Dyskusja na temat Jesiennego Wydarzenia

DeletedUser27794

Guest
niestety to nie jedyny poważny błąd w tym najnowszym evencie, że po angielsku pisany wstęp.
Drugi, jeszcze poważniejszy, to to, że nie dodaje grantów za zaliczone, dzienne zadania.
Za pierwsze zadanie dostałam grant, za następne nie!!!!!
Lipa, panowie i panie z support
 

DeletedUser19924

Guest
No i te składniki jakoś skąpo lecą...a może to przez cuda i ja po prostu za mało surki tracę na budowy/rekrutacje/badania, czy łask:)
 

DeletedUser25703

Guest
Event w czasie idealnym.
Można oficjalnie kupować skracanie cudaków na idalium.
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Nie mam pojęcia dlaczego połowa wydarzenia jest po angielsku, ale tak samo to wygląda w innych wersjach językowych, zgłosiliśmy już ten problem.

Nie chcę Cię Shannqa obrazić ale wy za każdym razem dajecie plamę.... sporo błędów ....
zarówno z eventem a nie mówię już o grze gdzie z każda aktualizacją coś psujecie .... a to świadczy o was. Zresztą myślę że już większość wyrobiła sobie opinia o większości w Inno i u was.
Skoro wasi technicy nie radzą sobie może najwyższa pora ich zmienić ??
 

DeletedUser5

Guest
Przestań Shannqa nam tu wciskać jakiś populistyczny kit bo nikt nie jest takim skończonym kretynem, żeby w to wierzyć.

Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie, że te nagrody w ogóle nie odpowiadają?!
to takie trudne jest do ogarnięcia, że przez te Wasze eventy ta gra wygląda jak wygląda?

NIE CHCEMY MITYKÓW I TYLU EVENTÓW.

Czy teraz jest to jasne?

Rozumiem, przy każdym evencie przekazuję do szefów wasze opinie, teraz też oczywiście wspomnę, że pojawiły się negatywne komentarze dotyczące bonusów i częstotliwości wydarzeń.

No i te składniki jakoś skąpo lecą...a może to przez cuda i ja po prostu za mało surki tracę na budowy/rekrutacje/badania, czy łask:)

Sporo osób pisze, że tym razem trudniej zdobyć składniki, ale na moim koncie o dziwo nie zauważyłam takiego problemu. Przetestowałam przed chwilą na nowym koncie na Achillesie, na 11 budynków zdobyłam 7 składników. Czy mniejsza liczba składników dotyczy u was wszystkich akcji czy tylko niektórych?

Nie chcę Cię Shannqa obrazić ale wy za każdym razem dajecie plamę.... sporo błędów ....
zarówno z eventem a nie mówię już o grze gdzie z każda aktualizacją coś psujecie .... a to świadczy o was. Zresztą myślę że już większość wyrobiła sobie opinia o większości w Inno i u was.
Skoro wasi technicy nie radzą sobie może najwyższa pora ich zmienić ??

Nie obrażasz mnie, mi też bardzo zależy na tym, żeby błędów nie było wcale, bo wiem, że są wkurzające. Pół biedy, jeśli chodzi o problem z wyświetlaniem, jak tutaj z tłumaczeniem, gorzej, jeśli cała funkcja nie działa tak, jak powinna. Nie da się całkowicie wyeliminować wszystkich błędów w grze tego typu, ale staramy się, żeby były jak najszybciej naprawiane, jeśli już się pojawią. Przykre, że mamy taką opinię, ale nie pozostaje nam nic innego, tylko dawać z siebie wszystko i próbować ją zmienić ;)
 

DeletedUser24377

Guest
Wszystkie wydarzenia, w porównaniu z ich zeszłorocznymi odpowiednikami, trwają kilka dni krócej, przez co dostępne są wcześniej. Przykładowo, Spartańscy Zabójcy 2015 (czyli drugi event wakacyjny), zakończyli się 9 września, a teraz Sparta vs Hades 2016 3 sierpnia.



Wszystkie ceny idą w górę, nie tylko w Grepo, szkoda tylko, że zarobki stoją w miejscu :D



Bardzo dużo graczy zgłaszało, że bonusy w eventach są zbyt mocne, przez co zaburzają rozgrywkę, więc od pewnego czasu są trochę słabsze :) Czy bardziej odpowiadały ci nagrody w dawnych wydarzeniach?
Najbardziej odpowiadałyby mi eventy z nagrodami unikatowymi tj: nereidy, zaangażowana, ekspansja, mieczyki, zmysły, butki, mogą być też. Zmniejszenie bonusu i wzrost kosztu jednocześnie składników jak dla mnie nie ma najmniejszego sensu. owszem mityki będą trudniejsze do zdobycia, ale Wy chcecie trafić do grupy użytkowników takiej na której inno najwięcej zarabia zamiast do wszystkich jednakowo. myślę że wspomniane nagrody są o wiele fajniejsze, bo ich nie można samemu zrobić i trzeba na nie czekać jak na jakieś specjalne wydarzenie a manty, harpie erynie można robić wystarczy trochę chęci. wtedy ograniczone zaburzenie rozgrywki by właśnie było. no i wycofałbym łaski eventowe, bo po pierwsze dostajesz dziesiąt sztormów i nawet nie ma sensu starać się akcji robić na aktywnych, bo pacnie Ci do zera wszystkie ognie, a po drugie jak już ktoś wspomniał podczas cudów to jawne kupowanie skracania cudaka.. łaski można kraść więc to nie jest wyjątkowe. jak chce się sztormy dawać również można narobić boskich paczkę ustalić z sojusznikami i puścić ataki na różne miasta i wracając będziemy dostawali łaski a jeśli potrzeba oczyszczenia szybka zmiana boga, bo boscy nie znikają. zmieńcie podstawową myśl: kierujcie swoją pracę i eventy do wszystkich graczy, a nie tylko do wysegregowanej starannie części na której inno jest w stanie najwięcej zarobić. w końcu i tak coraz więcej ludzi odejdzie i zostanie Wam tylko ta grupa graczy na której najwięcej zarabiacie, ale ona też zniknie jak zrobi się pusto a w tym kierunku to idzie. no nic moja opinia tylko
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19222

