Dyskusja na temat nowego świata

Zdecydowanie przyda się szybki serwer nowego systemu - prędkość minimum 3. Optuję za ustawieniami podanymi przez Ikollini. Do tego może być zakończenie w postaci cudaków. Nasz drogi supporcie nie katujcie nas kolejnym wolnym serwerem w okresie największej grywalności. Wiem, że ostatnio wyszły 2 szybkie serwery, ale najpoważniejsze oczekują na coś szybkiego właśnie teraz jesienią. Puszczanie latem takich serwerów jest mało poważne. Może warto już teraz z wyprzedzeniem zrobić jakąś ankietę i nie czekać aż ogłoszą nam start beznadziejnie wolnego świata.
 

DeletedUser32517

Guest
Ankieta to bardzo dobry pomysł przy tej ilości zainteresowanych ekip jak i samych graczy.
Dodatkowo nie zapominajmy o podobnych nowościach z dopiero co nadchodzącego serwera. Nowosystemowcy z pewnością również będą chcieli je przetestować :3
 
To co, ankieta? Troszkę wcześnie na to, ale z drugiej strony...większość z nas chciałoby coś pewnie szybkiego teraz we wrześniu lub najpóźniej w październiku. Nie chcemy serwera kończącego się latem.
 

DeletedUser32517

Guest
Ile jak dotychczas trwało glosowanie nad wyborem poszczególnych ustawień serwera?
 
Jeżeli zagrają wszyscy ci którzy o tym piszą to faktycznie jesienna frekwencja może być jedną z większych w ostatnich latach.
Jeżeli tak by to miało być to faktycznie nie można tego zepsuć jakąś prędkością typu 2/2/2 lub coś koło tego.
Dajcie w jesienne zimne i mokre dni nacieszyć się grą.Sporo ludzi wraca do gry po jakiś przerwach i szkoda by było ich stracić.
 

DeletedUser32517

Guest
Umówmy się że mimo wszystko dla większości z nas trójka to punkt wyjściowy.
A jeśli ma być ciekawy serwer… to jaka by to prędkość nie była to balkonik i tak byłby w użytku przy możliwościach naszej społeczności
 
3/3/3 już jest na nowym podboju, wątpię by Inno poszło na wypuszczenie kolejnego serwera z ustawieniami, które obecnie już są dostępne dla graczy.

A dwójka to super prędkość, cmon Inno. Wszystko byle nie 1/1
 
No i co z tego, że jest 6/6/6 skoro już się skończył XD Po drugie to prędkość dla szaleńców, na dłuższą metę męcząca. 4/4/4 mocne ekipy i mamy wymarzoną jesień.

mafioo jak twój tekst o tym, że 2/2/2 to super prędkość się sprawdzi i ta prędkość wejdzie, to gwarantuję Ci, że znajdę chociaż 50 osób, które wejdą rzucać w Ciebie błyskami na wszystkich kolejnych światach :)
 
No i co z tego, że jest 6/6/6 skoro już się skończył XD Po drugie to prędkość dla szaleńców, na dłuższą metę męcząca. 4/4/4 mocne ekipy i mamy wymarzoną jesień.

mafioo jak twój tekst o tym, że 2/2/2 to super prędkość się sprawdzi i ta prędkość wejdzie, to gwarantuję Ci, że znajdę chociaż 50 osób, które wejdą rzucać w Ciebie błyskami na wszystkich kolejnych światach :)

Dla ciebie 4/4/4 jest super, dla mnie 2/2/2 też, tym bardziej że ostatnio nowe systemy są same szybkie.
Nie odbieram wam nigdzie prawa do domagania się szybkiego serwera, ba, współczuję wyjścia Tegei i Byblosa wszystkim, którzy liczyli na szybki, zimowy serwer, bo gdyby te światy wyszły za miesiąc/dwa to byłoby na co popatrzeć.
Tymczasem wyszły latem i świetne ustawienia się zwyczajnie marnują.

Tylko nie zafiksowujcie się za bardzo na swojej opini. Dominuje tu przekonanie, że "każdy" chce szybkiego serwera, a prawda jest taka, że na FO zgląda ułamek graczy i mamy tu do czynienia z bańką. Ja bym się z dwójki ucieszył, bo wpisuje się w mój cykl dniowy. Aktywny gracz może sobie średnio co 5/6 dni latać wojskiem, w sam raz na weekend. Ile innych osób też lubi tak grać? Nie wiem. Ale ty też nie wiesz.

A co do wchodzenia 2/2/2 to właśnie czegoś podobnego bym się w najbliższej przyszłości spodziewał. Albo nawet powtórki z prędkością 1, bo już nie takie odpały widzieliśmy, chociaż wątpię, by mój głos był tutaj decydujący xD

Ostatnie nowe systemy to kolejno:
2/2/2 ; 3/2/3 ; 4/4/3 ; 1/4/3 ; 4/4/3 (decyzją społeczności, ale jednak) ; 3/3/3 ; 6/6/6
 
Ja nie sugerowałem się wpisami tutaj na FO a tym co piszą ludzie z którymi gramy.
Z pewnością kilkadziesiąt osób które znam nie zagrają na "żółwiku" typu 2/2/2 bo szkoda czasu na takie światy. Ile jest takich sojuszów co podobnie myśli ? sporo oj sporo.
Wiem,wiem nie wszyscy mają czas grać na szybkich serwerach bo wolą zaglądnąć raz dziennie na grę aby paczkę ogni robić 10 dni i im to pasuje.
Jednak robić coś dla 30-50 osób jest sens ? Można zrobić 4/4/4 dla dużo,dużo większej grupy ludzi.
 
Do góry