Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Następna nazwa na 101%
Będzie ,,barris''
Wiem od supportu bo juz testowali bete barris
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

swiat :kontans :):)
wydaje mi sie ze swiat powinien byc 2/2/2
nocka 23-7
taiming 10sekund
morale:nieaktywne
podboj: dla mnie niewazny, kazdy ma swoje zalety jak o wady (ale w starym latwiej sie bronic:)-nawet offem przed przejeciem)

Podbój będzie nowy bo akcjum jest na starym ;)
 

DeletedUser24147

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świat 2/2/2 byłoby idealnie bo właśnie czekam na takie ustawienia z bratem.:)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wolałbym 3/3/3, morale nieaktywne, nowy system podboju, bonus nocny 23-6/7 i limit członków sojuszu 70-100 :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No myślę, że nawet jakiekolwiek zapytanie na temat nowego świata jest dozwolone:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A tak z innej beczki ... temat do dyskusji:
Dlaczego już nie gram w GREPO czyli co mnie najbardziej zniechęca?

PS
Chciałem założyć nowy temat ale jakoś żaden moderator go nie zaakceptował (brak odwagi??)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Rozumiem, że masz refleksje o zmianach w Grepolis? :) Też je mam. :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nawet nie o ostatnich zmianach.
Bardziej chciałbym zapoczątkować dyskusję z graczami, którzy nie grają już w grepo ,a forum przegladają... (jak ja)
Chyba że jestem jedyny ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No to możemy popisać bo tak samo jak Ty jestem biernym graczem zaglądającym na forum. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Gra mnie już tak nie fascynowała jak kiedyś.
Na dodatek miałem coraz mniej czasu i po zsumowaniu tych dwóch czynników postanowilem juz sie nie męczyć i po prostu zakończyć grę, nie przygodę ,bo ja akurat mam zamiar wrócić, ale do tego muszą powrócić jeszcze chęci. Z biegiem czasu one rosną i myślę, że już niedlugo wroce. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja chęci bym miał, gorzej z tym czasem....
Nie mogę jednak być 24h/dobę w grze, a inaczej granie nie ma sensu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak nie masz czasu na grę i masz pracę/szkole bez tel z stałym netem to nie masz szans na starym systemie. Na nowym z dobrymi nerwami i sojuszem mozna sobie jakos poradzic hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak nie masz czasu na grę i masz pracę/szkole bez tel z stałym netem to nie masz szans na starym systemie. Na nowym z dobrymi nerwami i sojuszem mozna sobie jakos poradzic hehe

To powinna być gra dla przyjemności, a przez to że musisz być 24h/dobę w pogotowiu szybko wykańcza ;/
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

tez przestalem , nawarstwialo sie to od czasu skracania jednostek nie bez znaczenia dla mnie jest czynnik finansowy , dla mnie grepo zawsze bylo odskoczniá od konsoli , a teraz po prostu szkoda mi kasy na wirtualne przyjemnosci z których i tak nic nie mam , a bawic sie bez doradców to sporo czasu kosztuje . jeszcze jak sie trafi rejon ze w poblizu same miasta sojuszowe i w perspektywie zostaje mi puszczac ataki co pól dnia idá albo przejmowac nieaktywnych lub szaraki to dopiero emocje jak na grzybobraniu hahaha
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To powinna być gra dla przyjemności, a przez to że musisz być 24h/dobę w pogotowiu szybko wykańcza ;/

Nie jesteś jedyny.
Grepo prędzej czy później każdemu się znudzi.
U niektórych prędzej a u innych później.
Mi tam się znudziło, czytam tylko te śmieszne forum bo dosyć ciekawe wątki tworzą się w "Sytuacjach na świecie ... "
Gra bez kasy to nie gra. No ale dla przyjemności zawsze można poklikać na skraju świata.


Na początku wyścig szczurów a potem przejmowanie szaraczków i czekanie na te "cudaki" ~ Niezmienny scenariusz każdego świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Właśnie mnie nie znudziła (choć nie gram już)
Tak jak napisałem raczej mnie "wykańcza", zajmuje za dużo czasu jak na grę dla przyjemności
 
Status
Zamknięty.
Do góry