Guest
Bardzo bym prosił o zmianę opisu sposobu zdobywania składników, gdyż za ataki i obrony takowych się nie dostaje.
I nie, nie wymyślam sobie-na jednym serwerze, mając dziś ponad 20(słownie: dwadzieścia) przeprowadzonych ataków plus parę obron dostałem 0(słownie: ZERO) składników.
To już nawet nie jest śmieszne, to jest żenujące...
 

DeletedUser19924

Guest
Sporo osób pisze, że tym razem trudniej zdobyć składniki, ale na moim koncie o dziwo nie zauważyłam takiego problemu. Przetestowałam przed chwilą na nowym koncie na Achillesie, na 11 budynków zdobyłam 7 składników. Czy mniejsza liczba składników dotyczy u was wszystkich akcji czy tylko niektórych?
W sumie podczas cudów wiele surki nie wydaję, ale trochę budów zleciłem, jakieś badania i rekrutacje...od początku eventu zdobyte 8 składników dzisiaj. Mam nadzieję, że te dwa pozostałe też wypadną...choć szkoda mi surki, aby na siłę je wyciągać
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser25703

Guest
ja celowo zlecałam kilka rekrutacji [małych] czy jakieś budowy.
Nawet badanie zleciłam i dostałam w sumie całe 2 składniki
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser5

Guest
ja celowo zlecałam kilka rekrutacji [małych] czy jakieś budowy.
Nawet badanie zleciłam i dostałam w sumie całe 2 składniki
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Opieram się na opinii innych osób, ale sporo graczy twierdzi, że nie opłaca się zlecać małych rekrutacji, prawdopodobieństwo zdobycia składnika jest wtedy bardzo małe, znacznie lepiej dodać do kolejki na raz przykładowo 100 jednostek.

W każdym razie zgłosiliśmy do projektantów gry, że otrzymaliśmy dużo informacji o tym, że składniki wypadają rzadziej niż w innych wydarzeniach, mają się przyjrzeć sprawie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Podczas budowy cudów raczej nie ma surki na takie rekrutacje...

PS: Dzisiaj już trochę lepiej z tym...a wcale nie budowałem więcej. Chyba, że za te "ataki" wszystkie dostaję...
 

DeletedUser25703

Guest
Opieram się na opinii innych osób, ale sporo graczy twierdzi, że nie opłaca się zlecać małych rekrutacji, prawdopodobieństwo zdobycia składnika jest wtedy bardzo małe, znacznie lepiej dodać do kolejki na raz przykładowo 100 jednostek.

W każdym razie zgłosiliśmy do projektantów gry, że otrzymaliśmy dużo informacji o tym, że składniki wypadają rzadziej niż w innych wydarzeniach, mają się przyjrzeć sprawie :)

Nie mam pojęcia od czego to zależy. Dzisiaj na idalium i po 100 rekrutowałam, nastawiłam 1 budowę i kilka badań w akademii (tylko nie czarowałam) i zdobyłam cały 1 składnik.
Natomiast na Kosie moje konto aktywne jest non stop , buduje, rekrutuje, czaruje nastawiam badania, atak też się zdarzył i nie zdobyłam 10 składników. (mam 1,5h)
Rozumiem że składniki nie wpadają za każdym razem ale aktywne konto powinno mieć możliwość wypełnienia dziennego limitu.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...ja puściłem dzisiaj trochę fejków i limit został osiągnięty, więc nie narzekam. Jednak tak jak kiedyś te składniki wypadały mi w ciągu 15 minut po rozpoczęciu nowego dnia, tak teraz trzeba się z tym zmagać cały dzień prawie.

Albo to nasz sojusz jakiś pechowy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Ja zauważyłem, że dużo trudniej wpadają te droższe składniki, albo może to przypadek, ale w ostatnim zbieraniu na murku 0/1 wpadły 4 pod rząd te tańsze składniki, potem ok. 20 razy nic i wpadł diament. Więc wolałbym w takim razie, żeby łatwo nie wpadały ;)
 

DeletedUser19009

Guest
Ja mam w sumie takie pytanko :p

czemu nie ma dzików ani gryfów dostępnych w eventach ? tak samo przy odznakach ? :cool:
 

DeletedUser19924

Guest
Dzisiaj to aż za szybko te składniki wyleciały:) Nie można tego zbilansować dobrze? Narzekać nie powinienem, bo w końcu bez problemu zdobyłem wszystkie składniki, no ale bez przesady z tą częstotliwością wypadania składników:)
 
Do góry