Dyskusja na temat Kręgu Inkantacji

Status
Zamknięty.
Ale co wy chcecie masz więcej pkt w eco masz większy bonus do pw mi te zmysł pasują bo, żeby wygrać taką dominacje to teraz będziesz musiał walczyć bardziej niż złomować się i to będzie lepsze naura
 
To jest chyba żart. Rozumiem coś takiego na światach które niedawno weszły, wszyscy sobie zdajemy sprawę że czołówka na nich leci na złomowaniu, najlepszy przykład to najmniej ciekawy swiat dimale gdzie zwycięski sojusz na tym poleciał i wygrał i to tu powinna być jakaś zmiana odnośnie takich zagrań.
A coś takiego na istniejących już dłuższy czas światach pokroju choćby Achillesa gdzie każdy m setki miast i przy zmysłach x2 czy x4 i można było wykręcić punkty walki rzędu kilku milionów jest po prostu bez sensu. 32k punktów to można tam zdobyć kilkoma atakami nie wysilając się
Synek wyobraźnia cię ponosi :)
Na świecie dimale utworzyliście boską koalicję żeby mieć polot do ok 25 aktywnych graczy bo u nas też było sporo nie aktywnych. Dodatkowo każdy z tych graczy miał więcej pw przed złomem niż wy.
Po prostu zostaliście rozłożeni i tyle. Naucz się przegrywać a nie wypisywać bzdury :)
Złom pomógł aktywnym w szybszym klepaniu slotów co by świat się szybciej skończył dla właśnie takich jak ty byś nie płakał zbyt długo.
Byliście słabi od samego początku serwera każdy w nas walił a my i tak staliśmy. Systematycznie do przodu i daliśmy radę i tu się powinno gratulować nie pajacować.
Nie pozdrawiam
 
To jest chyba żart. Rozumiem coś takiego na światach które niedawno weszły, wszyscy sobie zdajemy sprawę że czołówka na nich leci na złomowaniu, najlepszy przykład to najmniej ciekawy swiat dimale gdzie zwycięski sojusz na tym poleciał i wygrał i to tu powinna być jakaś zmiana odnośnie takich zagrań.
A coś takiego na istniejących już dłuższy czas światach pokroju choćby Achillesa gdzie każdy m setki miast i przy zmysłach x2 czy x4 i można było wykręcić punkty walki rzędu kilku milionów jest po prostu bez sensu. 32k punktów to można tam zdobyć kilkoma atakami nie wysilając się
O NIE ONI ZŁOMUJĄ
 
Nie będę się przepychał z jakimś mulciakiem jeśli nie grałeś na dimale tym bardziej głosu nie zabieraj.
Proponuje nie mierzyć wszystkich swoją miarą a na forum nie pisać o swoich upodobaniach bo słabo to wygląda :)
I tak w skrócie uszami rusz i wiadomo :p
 
No właśnie pokazałeś swój wysoki iloraz inteligencji :)
Jak i kolega domesw1.
Wybacz nie będę kładł się do twojego poziomu
hee fakt każdy kto przeczyta to forum wyciągnie odpowiednie wnioski :). Zamiast odpowiedzieć merytorycznie na zadane pytania, piszesz jakieś bzdety o synku i inne wstawki hee. Brak ci wiedzy na podstawowe tematy, a chcesz zabłysnąć, a nie bardzo jest czym, więc piszesz jakiś kwas byle nabić sobie licznik wypowiedzi by uchodzić za eksperta. Skasowałeś mój wpis, w którym napisałem, że bonus punktów walki na poziomie 12-32 tyś punktów walki jest śmieszny, przynajmniej patrząc z perspektywy czasu na światy na których grałem, bądź gram. To są śmieszne punkty które można nabić kilkoma atakami. Być może jak ty grając na jakimś świecie miałeś z 5 miast to taki bonus 32 tyś punktów to był dla ciebie dar z niebios, ale dla mnie, czy dla domesw1, to jest nic. To jest kilka ataków i po bonusie, więc dla nas nie ma on żadnego sensu :), ale rozumiem ciebie, że nie jesteś wstanie tego ogarnąć i że pojęcie tego cię przerasta :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32517

Guest
kacperek lan jeśli będzie potrzebna kampania wyborcza podbijaj do mnie śmiało ja zorganizuje... w zamian za przyszłe przymykanie oka na moje wpisy ;)
 

DeletedUser27209

Guest
różnorodność nagród zawsze jest najlepsza, nowe nagrody przy każdym nowym wydarzeniu, nie monotonnia bo jest nudna
 
Status
Zamknięty.
Do góry