Dyskusja na temat konkursów

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20114

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

w sprawie niedawno zakończonego konkursu fotograficznego:
prosiłbym o ponowne przyjrzenie się nadesłanym zdjęciom, gdyż wiele wskazuje na to, iż dwa z nich zostały nadesłane przez tę samą osobę (dane EXIF plików oraz daty rejestracji na forum i w grze).
Jednocześnie, aby nie zostać posądzonym o eliminowanie konkurencji celem uzyskania lepszych nagród, informuję iż zrzekam się przyznanych mi nagród.
Liczy się tylko dobra zabawa i uczciwe współzawodnictwo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

w sprawie niedawno zakończonego konkursu fotograficznego:
prosiłbym o ponowne przyjrzenie się nadesłanym zdjęciom, gdyż wiele wskazuje na to, iż dwa z nich zostały nadesłane przez tę samą osobę (dane EXIF plików oraz daty rejestracji na forum i w grze).
Jednocześnie, aby nie zostać posądzonym o eliminowanie konkurencji celem uzyskania lepszych nagród, informuję iż zrzekam się przyznanych mi nagród.
Liczy się tylko dobra zabawa i uczciwe współzawodnictwo

Bardzo ci dziękuję za informację, sprawdzimy dokładnie o co tu chodzi. Na wszelki wypadek chwilowo wstrzymuję się z przyznawaniem nagród, w razie gdyby wyniki konkursu miały się zmienić. Postaramy się z Gammą załatwić tę sprawę jak najszybciej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Coś się wyjaśniło w tej kwestii jeśli można wiedzieć?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Coś się wyjaśniło w tej kwestii jeśli można wiedzieć?

Tak, po przeprowadzeniu dochodzenia wyniki nie zostały zmienione. Niestety nie mogę mówić o szczegółach, ponieważ byłaby to dyskusja na temat kont innych graczy, jednak podjęliśmy kroki, by w przyszłych edycjach zminimalizować ryzyko takich sytuacji.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Ok, dziękuję i za takie wyjaśnienie, bo wcześniej wyglądało to, jakby sprawa rozeszła się bez echa.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Dlaczego w TTnZ typ - krzyżówka? Coś nowego czy taka pomyłka? :D

Tak jest, w nowej edycji gracze będą tworzyć grafiki krzyżówek, które wykorzystamy w Krzyżówkowym Szale :D

Poprawiłam, dzięki za zwrócenie uwagi :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Ja mam pytanie do tego tygodniowego konkursu - codziennie każdy ma wytypować jakąś liczbę, czy pierwszego dnia na każdy kolejny ludź ma sobie jakąś wybrać?

I na czym będzie polegać losowanie ich?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Ja mam pytanie do tego tygodniowego konkursu - codziennie każdy ma wytypować jakąś liczbę, czy pierwszego dnia na każdy kolejny ludź ma sobie jakąś wybrać?

I na czym będzie polegać losowanie ich?

Wyglądać to będzie w ten sposób, że wylosujemy numery za pomocą generatora liczb (dostępne są na różnych stronach) i zamieścimy je w temacie z regulaminem konkursu, każda liczba w oddzielnym, moderowanym poście. Każdego dnia stworzymy nowy wątek, w którym gracze będą wpisywać swoje typy na dany dzień. Następnego dnia ujawnimy ukryty post z liczbą i oznajmimy zwycięzcę danej rundy :) Czyli codziennie trzeba będzie napisać nowy post ze swoim typem.

Jesteśmy jeszcze w trakcie ustalania szczegółów, ale najprawdopodobniej tematy będą tworzone w godzinach popołudniowych i będziecie mieć czas do północy na typowanie, żeby każdy zdążył :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Nie lepiej 1 temat z tymi wylosowanymi liczbami, a drugi do typowania - tylko i wyłącznie do tego?

co jeśli wylosowaną liczba bedzi 20, jeden gracz wytypuje 10, a drugi 30?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Nie lepiej 1 temat z tymi wylosowanymi liczbami, a drugi do typowania - tylko i wyłącznie do tego?

co jeśli wylosowaną liczba bedzi 20, jeden gracz wytypuje 10, a drugi 30?

Znacznie wygodniej będzie sprawdzać odpowiedzi, jeśli znajdą się w oddzielnych tematach. Ciężko powiedzieć ile osób weźmie udział w konkursie, ale po kilku dniach mógłby zrobić się chaos, przez co łatwiej o pomyłki. Oprócz tego nowy temat będzie swojego rodzaju przypomnieniem, że właśnie wystartowała kolejna runda i można typować na kolejny dzień.

W przypadku remisu obie osoby otrzymają nagrody :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Hahaha dobry plan:D Wszyscy będą mieli remis, czyli wszyscy dostaną nagrody:D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Dzięki za sugestię, dopiszemy taki przypadek do regulaminu :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Wydaje mi się, że to raczej nie było sugestią.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Nie pomyślalam i napisalam, teraz za długi regulamin do przeczytania :(
Nie mam zwykle jakiegoś farta, chyba poczekam na nastepny konkurs.
Tutaj zawsze moze byc ktos podstawiony do wygraania żebyśmy nie wygrali :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Mam do was pytanie :) Które ze starszych konkursów oraz zabaw, których od dawna nie organizowaliśmy, chcielibyście zobaczyć ponownie? Może wpadliście na jakiś fajny pomysł nowego konkursu, który moglibyśmy poprowadzić na forum? Mamy już pewną koncepcję, ale konkursy przede wszystkim mają wam sprawiać przyjemność, dlatego z chęcią wysłuchamy waszych opinii :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Mam do was pytanie :) Które ze starszych konkursów oraz zabaw, których od dawna nie organizowaliśmy, chcielibyście zobaczyć ponownie? Może wpadliście na jakiś fajny pomysł nowego konkursu, który moglibyśmy poprowadzić na forum? Mamy już pewną koncepcję, ale konkursy przede wszystkim mają wam sprawiać przyjemność, dlatego z chęcią wysłuchamy waszych opinii :)

No gdzie to było! Czy cos takiego:) ogólnie moglibyscie czesciej dawać konkursy
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Dla mnie najfajniejsze były:No gdzie to było!? i Quiz wiedzy:D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Dzięki za odpowiedzi, w takim razie w przyszłym miesiącu zorganizujemy "No gdzie to było?", a najprawdopodobniej w październiku "Quiz wiedzy" :)

No gdzie to było! Czy cos takiego:) ogólnie moglibyscie czesciej dawać konkursy

Kiedyś organizowaliśmy je częściej, jednak stwierdziliśmy, że 2 konkursy na miesiąc są dość optymalne. Mamy określoną pulę nagród, więc raczej lepiej zrobić mniej konkursów z większymi nagrodami. Dla porównania, rok temu zazwyczaj nagrody wynosiły 200/150/100 sztuk złota, teraz 400/300/200 plus ewentualnie bonusy i wyróżnienia, jeśli konkurs jest czasochłonny i bierze w nim udział dużo graczy. Zobaczymy jednak co da się zrobić, może przynajmniej raz na jakiś czas uda się dorzucić trzeci konkurs, jeśli jesteście chętni :)
 
Do góry