Dyskusja na temat Halloween 2014

DeletedUser21096

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Pojawiły się 3 nowe bonusy, chyba że coś przeoczyłem w poprzednich eventach...

- Łańcuch błyskawic
- Wesele arystokratów
- Przywołanie nereid
Może ktoś wytłumaczy na czym ten nowe bonusy polegają?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Może ktoś wytłumaczy na czym ten nowe bonusy polegają?

a wiesz że jest taka strona jak

http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna ?

zapraszam do skorzystania
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

szkoda że przy Łańcuchu błyskawic nie ma info ile jednostek wroga zostało ubitych :p
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

szkoda że przy Łańcuchu błyskawic nie ma info ile jednostek wroga zostało ubitych :p
Myślę, że taka informacja na pewno okazałaby się przydatna, na razie nie narzekam na nowe bonusy, chociaż niektóre z nich można wprowadzić do misji wyspowych tylko w trochę słabszej wersji.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Nie odpalił mi się bonus - przywołanie nereid - trwa rytuał, został rzucony zew i nic się nie zmieniło...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Chyba na początek trzeba rzucić zew, a potem czar...a przynajmniej coś takiego ostatnio słyszałem :)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Chyba na początek trzeba rzucić zew, a potem czar...a przynajmniej coś takiego ostatnio słyszałem :)

nie, już raz używałem więc wiem jak to powinno działać, zresztą po co miałby być na dłużej niż 4 godziny?
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Chyba na początek trzeba rzucić zew, a potem czar...a przynajmniej coś takiego ostatnio słyszałem :)

To źle slyszałeś. Tu po prostu te bonusy nie działają tak jak potrzeba. Najpierw aktywuje się bonus potem rzuca czar. Wystarczy logicznie pomyśleć a najlepszy przyklad to łańcuch piorunów. Rzucisz byłskawicę na miasto uszkodzisz budynek a po aktywacji tego bonusu nic sie nie stanie natomiast robiąc to odwrotnie czyli aktywując bonus i dopiero rzucając błyskawice uszkodzimy dodatkowo jednostk stacjonujące w miescie. Nie wiem czy trzeba mieć aktywne miasto w którym ten bonus został aktywowany bo tego nie miałem czasu sprawdzić wiem ze z zewem nie trzeba:p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

To źle slyszałeś. Tu po prostu te bonusy nie działają tak jak potrzeba. Najpierw aktywuje się bonus potem rzuca czar. Wystarczy logicznie pomyśleć a najlepszy przyklad to łańcuch piorunów. Rzucisz byłskawicę na miasto uszkodzisz budynek a po aktywacji tego bonusu nic sie nie stanie natomiast robiąc to odwrotnie czyli aktywując bonus i dopiero rzucając błyskawice uszkodzimy dodatkowo jednostk stacjonujące w miescie. Nie wiem czy trzeba mieć aktywne miasto w którym ten bonus został aktywowany bo tego nie miałem czasu sprawdzić wiem ze z zewem nie trzeba:p

Dokładnie tak, najpierw trzeba aktywować bonus, a potem rzucić czar. Obie akcje powinny być wykonane z tego samego miasta.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

A to ja źle słyszałem :) W takim razie zwracam honor i zamierzam naprostować osobę, która wprowadziła mnie w błąd:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Ja mam małe pytanko. :)
Czy ''Łańcuch błyskawic" działa na miasta Artemizji?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Łoł jaka strona z okazji tego halloween :D straszny ten zeus:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

a ja mam pytanie a jakie czry możesz rzucić na takie miasto?
Ano fakt. :) Wobec tego sorry za pytanie bez sensu nie próbowałem rzucać czarów na Artemizję, bo jej nie atakowałem i nie wiedziałem. :p
 

DeletedUser23573

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Mam pytanie, wiecie dlaczego przy użyciu tych samych składników różni gracze dostają inne moce czarów??
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

Nie mam zielonego pojęcia bo się w ten event nie bawię, ale zakładam, że jak zawsze poziomy czarów zależą od prędkości świata oraz punktów eko poszczególnych graczy. zakładam, że sa jakieś progi choć mogę się mylić.
 

DeletedUser22357

Guest
Kociołek Demokryta - receptury

Cześć i czołem,

Możecie mi powiedzieć, czy receptury mikstur różnią się na różnych światach? Może podzielimy się jakoś, tym co już wiemy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Halloween 2014

a zmiana działania rytuałów niespodziewanego wsparcia i wesela arystokratów bez powiadomienia?
rozumiem, że to daje spore korzyści dla graczy, ale jeśli chce się z tego zrezygnować "na biegu" to wypada powiadomić.
czy dla tych, którzy skorzystali wcześniej będa bany za bugusing?
dla tych, którzy nie zauważyli zmiany: wcześniej rytuał działał po rzuceniu czaru przez sojuszników, a teraz tylko przez tego samego gracza, który odpalił rytuał; dokładny opis działania czaru jest tu: http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Bonusy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry