Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Ja tam bardzo lubię atakować nocami. Na Akcjum też będę robił nocne rżnięcie i mało mnie obchodzi, ze ktoś musi wtedy spać :D Parę takich nocek i niejeden wymięknie ;)

Gratuluję pewnie wszystkie miasta które zdobyłeś to te na "nockach". Jestem z ciebie dumny ... byłbym w siódmym niebie gdybym chociaż jedno takie podbił.... Super gracz z ciebie , nikt ci nie dorówna
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

Gratuluję pewnie wszystkie miasta które zdobyłeś to te na "nockach". Jestem z ciebie dumny ... byłbym w siódmym niebie gdybym chociaż jedno takie podbił.... Super gracz z ciebie , nikt ci nie dorówna

A ty pewnie jestes jeleniem co go w bonusie jada. I cie boli hehe. Pojaw sie gdzies w mej okolicy to twoje tez podbije :) W bonusie :)
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

Za cienki jesteś ;)
Przecież ty jedziesz tylko tych bez apki na telefonie.... jesteś moim bohaterem

Haha apke wylaczysz jak bedziesz mial dzwonienie co 15 minut przez 7 nocy w tygodniu od wieczora do rana :) Po takim koncercie kazdy kozak wylaczy apke :) Bo inaczej go zona z lozka wywali :) Chlopczyku nie tacy jak ty klekali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Haha apke wylaczysz jak bedziesz mial dzwonienie co 15 minut przez 7 nocy w tygodniu od wieczora do rana :) Po takim koncercie kazdy kozak wylaczy apke :) Bo inaczej go zona z lozka wywali :) Chlopczyku nie tacy jak ty klekali.

Ja rozumiem że jak gra pozwala to można miasta podbijać i w "bonusie" ale żeby się tym chwalić...??? Nie no szacun dla ciebie ... po prostu "MISZCZ"

PS
I to jest właśnie przykład dlaczego z tej gry odchodzi masa graczy... a wśród nich pewnie i tacy co w złoto kupę kasy ładują ;)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Nowy świat

Ja rozumiem że jak gra pozwala to można miasta podbijać i w "bonusie" ale żeby się tym chwalić...??? Nie no szacun dla ciebie ... po prostu "MISZCZ"

PS
I to jest właśnie przykład dlaczego z tej gry odchodzi masa graczy... a wśród nich pewnie i tacy co w złoto kupę kasy ładują ;)

to ze ktos podbija miasta w bonusie to wedlug ciebie cos zlego ? kazdy ma prawo grac tak jak mu sie podoba , a ty jak podbijasz miasta to wysylasz wiadomosc do gracza o tej godzinie dnia tego i tego bede podbijal ci miasto wiec badz na kompie ?
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

że jak gra pozwala to można miasta podbijać i w "bonusie" ale żeby się tym chwalić...??? Nie no szacun dla ciebie ... po prostu "MISZCZ"

PS
I to jest właśnie przykład dlaczego z tej gry odchodzi masa graczy... a wśród nich pewnie i tacy co w złoto kupę kasy ładują ;)[/QUOTE]

Zlotnikow akurat akcje nocne nie ruszaja chyba ze najciezsza artyleria w rodzaju tego co opisalem post wczesniej. Ale to stosuje sie na wyjatkowo ciezkie przypadki. Kazdy ma momenty gdy jest bardziej wrazliwy. Sztuka tej gry jest je odnalezc i wtedy lac. Jak nie ma ich za dnia to wtedy w nocy. A niekoniecznie trzeba pchac sie na gracza online. Bo gp jest tak skonstruowane ze przy podobnym potencjale i umiejetnosciach obronca ma przewage nad napastnikiem.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Za cienki jesteś ;)
Przecież ty jedziesz tylko tych bez apki na telefonie.... jesteś moim bohaterem

Hehe chyba niewiele jest osób bez apki w dzisiejszych czasach, więc pewnie nie trudno takiego typka wyczaić. Na Akcjum pewnie na początku każdy będize miał apkE:)


7!!!!
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

Hehe chyba niewiele jest osób bez apki w dzisiejszych czasach, więc pewnie nie trudno takiego typka wyczaić. Na Akcjum pewnie na początku każdy będize miał apkE:)


7!!!!

