Dyskusja na temat konkursów

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Kiedy będzie konkurs fotograficzny ?
 
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Kiedy będzie konkurs fotograficzny ?
Zima nas coś nie rozpieszcza w tym sezonie, więc i zdjęcia mogłyby być zbyt mało zimowe ;) Dlatego też uzbrójmy się w cierpliwość w oczekiwaniu na zimę, a co za tym idzie i konkurs. Mam nadzieję, że za 2 tygodnie już nikt z nas nie będzie miał problemu ze zrobieniem zimowego zdjęcia i konkurs będzie mógł ruszyć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

A u mnie jest 2 cm śniegu ;)
Chodzi o to że pewnie zdjęcia z grudnia już stracą ważność :)
No to poczekamy ale w tym konkursie będę aby statysta ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

A ja mogłam cyknąć fotę jak wpadłam w kałużę, bo śnieg mi ją zakamuflował ;P I całe nogawki brudne. A u mnie to tylko ślizgawica jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

A ja mam zdjęcie szronu z grudnia .
Ślizgawka jest ładna ja na rowerze nie wyrobiłem na zakręcie i pojechałem na zadku jak ci co ze scigaczy spadają ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Może kiedy ferie się zaczną zima nas obłaskawi i wyjdą piękne zdjęcia z odpowiednim zimowym tłem ;) ? To dobry czas na taki konkurs .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Tyle że każdy ma w innym czasie ferie . A konkurs raczej ponad miesiąc nie będzie trwał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Ja mam pytanie co do konkursu fotograficznego. Jest napisane tam, że mogą być wyróżnienia. Za wyróżnienie otrzymuje się 30 punktów reputacji. Może dla kogoś reputacja jest ważniejsza niż nagroda rzeczowa albo złoto? :D
 
Odp: Dyskusja na temat konkursów

No, Auditoree, to jeśli wolisz reputację, to będziesz musiała się postarać, aby Twoje zdjęcie było ładne, ale nie najładniejsze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Oj chyba tak :D Szkoda, że akurat ten tydzień jest ten konkurs, bo mam ferie i siedzę w domu, bo ziiiiimno ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Sa jakies informacje dotyczace Randki w Ciemno? Spadla ta aktywnosc i nie mozemy wystartowac :(
 
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Sa jakies informacje dotyczace Randki w Ciemno? Spadla ta aktywnosc i nie mozemy wystartowac :(
No, cały czas czekamy na zgłoszenia zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn, bo w obecnym składzie to raczej zabawa nie miałaby sensu.

Kto jeszcze chce się zabawić? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Mnie ciekawi konkurs Wyzwanie urodzinowe. Chodzi mi tu o przykłady tych zadań. Rozumiem: napisać jakiegoś posta, albo coś innego. Ale np. wysyłanie swoich zdjęć, czy zdjęć gdzie się łamie prawa o wizerunku - wchodzą też w grę czy nie?
PS: Wszyscy mają urodziny w lutym :D
 
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Mnie ciekawi konkurs Wyzwanie urodzinowe. Chodzi mi tu o przykłady tych zadań. Rozumiem: napisać jakiegoś posta, albo coś innego. Ale np. wysyłanie swoich zdjęć, czy zdjęć gdzie się łamie prawa o wizerunku - wchodzą też w grę czy nie?
Jakie to wyzwania, to śmiałkowie się dowiedzą w swoim czasie :) Zapewniam jednak, że spokojnie - żadnego wysyłania niczyich zdjęć nie będzie, nie chcemy w żaden sposób łamać regulaminu, więc o tego typu zadaniach nie ma mowy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

To dobrze. Pewnie będzie to np. aby zrobić jakąś grafikę, sygnaturę czy coś. Na resztę na razie nie mam pomysłu :D Ale chętnie wezmę udział o ile zdążę i nikt mi nie zajmie miejsca :D Rezerwuje moje miejsce jedyne ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

I ja jestem ciekaw tego konkursu .

Zima umnie ładna ale aparat słaby :(
 
Do góry