1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat Jesiennego Wydarzenia

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 14. Wrz 2016.

Poleć tę stronę

1. beta-delta

beta-delta

Docenione treści:
    0
    niestety to nie jedyny poważny błąd w tym najnowszym evencie, że po angielsku pisany wstęp.
    Drugi, jeszcze poważniejszy, to to, że nie dodaje grantów za zaliczone, dzienne zadania.
    Za pierwsze zadanie dostałam grant, za następne nie!!!!!
    Lipa, panowie i panie z support

2. jugar69

jugar69

Docenione treści:
    2
  3. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    357
    No i te składniki jakoś skąpo lecą...a może to przez cuda i ja po prostu za mało surki tracę na budowy/rekrutacje/badania, czy łask:)

4. Elsini

Elsini

Docenione treści:
    68
    Event w czasie idealnym.
    Można oficjalnie kupować skracanie cudaków na idalium. [​IMG]

5. guzitso

guzitso

Docenione treści:
    48
    Czyli cudaki w pewien sposób można też "legalnie" kupić [​IMG]

6. doktor14874

doktor14874

Docenione treści:
    39
    Nie chcę Cię Shannqa obrazić ale wy za każdym razem dajecie plamę.... sporo błędów ....
    zarówno z eventem a nie mówię już o grze gdzie z każda aktualizacją coś psujecie .... a to świadczy o was. Zresztą myślę że już większość wyrobiła sobie opinia o większości w Inno i u was.
    Skoro wasi technicy nie radzą sobie może najwyższa pora ich zmienić ??

kaxuu lubi to.
  7. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    311
    Rozumiem, przy każdym evencie przekazuję do szefów wasze opinie, teraz też oczywiście wspomnę, że pojawiły się negatywne komentarze dotyczące bonusów i częstotliwości wydarzeń.

Sporo osób pisze, że tym razem trudniej zdobyć składniki, ale na moim koncie o dziwo nie zauważyłam takiego problemu. Przetestowałam przed chwilą na nowym koncie na Achillesie, na 11 budynków zdobyłam 7 składników. Czy mniejsza liczba składników dotyczy u was wszystkich akcji czy tylko niektórych?

Nie obrażasz mnie, mi też bardzo zależy na tym, żeby błędów nie było wcale, bo wiem, że są wkurzające. Pół biedy, jeśli chodzi o problem z wyświetlaniem, jak tutaj z tłumaczeniem, gorzej, jeśli cała funkcja nie działa tak, jak powinna. Nie da się całkowicie wyeliminować wszystkich błędów w grze tego typu, ale staramy się, żeby były jak najszybciej naprawiane, jeśli już się pojawią. Przykre, że mamy taką opinię, ale nie pozostaje nam nic innego, tylko dawać z siebie wszystko i próbować ją zmienić ;)

8. Polish Dog

Polish Dog

Docenione treści:
    49
    Najbardziej odpowiadałyby mi eventy z nagrodami unikatowymi tj: nereidy, zaangażowana, ekspansja, mieczyki, zmysły, butki, mogą być też. Zmniejszenie bonusu i wzrost kosztu jednocześnie składników jak dla mnie nie ma najmniejszego sensu. owszem mityki będą trudniejsze do zdobycia, ale Wy chcecie trafić do grupy użytkowników takiej na której inno najwięcej zarabia zamiast do wszystkich jednakowo. myślę że wspomniane nagrody są o wiele fajniejsze, bo ich nie można samemu zrobić i trzeba na nie czekać jak na jakieś specjalne wydarzenie a manty, harpie erynie można robić wystarczy trochę chęci. wtedy ograniczone zaburzenie rozgrywki by właśnie było. no i wycofałbym łaski eventowe, bo po pierwsze dostajesz dziesiąt sztormów i nawet nie ma sensu starać się akcji robić na aktywnych, bo pacnie Ci do zera wszystkie ognie, a po drugie jak już ktoś wspomniał podczas cudów to jawne kupowanie skracania cudaka.. łaski można kraść więc to nie jest wyjątkowe. jak chce się sztormy dawać również można narobić boskich paczkę ustalić z sojusznikami i puścić ataki na różne miasta i wracając będziemy dostawali łaski a jeśli potrzeba oczyszczenia szybka zmiana boga, bo boscy nie znikają. zmieńcie podstawową myśl: kierujcie swoją pracę i eventy do wszystkich graczy, a nie tylko do wysegregowanej starannie części na której inno jest w stanie najwięcej zarobić. w końcu i tak coraz więcej ludzi odejdzie i zostanie Wam tylko ta grupa graczy na której najwięcej zarabiacie, ale ona też zniknie jak zrobi się pusto a w tym kierunku to idzie. no nic moja opinia tylko [​IMG]

