiedy się kończy trzeba było wykorzystać wszystko co było.
Co ty tu człowieku opowiadasz takie żeczy to był pierwszy event zakończony natychmiast ogarnij się troszkę, nie jestem z pierwszej łapanki już sporo gram w to i nie jeden event przeżyłem :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Z tego co pamiętam to przy eventach zazwyczaj było zaznaczone, że nagrody będzie można wykorzystać przez X dni od momentu jego zakończenia. Tutaj takiej informacji nie było, więc można było wywnioskować, że takiego czasu nie będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Co ty tu człowieku opowiadasz takie żeczy to był pierwszy event zakończony natychmiast ogarnij się troszkę, nie jestem z pierwszej łapanki już sporo gram w to i nie jeden event przeżyłem :cool:

O co ci biega ?
Ogarnąć to chyba ty się powinieneś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Z tego co pamiętam to przy eventach zazwyczaj było zaznaczone, że nagrody będzie można wykorzystać przez X dni od momentu jego zakończenia. Tutaj takiej informacji nie było, więc można było wywnioskować, że takiego czasu nie będzie.

Nie ma zazwyczaj kolego żaden event nie był tak jeszcze zamykany, zmieniacie zasady jak wam pasuje jak widzę, jak byście mało zarobili to jeszcze by event końcowy trwał nadal jak było w przypadku na wielkanoc itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

Nie ma zazwyczaj kolego żaden event nie był tak jeszcze zamykany, zmieniacie zasady jak wam pasuje jak widzę, jak byście mało zarobili to jeszcze by event końcowy trwał nadal jak było w przypadku na wielkanoc itp.

Nie twierdzę, że na pewno ale coś mi tak świtało. Z drugiej strony nikt graczom nie obiecał, że bonusy będzie można wykorzystywać przez ileś tam dni, więc nie rozumiem oburzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013

A czy nie powinien być już normalny banner u góry na forum?
 
Do góry