Dyskusja na temat Halloween 2014

yakamoz

Zespół Grepolis
Zapewne nie możecie doczekać się okazji, by zostać doborowymi alchemikami :)
Zapraszamy do dyskusji!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

bardziej nie mogę się doczekać nowego świata
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

spartaker ja tam wole zachować siły na świat na którym teraz gram i wreszcie mój 1 event haloween wiele eventów miałem ale jeszcze nigdy nie byłem na haloween straciłem ostatnie miasto miesiąc przed haloween w 2013 na starym świecie ale super pewnie nagrody będą oby były zmysły jak nie będzie to chociaż ulepszony atak tyche
kwadr.gif


tylko na niektórych światach (w sumie na każdym) będą 2 eventy w tym samym czasie bo raczej nikt nie podbije ostatniego miasta Artemizji na morzu 00 przed haloween no ale czeka pewnie na event dużo osób z niecierpliwością na zmysły
przypal.gif
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Małe pytanie.

"zaś po uwarzeniu 50 zdobędziesz bohatera Demokryta, który natychmiast dołączy do twojej kolekcji. "

Co to za bohater? Ponieważ na wikipedii nie ma szczegółów.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Małe pytanie.

"zaś po uwarzeniu 50 zdobędziesz bohatera Demokryta, który natychmiast dołączy do twojej kolekcji. "

Co to za bohater? Ponieważ na wikipedii nie ma szczegółów.

jeśli w mieście jest demokryt to na 1 poziomie masz 22% szans że pozytywny bonus będzie 2 razy dłuższy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Małe pytanie.

"zaś po uwarzeniu 50 zdobędziesz bohatera Demokryta, który natychmiast dołączy do twojej kolekcji. "

Co to za bohater? Ponieważ na wikipedii nie ma szczegółów.

On zwiększa trwanie bonusów z czarów itp. w mieście gdzie się znaduje jak źle to mnie poprafcie :)


Co do eventu to szału nie ma :) taki sam event jak z kurą jazona tyle ze zamiast paszy masz coś innego
smiley_emoticons_hust.gif
jak dla mnie badziewie zlotnicy dostaną straszną przewage i tyle a żey zdobyc wszystkie składniki to też nie problem więc to taki sobie event
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

On zwiększa trwanie bonusów z czarów itp. w mieście gdzie się znaduje jak źle to mnie poprafcie :)


Co do eventu to szału nie ma :) taki sam event jak z kurą jazona tyle ze zamiast paszy masz coś innego
smiley_emoticons_hust.gif
jak dla mnie badziewie zlotnicy dostaną straszną przewage i tyle a żey zdobyc wszystkie składniki to też nie problem więc to taki sobie event

aha na kurze to jeszcze byłem
rotfl.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Super, znów taki sam event jak rok temu! :)
Bardzo lubię takie, gdzie za konkretne rzeczy otrzymujemy konkretne nagrody, a nie żadne losowania itd. :)

Mam tylko jedno ważne pytanie : czy receptury są takie same jak rok temu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

spartaker ja tam wole zachować siły na świat na którym teraz gram i wreszcie mój 1 event haloween wiele eventów miałem ale jeszcze nigdy nie byłem na haloween straciłem ostatnie miasto miesiąc przed haloween w 2013 na starym świecie ale super pewnie nagrody będą oby były zmysły jak nie będzie to chociaż ulepszony atak tyche
kwadr.gif


tylko na niektórych światach (w sumie na każdym) będą 2 eventy w tym samym czasie bo raczej nikt nie podbije ostatniego miasta Artemizji na morzu 00 przed haloween no ale czeka pewnie na event dużo osób z niecierpliwością na zmysły
przypal.gif


no nie rośmieszaj mnie
chyba dużo czasu Ci nie zajmuje ogarnięcie tamtego konta
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Super, znów taki sam event jak rok temu! :)
Bardzo lubię takie, gdzie za konkretne rzeczy otrzymujemy konkretne nagrody, a nie żadne losowania itd. :)

Mam tylko jedno ważne pytanie : czy receptury są takie same jak rok temu?

Receptury są inne. Ten event właśnie kończy się na pewnych serwerach i niestety to wielka pomyłka. Uzasadnie dlaczego :) otóż beż użycia złota nie ma szans na zdobycie bohatera także wszyscy którzy na to liczą niech zakupią złoto bo bez tego ani rusz.. Ne używając złota i zdobywająć maksymalna ilość składników dziennie mamy możliwość uważenia 42 mikstury a wymagane jest 50. Event nastawiony wyłącznie na wyciągnięcie kasy jak to zwykle jest ale tym razem to przesada. Także to wielka kupa ale już nic nas tutaj nie zaskoczy:) Ważne że euro się zgadza a reszta nieistotna:) Bylbym zapomnial błędy oczywiście nadal nie naprawione:) robiąć oferte na targu powiedzmy 5k za 5k i przechodząc do kolejnego miasta z otwartym oknem targowiska gra się zawiesza i trzeba odświeżać (ten błąd jest juz od paru tyg czemu nie jest naprawiony?) i na nowo wpisywać wartość w oknie targu. Nic dodać nic ujać event o kant tyłka potłuc a błędy są nadal i będą bo najważniejsze są teraz pomysły poprawiające zysk firmy a nie jakość gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Receptury są inne. Ten event właśnie kończy się na pewnych serwerach i niestety to wielka pomyłka. Uzasadnie dlaczego :) otóż beż użycia złota nie ma szans na zdobycie bohatera także wszyscy którzy na to liczą niech zakupią złoto bo bez tego ani rusz.. Ne używając złota i zdobywająć maksymalna ilość składników dziennie mamy możliwość uważenia 42 mikstury a wymagane jest 50. Event nastawiony wyłącznie na wyciągnięcie kasy jak to zwykle jest ale tym razem to przesada. Także to wielka kupa ale już nic nas tutaj nie zaskoczy:) Ważne że euro się zgadza a reszta nieistotna:) Bylbym zapomnial błędy oczywiście nadal nie naprawione:) robiąć oferte na targu powiedzmy 5k za 5k i przechodząc do kolejnego miasta z otwartym oknem targowiska gra się zawiesza i trzeba odświeżać (ten błąd jest juz od paru tyg czemu nie jest naprawiony?) i na nowo wpisywać wartość w oknie targu. Nic dodać nic ujać event o kant tyłka potłuc a błędy są nadal i będą bo najważniejsze są teraz pomysły poprawiające zysk firmy a nie jakość gry.