Ostatnio edytowane: 15. Wrz 2016
    Big Kamil, Elsini oraz Shannqa lubią to.
  9. zuziek76

zuziek76

Docenione treści:
    6
    Bardzo bym prosił o zmianę opisu sposobu zdobywania składników, gdyż za ataki i obrony takowych się nie dostaje.
    I nie, nie wymyślam sobie-na jednym serwerze, mając dziś ponad 20(słownie: dwadzieścia) przeprowadzonych ataków plus parę obron dostałem 0(słownie: ZERO) składników.
    To już nawet nie jest śmieszne, to jest żenujące...

10. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    357
    W sumie podczas cudów wiele surki nie wydaję, ale trochę budów zleciłem, jakieś badania i rekrutacje...od początku eventu zdobyte 8 składników dzisiaj. Mam nadzieję, że te dwa pozostałe też wypadną...choć szkoda mi surki, aby na siłę je wyciągać[​IMG]

11. Elsini

Elsini

Docenione treści:
    68
    ja celowo zlecałam kilka rekrutacji [małych] czy jakieś budowy.
    Nawet badanie zleciłam i dostałam w sumie całe 2 składniki [​IMG]

12. weteran2

weteran2

Docenione treści:
    60
    średnio 1 składnik na 10-12 akcji, słabo...

13. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    311
    Opieram się na opinii innych osób, ale sporo graczy twierdzi, że nie opłaca się zlecać małych rekrutacji, prawdopodobieństwo zdobycia składnika jest wtedy bardzo małe, znacznie lepiej dodać do kolejki na raz przykładowo 100 jednostek.

W każdym razie zgłosiliśmy do projektantów gry, że otrzymaliśmy dużo informacji o tym, że składniki wypadają rzadziej niż w innych wydarzeniach, mają się przyjrzeć sprawie :)

14. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    357
    Podczas budowy cudów raczej nie ma surki na takie rekrutacje...

PS: Dzisiaj już trochę lepiej z tym...a wcale nie budowałem więcej. Chyba, że za te "ataki" wszystkie dostaję...

15. Elsini

Elsini

Docenione treści:
    68
    Nie mam pojęcia od czego to zależy. Dzisiaj na idalium i po 100 rekrutowałam, nastawiłam 1 budowę i kilka badań w akademii (tylko nie czarowałam) i zdobyłam cały 1 składnik.
    Natomiast na Kosie moje konto aktywne jest non stop , buduje, rekrutuje, czaruje nastawiam badania, atak też się zdarzył i nie zdobyłam 10 składników. (mam 1,5h)
    Rozumiem że składniki nie wpadają za każdym razem ale aktywne konto powinno mieć możliwość wypełnienia dziennego limitu.

16. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    357
    Hehe...ja puściłem dzisiaj trochę fejków i limit został osiągnięty, więc nie narzekam. Jednak tak jak kiedyś te składniki wypadały mi w ciągu 15 minut po rozpoczęciu nowego dnia, tak teraz trzeba się z tym zmagać cały dzień prawie.

Albo to nasz sojusz jakiś pechowy[​IMG]

17. Kot Felix

Kot Felix

Docenione treści:
    74
    Ja zauważyłem, że dużo trudniej wpadają te droższe składniki, albo może to przypadek, ale w ostatnim zbieraniu na murku 0/1 wpadły 4 pod rząd te tańsze składniki, potem ok. 20 razy nic i wpadł diament. Więc wolałbym w takim razie, żeby łatwo nie wpadały ;)

18. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    311
    Jutro odbędzie się drobna aktualizacja gry, składniki w evencie będą wypadać częściej :)

Big Kamil lubi to.
  19. domi767

domi767

Docenione treści:
    4
    Ja mam w sumie takie pytanko :p

czemu nie ma dzików ani gryfów dostępnych w eventach ? tak samo przy odznakach ? :cool:

20. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    357
    Dzisiaj to aż za szybko te składniki wyleciały:) Nie można tego zbilansować dobrze? Narzekać nie powinienem, bo w końcu bez problemu zdobyłem wszystkie składniki, no ale bez przesady z tą częstotliwością wypadania składników:)