Dyskusja na temat konkursu prezentacji.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15014
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15014

Guest
Panie i Panowie, wiem iż esencją Grepolis jest dyplomacja, współpraca, walka i krwawe jatki. Jednak w czasie tworzenia niezwyciężonego sojuszu, nie należy zapominać o potędze PR. Dlatego dobrze by było, gdyby każdy sojusz stworzył prezentację, która ukazywałaby jego wyjątkowość.
Proponuję zrobić konkurs, gdzie takie prezentacje zostałyby ocenione. Składałby się on z dwóch etapów:
1. Najlepsza prezentacja danego świata
2. Najlepsza prezentacja polskiego Grepolis.
Nagrodę można by zdobyć w dwóch kategoriach:
1. nagroda jury (w pierwszej edycji byliby to administratorzy, w kolejnych dochodziliby też laureaci)
2. nagroda publiczności (czyli głosowanie wszystkich graczy).
Nagrody na pewno będą, aczkolwiek jeszcze nie wiem jakie. Jeżeli będzie dużo chętnych, to da nam argument by naciskać na kierownictwo by były jak najbardziej atrakcyjne.

Prosiłbym o opinię, komentarze, a przede wszystkim konstruktywne propozycje. Na bieżąco będę się do nich ustosunkowywał i razem, mam nadzieję, stworzymy konkurs, który dostarczy nam mnóstwo zabawy.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursu prezentacji.

Według mnie to bardzo dobry pomysł, mam nadzieję, że rozruszałby trochę dział z prezentacjami ;) Zastanawiam się tylko jak często robilibyśmy nowe edycje konkursu? Raz na miesiąc, pół roku?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat konkursu prezentacji.

Co do częstotliwości to jeszcze kwartalna w grę wchodzi, no i koniecznym było by ustalenia jakiegoś modelu by prezentacje były porównywalne, fajnie by było gdyby najbardziej zainteresowani zabrali w tym temacie głos.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursu prezentacji.

Super, ale nie każdy w sojuszu ma grafika :(
Ja jestem grafikiem ale zapewne będę robił tylko dla swojego sojuszu ^^
Trzeba by dać jakieś kryteria np:
Prezentacja musi zawierać:
1. Opis sojuszu (doświadczenie i przygody z innych światów, jeśli takowe były)
2. Jakaś grafika sojuszu, może być zdjęcie profilowe sojuszu (nie mogą to być zdjęcia sciągnięte z google ani z innych miejsc internetowych) grafika musi być własna niepowtarzalna ;)
3. Może być jakiś filmik sojuszu (jeśli gracze się znają poza grą to może czym się zajmują czy mają czas na grę?)
4. "nie wiem czy można odznaki z gry wklejać na forum" ale fajnie by było wrzucić najlepsze odznaki sojuszu.
To na tyle z mojej strony, będę tu zaglądał 1x dziennie.
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursu prezentacji.

Fajny pomysł, ale nie wiem czy kryteria jednak nie są zbyt wysokie. Tzn. jedno kryterium, a dotyczące się grafiki. Obawiam się iż niewielu graczy byłoby zdolnych podołać stworzeniu całkowicie od początku własnej grafiki.
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursu prezentacji.

Chodzi tutaj o prezentacje sojuszu, czy ogólnie świata grepolis? Bo już nie wiem co czytam, albo głowa mnie boli..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursu prezentacji.

Chodzi tutaj o prezentacje sojuszu, czy ogólnie świata grepolis? Bo już nie wiem co czytam, albo głowa mnie boli..

Chodzi o prezentację sojuszu a może dokładniej o konkurs na najlepszą z nich.
 
Do góry