Dyskusja na temat Herosów

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Podałem prędkości obowiązujące na Pelli. Więc wszystko trzeba podzielić przez 3. Co stanowi, że wiki podaje dobre informacje, a ja wprowadziłem zamieszanie, przepraszam.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Podałem prędkości obowiązujące na Pelli. Więc wszystko trzeba podzielić przez 3. Co stanowi, że wiki podaje dobre informacje, a ja wprowadziłem zamieszanie, przepraszam.

czyli jaka jest prędkośc bohatera na pella? podaj kilku bohaterów i jaka tam jest prędkośc świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Pella ma prędkość jednostek x3, czyli podane wcześniej prędkości hoplity i najwolniejszych bohaterów są właściwe dla tego świata.

Hoplita: 18 na świecie Pella; 6 - podstawowa prędkość jednostki (zgodna z wiki)
Najwolniejszy bohater: 36 na świecie Pella; 12 - podstawowa prękość jednostki (zgodna z wikii)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

no to tragedii nie ma - spowolnią głównie kawalerzystów a reszte nie. dzięki za info
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

No i już sobie wszystko wyjasniliscie sobie ;)
A bo herosików to ja bym niektórych z miasta nie wypuszczał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Co to są bohaterowie specjalni?
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Co właściwie stoi na przeszkodzie do wprowadzenia bohaterów na światy istniejące przed dodaniem bohaterów?
 
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Co właściwie stoi na przeszkodzie do wprowadzenia bohaterów na światy istniejące przed dodaniem bohaterów?
Głównie pewnie to stoi na przeszkodzie, że nie wszyscy gracze, którzy grają na już istniejących światach, chcieliby zmiany ustawień (a więc również dodania bohaterów) na tych światach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Głównie pewnie to stoi na przeszkodzie, że nie wszyscy gracze, którzy grają na już istniejących światach, chcieliby zmiany ustawień (a więc również dodania bohaterów) na tych światach.

Możesz mi pokazać ankietę, gdzie gracze takie coś wyrazili, bo bez tego to spekulacje.
 
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Możesz mi pokazać ankietę, gdzie gracze takie coś wyrazili, bo bez tego to spekulacje.
Tak, to są moje spekulacje - dlatego napisałam "pewnie". Swoje zdanie opieram na przeczytanych wiadomościach od różnych graczy oraz między innymi tej informacji na DevBlogu: link.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Manfredzie, ale co tu dużo szukać?
Wbrew pozorom tylko mała grupa ludzi pisze na forum, a grono osób pisze na PW.
Jest tak, że część chce, a część nie chce Herosów u siebie.

Tak jak napisała Slietie, z obserwacji nie tylko naszego polskiego forum wynika, że nie wszyscy tego chcą.
Jej spekulacje są jak najbardziej trafne - nie zamykamy się tylko tutaj.

Ale my jesteśmy dla Was, dla graczy - zgodnie z Twoją sugestią i innych osób damy propozycję w Inno, by poszła ankieta do graczy na wszystkich marketach by się wypowiedzieli.

Wystarczy Ci to, czy uważasz, że jeszcze coś powinniśmy w tym temacie zrobić? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

chyba mnie nie rozumiałaś do końca. Ktoś zadał konkretne pytanie to albo się na nie odpowiada konkretnie albo piszę nie wie a nie odpowiada jak by to było pewne a potem "to była spekulacja"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Tak jak napisała Slietie, z obserwacji nie tylko naszego polskiego forum wynika, że nie wszyscy tego chcą.

Nigdy wszystkim nie będzie pasować. Możesz to uznać, za lekcję na dzisiaj.

Jednak nadal nie wiem dlaczego bazujecie na polskim forum, na którym poddział offtopic ma więcej postów niż cały dział agora. Tutaj ludzi piszących regularnie macie może 100 (nie licząc adminów itp) i wyciąganie na podstawie tak małej grupki osób wniosków dotyczących pewnie kilkunastu tysięcy graczy na różnych serwerach jest "nieco" niepoważne. Nawiasem mówiąc nie zauważyłem jakoś nigdzie tej kwestii poruszanej, ale mi się nie chce szukać, więc mogę się mylić.

Już całkowicie abstrahując od tego co pisał maniek - nie wiem to się nie wypowiadam i czekam na mądrzejszego w danej kwestii, zwłaszcza jak jestem "funkcyjny".

Tak, to są moje spekulacje - dlatego napisałam "pewnie". Swoje zdanie opieram na przeczytanych wiadomościach od różnych graczy oraz między innymi tej informacji na DevBlogu: link.

Informacje na deblogu również nie mają swojego źródła - oczywiście można ślepo uwierzyć w to co ktoś napisał, ale wolałbym mieć odnośnik do tematu gdzie ludzie w tej kwestii głosowali/wypowiadali się. Poza tym nawet jakby uznać, że to co gość napisał ma ręce i nogi to i tak "major part" czyli jak rozumiem większość jest za.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Czy orfeusz ma wpływ na pkt z pochodów czy daje tylko bonus do festynów itp?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Na 1 poziomie, gdy Orfeusz jest przypisany do miasta i otrzymasz punkt kultury, jest 33% szans, że uzyskasz dodatkowy punkt kultury. Na 20 poziomie ta wartość wzrasta do 90%.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Nie no mało tych herosów ale wypowiem się dla tych którzy ich nie chcą trzeba zrobić światy z herosami i światy bez ludzie będą wchodzić na bez albo na z i nie będzie przeszkadzać proste ale dla mnie super są herosi tylko za mało ich jest z pewnością :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Nie no mało tych herosów ale wypowiem się dla tych którzy ich nie chcą trzeba zrobić światy z herosami i światy bez ludzie będą wchodzić na bez albo na z i nie będzie przeszkadzać proste ale dla mnie super są herosi tylko za mało ich jest z pewnością :)

Oczywiście.
A teraz dodali kolejnego herosa nie do zdobycia... trzeba będzie cały event przejśc
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

rzeczywiscie trzeci ekskluzywny bohater
a ciagle nie wiadomo co zrobic, zeby pierwszego dostac...
info na ten temat nie pojawi sie chyba nigdy...
 
Do góry