Dyskusja na temat Jesiennego Wydarzenia

DeletedUser18058

Guest
W czasie eventu Wielkanocnego 2014 też ostatniego dnia czy w czasie jednego z ostatnich wrzucili bonus dla tych co chomikowali składniki...i jakoś wielkiego lamentu nie było wtedy...a teraz zachowujecie się jakby jakbyś ktoś was...ach szkoda (...) gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę...
to nie strzęp.

prawdą jest, że to kolejny /ciach/. nie wierzę, że to z niemiec przyleciało to od nas ktoś mądry wymyślił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27953

Guest
jeszcze jeden event się nie skończył a idzie drugi barvo
upadek gp
 
a widziałem - pytanie kiedy wystartuje i czy będzie haloween-owy jak zazwyczaj.Jeśli tak - to do końca roku będą jeszcze 3 eventy (grepolympia, haloween i bożonarodzeniowy).Z lekka za dużo by to było:confused:
 
tylko coś im sie pomyliło z kolejnościa tych eventów , obecny powinien być na hallowen , a teraz olimpiada

do końca roku dwa eventy będą raczej
 

DeletedUser5

Guest
tylko coś im sie pomyliło z kolejnościa tych eventów , obecny powinien być na hallowen , a teraz olimpiada

do końca roku dwa eventy będą raczej

Też na to liczyłam, ale praca nad Grepolympią zajęła dużo czasu. Jeśli dobrze pamiętam, to ostatni raz olimpiadę mieliśmy w 2013 roku, a od tamtej pory sporo zmieniło się w Grepolis, nie tylko w kwestii nowych funkcji, ale głównie jeśli chodzi o techniczną stronę gry. W porównaniu z wydarzeniem na Halloween/Jesiennym trzeba było zrobić znacznie więcej poprawek, żeby event działał tak, jak należy.

a widziałem - pytanie kiedy wystartuje i czy będzie haloween-owy jak zazwyczaj.Jeśli tak - to do końca roku będą jeszcze 3 eventy (grepolympia, haloween i bożonarodzeniowy).Z lekka za dużo by to było:confused:

Grepolympia powinna być zamiast Halloween, ale na wszelki wypadek się upewnię i dam wam znać.
 

DeletedUser27543

Guest
Najlepiej by było żeby wogóle tych eventów nie bylo
 
Do góry