z tego co się nie myle to event bedzie trwał 17 dni , 12 składników dziennie więc łącznie da nam to 204 składniki jeśli znajdziemy codziennie 12 , a 1 receptura wymaga 3 składników , więc każdy kto będzie codziennie zbierał składniki powinien spokojnie zdobyć demokryt'a
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

On zwiększa trwanie bonusów z czarów itp. w mieście gdzie się znaduje jak źle to mnie poprafcie :)
Sprostuję: Demokryt działa na bonusy, nie na czary bogów :)

Bylbym zapomnial błędy oczywiście nadal nie naprawione:) robiąć oferte na targu powiedzmy 5k za 5k i przechodząc do kolejnego miasta z otwartym oknem targowiska gra się zawiesza i trzeba odświeżać (ten błąd jest juz od paru tyg czemu nie jest naprawiony?) i na nowo wpisywać wartość w oknie targu. Nic dodać nic ujać event o kant tyłka potłuc a błędy są nadal i będą bo najważniejsze są teraz pomysły poprawiające zysk firmy a nie jakość gry.
Prosiłabym, aby temat błędów poruszać w odpowiednim dziale - w tym wątku dyskutujemy na temat eventu z okazji Halloween.

z tego co się nie myle to event bedzie trwał 17 dni , 12 składników dziennie więc łącznie da nam to 204 składniki jeśli znajdziemy codziennie 12 , a 1 receptura wymaga 3 składników , więc każdy kto będzie codziennie zbierał składniki powinien spokojnie zdobyć demokryt'a

Dokładnie tak :)

Super, znów taki sam event jak rok temu! :)
Bardzo lubię takie, gdzie za konkretne rzeczy otrzymujemy konkretne nagrody, a nie żadne losowania itd. :)

Mam tylko jedno ważne pytanie : czy receptury są takie same jak rok temu?

Jest pewien czynnik losowy podczas kupowania receptur za złoto - nie wiesz jaki poziom będzie miał bonus. Jeśli jednak znasz już konkretną recepturę (kupioną lub odkrytą w ramach eksperymentów z warzeniem), to nagroda będzie zawsze taka sama.

Receptury są inne niż rok temu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

z tego co się nie myle to event bedzie trwał 17 dni , 12 składników dziennie więc łącznie da nam to 204 składniki jeśli znajdziemy codziennie 12 , a 1 receptura wymaga 3 składników , więc każdy kto będzie codziennie zbierał składniki powinien spokojnie zdobyć demokryt'a

Oceniłem event na podstawie innego serweru, tam nie było możliwości zdobycia bohatera bez złota.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sprostuję: Demokryt działa na bonusy, nie na czary bogów :)


Prosiłabym, aby temat błędów poruszać w odpowiednim dziale - w tym wątku dyskutujemy na temat eventu z okazji Halloween.



Dokładnie tak :)

Było zgłaszane nie raz tylko jak zwykle nie zostało zrobione nic by to naprawić.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Event taki sam jak rok temu tylko że z drobnymi zmianami, ogólnie mi się podoba tylko trochę za dużo funkcji za złoto, i nagroda +30monet mądrości/wojny beznadziejna bo tyle to mogę sobie w mniej więcej tydzień zdobyć, wolałbym zamiast ich dostać slota/zarządce tak jak jest na światach bez bohaterów, co mi po tych kilku monetach, jakby dali 60 albo 80 to byłaby jakaś nagroda.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Event taki sam jak rok temu tylko że z drobnymi zmianami, ogólnie mi się podoba tylko trochę za dużo funkcji za złoto, i nagroda +30monet mądrości/wojny beznadziejna bo tyle to mogę sobie w mniej więcej tydzień zdobyć, wolałbym zamiast ich dostać slota/zarządce tak jak jest na światach bez bohaterów, co mi po tych kilku monetach, jakby dali 60 albo 80 to byłaby jakaś nagroda.
z monetami prawda o zarządcy pomarzyć to można, ale fajnie by było dostać darmowego slota z eventu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

event spoko oczywiście porównywalny do trackiego na tej samej zasadzie prawie :)

ale to jest typowe zmywanie złego słowa o poprzednik numerach jakie niedawno powstały min. Wymiana Złota :)
gracz zapomni bo się skupi na tej ważnej rzeczy jakiej jest event i tak o to wyjdzie na swoje inno
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Jakby nie patrzeć, to dla mnie na światach bez bohaterów są lepsze nagrody...
1. Wolę dostać darmowego zarządce na dwa tygodnie niż te 30+30 monet. Wychodzę na tym interesie zdecydowanie lepiej:)
2. Bohater także jakoś jest gorszą opcją niż wolny slocik.

Także jakoś te nagrody zupełnie nie są dopasowane do siebie...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Pojawiły się 3 nowe bonusy, chyba że coś przeoczyłem w poprzednich eventach...

- Łańcuch błyskawic
- Wesele arystokratów
- Przywołanie nereid
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Satanistyczny event. Zły event.
 
Do góry