Apka przydaje sie za dnia.Niemniej jednak idzie wyczuc czy gosc faktycznie jest zdolny do obrony tj. ma dostep do kompa i czas czy tylko rozpaczliwie stara sie pokazac ze jest a w istocie w przyadku powaznej akcji nawet nie jeknie bo nie ma czasu siasc do gry.
Co do nocy to wystarczy na tej apce mu pograc by zaczal wylaczac choc na czesc nocy. Tak jak jeden top 1 zaczal wylaczac w godzinach 24- 2:00 i wtedy dostawal lomot. Tak wiec na wszystko jest sposob i niech nikt nie kozaczu apka :))
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Nowy świat

Apka przydaje sie za dnia.Niemniej jednak idzie wyczuc czy gosc faktycznie jest zdolny do obrony tj. ma dostep do kompa i czas czy tylko rozpaczliwie stara sie pokazac ze jest a w istocie w przyadku powaznej akcji nawet nie jeknie bo nie ma czasu siasc do gry.
Co do nocy to wystarczy na tej apce mu pograc by zaczal wylaczac choc na czesc nocy. Tak jak jeden top 1 zaczal wylaczac w godzinach 24- 2:00 i wtedy dostawal lomot. Tak wiec na wszystko jest sposob i niech nikt nie kozaczu apka :))

Nie ważne czy gracz ma apke czy nie i czy jest online czy offline bo i tak może miasto stracić, wszystko zależy od napastników, jeśli dograją dobrze akcje + zamulą obrońcy grę (co jest teraz normą bo wszyscy to wykorzystują) to ma małe szanse na obronę miasta. Ataki przez 24h itd i kilka nocek nie wszystkich przerażą;)

btw Kamilu co tak ostro na forum piszesz? Rozumiem że idziesz z Adą na ten nowy serw?
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

Nie ważne czy gracz ma apke czy nie i czy jest online czy offline bo i tak może miasto stracić, wszystko zależy od napastników, jeśli dograją dobrze akcje + zamulą obrońcy grę (co jest teraz normą bo wszyscy to wykorzystują) to ma małe szanse na obronę miasta. Ataki przez 24h itd i kilka nocek nie wszystkich przerażą;)

btw Kamilu co tak ostro na forum piszesz? Rozumiem że idziesz z Adą na ten nowy serw?

Nom z Ada i cala ekipa z Delf jeszcze nas wzmocnia nowi z Troi i Zakrosu.
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Nowy świat

Masowka hehe :) Zobacz jak ta masowka z Delfami pojechala :) Moze na Akcjum beda godniejsi nas rywale licze na to :)

Było przyjść na retimno wtedy by sie okazało ile ta masówka jest warta.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

Było przyjść na retimno wtedy by sie okazało ile ta masówka jest warta.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

No coz jak zaczynalo sie Retimno to my dobijalismy wroga na Delfach a potem trzeba bylo troche odpoczac od tego mlynu ;) Ale zawsze Adas mozesz teraz tu nas sprawdzic :)
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Nowy świat

Jeszcze dobrze serwer nie ruszył, a już niepotrzebnie się spinacie.. liczę na to, że będę mieć ciekawą okolicę. :)
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Nowy świat

No coz jak zaczynalo sie Retimno to my dobijalismy wroga na Delfach a potem trzeba bylo troche odpoczac od tego mlynu ;) Ale zawsze Adas mozesz teraz tu nas sprawdzic :)

Już pisałem nie raz że retimno jest ostatnim serwerem. Paru krzykaczy sądziło że bez skracania woja itd tam nic nie ugram a byłem top 1 w pkt walki potem inno wprowadziło event z artemisja (czy jak jej tam było) i mi zołza zabrała miejsce w rankingu hehe. Obecnie nie gram od 3 miesięcy i nie zapowiada się na to bym zmienił zdanie(wolałbym poszukać innej lepszej gry). A jak chcesz pograć przeciwko mnie to często w weekendy gram z kumplami w Ghost Recon Phantoms. Gierka średnia ale nie zabiera tyle czasu co grepo. Wchodzisz, zagrasz parę meczyków i wyłączasz. Ale jeśli fpp nie pasuje to trzeba poszukać czegos innego:)
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Nowy świat

Jeszcze dobrze serwer nie ruszył, a już niepotrzebnie się spinacie.. liczę na to, że będę mieć ciekawą okolicę. :)

My sie nie spinamy :p chyba że mówisz o tych poprzednich postach innych osób :p
btw tutaj przychodzisz sam czy z sojem z retimno ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Uwielbiam takich graczy ;) Wielki kozak bo nie da komuś pospać w nocy;)

mnie to nie ruszało ;) mogli latać 24h
 
Status
Zamknięty.
Do góry