Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12035

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

rezerwacje spoczko ile dni mogą trwać? można ustalić?

tylko ten pasek to porażka
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Tak, można ustalić.
Dla mnie ten pasek też był na początku porażką, ale odkryłem wiele jego zastosowań i o wiele bardziej mi się teraz podoba. Jeszce się przyzwyczaisz ;D
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

7 dni trwa rezerwacja i nie da się zmienić. z czasem się przyzwyczaję na pewno do tego paska hihih :)
 

DeletedUser13354

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

ja zmieniłam do 5 dni :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak, można ustalić.
Dla mnie ten pasek też był na początku porażką, ale odkryłem wiele jego zastosowań i o wiele bardziej mi się teraz podoba. Jeszce się przyzwyczaisz ;D

póki co nie zauważyłam jakieś innej funkcji jest dokładnie tak sam jak był po lewej stronie
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

póki co nie zauważyłam jakieś innej funkcji jest dokładnie tak sam jak był po lewej stronie
Chodzi mi o to, że jeśli wyłączasz forum to jeśli klikasz w pasku ,,Forum" to Ci się nie włącza na pierwszą zakładkę, jak było wcześniej, ja tak przynajmniej zauważyłem.

Co do zmieniania ilości dni rezerwacji, to da się, ale musimy to ustalić z Radą sojuszu ;D
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Nie zawiodłem się, działa tak jak by było od zawsze dostępne w grze..zaliczam na plus..

:)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Ja tam oceniam na +/-
 

DeletedUser14048

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Powiedźcie mi ,czy jak rezerwuje miasto ,to ten gracz widzi ,że sobie je zarezerwowałem?
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Wydaje mi się, że tylko sojusz może zobaczyć, bo rezerwujesz w końcu w zakładce sojuszu.
 
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Powiedźcie mi ,czy jak rezerwuje miasto ,to ten gracz widzi ,że sobie je zarezerwowałem?
To zależy, czy ten gracz ma dostęp do Waszych rezerwacji. Możesz przecież też rezerwować miasta po sojuszniku, który np. kończy grę i wtedy ma on również dostęp i widzi, że zarezerwowałeś jego miasto. Również członkowie innych sojuszy mogą widzieć takie rezerwacje, o ile zarządzający Twoim sojuszem odpowiednio to ustawią i dodadzą dany sojusz do wspólnych rezerwacji.

Jednak w większości przypadków rezerwuje się miasta przeciwników czy też graczy nie związanych z naszym sojuszem - wówczas taki gracz nie widzi naszych rezerwacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Czy jeżeli ktoś z innego sojuszu zarezerwował sobie miasto, które i mnie by interesowało, to czy ja mogę je mu przejąć? Czyli go wyprzedzić w przejęciu tego miasta? Oczywiście w założeniu, że mój kolon wcześniej tam wpłynie? Rezerwacja niby jest na niego, ale że jest to obcy (wrogi) sojusz, chciałbym to miasto przejąć przed nim! Czy istnieje taka opcja?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Czy jeżeli ktoś z innego sojuszu zarezerwował sobie miasto, które i mnie by interesowało, to czy ja mogę je mu przejąć? Czyli go wyprzedzić w przejęciu tego miasta? Oczywiście w założeniu, że mój kolon wcześniej tam wpłynie? Rezerwacja niby jest na niego, ale że jest to obcy (wrogi) sojusz, chciałbym to miasto przejąć przed nim! Czy istnieje taka opcja?

Możesz przejąć. Możesz przejąć nawet zarezerwowane przez sojusznika choc to akurat jest raczej niemile widziane.
Rezerwacje nie blokują przejęć tylko są ifunkcją informacyjną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Czy jeżeli ktoś z innego sojuszu zarezerwował sobie miasto, które i mnie by interesowało, to czy ja mogę je mu przejąć? Czyli go wyprzedzić w przejęciu tego miasta? Oczywiście w założeniu, że mój kolon wcześniej tam wpłynie? Rezerwacja niby jest na niego, ale że jest to obcy (wrogi) sojusz, chciałbym to miasto przejąć przed nim! Czy istnieje taka opcja?
Jak widzisz rezerwację to pewnie zarezerwował je sojusznik. Przejąć możesz ale raczej będzie to nie opłacalne, bo oberwie Ci się równo...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

Może się skończyć wyleceniem z sojuszu :p
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Dyskusja na temat narzędzia do rezerwacji

1 słowem to jest przydatne te rezerwowanie wiosek przydaje się bo można szybciej się dowiedzieć kto to rezerwuje a tak poza to dla wroga + jak mamy przciwnika na swoim terenie bo jak ma się krecika w soju to podaje wszystkie wioski kture rezerwujesz a ten na bieżąco manewruje wojskiem i obstawia :)
 
Do góry