Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser27580

Guest
To podeślij zapke tu albo na grze na królika, ale potrzebuje jakiegoś szkolenia z budowy murów :<
 

DeletedUser28514

Guest
Świat bez złota jest bez sensu, moglibyście morale usunąć bo to śmieszne jest, że na Nysie mam morale na większości graczy i znaleźć okupkę, na którą mam 100% graniczy z cudem.
To wydawaj na dowódce kapitana i jest minimalna równowaga
 

DeletedUser32517

Guest
Zwłaszcza jak sojusze wpadają na pomysł aby cudaków chroniły konta na których większość ich oponentów ma niskie morale... Na pewno taki sposób wykorzystywania moreli musi być mega toksyczny dla rozgrywki.
Sam przeciwko czemuś takiemu nie grałem ale na pewno już się to zdarzało.
 
Nie no, morale na cudach to jest tak głupie, że ciężko to skomentować bez użycia słów, niedopuszczalnych na tym forum xD.
To trochę tak, jak urlopy na cudach :p
 

DeletedUser32517

Guest
Światy z aktywnym morale nie są atrakcyjne. Fujka ble. Samo wyrównywanie szans pomiędzy lepszymi a słabszymi graczami tego typy rozwiązaniami nie jest dobre. Jeden poświęci więcej czasu a drugi wejdzie sobie dwa razy na dzień a przez resztę czasu bezpieczny. A jak ma kaprys to będzie jeszcze utrudniać grę lepszemu. Produktem końcowym takich morale jest zniechęcenie tych najbardziej wartościowych graczy, typu Leito tak dla przykładu i skromności powiem. Od morale gorsza już jest tylko dominacja. A już takie światy jak Abdera gdzie mieliśmy nowotwór (dominację) i to z powikłaniami oraz przerzutami (morale) to gra na tym świecie toczyła się tylko dlatego że gracze weszli poklikać ze znajomkami
 
Takie coś na wzór szybkich Plemion by się przydało, ale raczej czegos takiego nie wprowadzą, chociaż kto wie :p
Kiedyś na angliku podobny serwer był.
Tak ludzie by wchodzili na ten serwer, że wybuchła by pewna firma w Hamburgu ;)
Właśnie te serwery ich blokują niestety :/
Teraz już nie dają rady, a przy takim świecie to raczej G kręciłoby się cały czas.
 
Do góry