Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Plarium wypuściło jakiś tytuł 'Sparta' pograj tam, a potem wrócis z i skończysz pisać głupoty o Grepolis. Tam liczy się tylko kasa... za kasę masz wszystko, tutaj to jest 'fair play'.
fair play?:D Tu także jak masz kasę, to masz wszystko, a jeszcze jak potrafisz ją wykorzystać...
ja tam czekam na stary system podboju i bonus normalny
To się za szybko pewnie nie doczekasz:D A ten bonus "normalny", to jaki?:)
ciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jeśli mówicie o starcie nowego świata tylko 1 dzień wcześniej, to może podajcie też (przynajmniej przybliżoną) godzinę otwarcia? :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na US na przykład support uruchamiał świat i nawet konkurs z tym robili:) Dali jakiś tam przedział liczbowy i jak ktoś trafił dokładną liczbę z tego przedziału wymyśloną przez support, to dowiadywał się, kiedy nastąpi początek świat, czy coś w tym stylu. Teraz nie pamiętam już dokładnie szczegółów :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Chętnie pogram ,może mnie ktoś przygarnie? :eek:
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

0,5/0,5/0,5 z moralami, bonus nocny 22-9, stary i nowy system podboju (żeby nie było kłótni, niech będą 2 systemy), aktywne morale, limit członków w sojuszu: 500, ochrona dla początkujących: 7 dni. Na taki świat sama elita grepo by wbiła, a te co wydajecie nie są dobre i mało dobrych graczy na nie idzie ! Zróbcie w końcu świat z dobrymi ustawieniami !
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jakim cudem dwa systemy na jednym swiecie? :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawiej na pewno, bo nie byłoby się w stanie rozróżnić, czy to już kolon płynie do Ciebie, czy to dopiero podburzanie...choć to pewnie dość łatwo dałoby się odróżnić po wielu różnych czynnikach. Jednak wszystkie strategie brałyby w łeb...inaczej się przygotowuje miasta na starym i nowym systemie do gry.

A Maja raczej miała wątpliwości typu, jak chcesz to rozwiązać? Dwa badania w akademii, czy wszystko z jednego?

A same ustawienia raczej nikogo by nie przyciągnęły. Bonus jest zdecydowanie za długi i wstawiając kolona praktycznie godzinę przed buntem, obrońca praktycznie miałby bardzo małe szanse na odbicie miasta...tylko godzina czasu, a potem bonus do końca okupacji. Prędkość jak dla mnie fatalna...na Zakrosie wytrwałem kilka godzin, a na jeszcze wolniejszym świecie pewnie nawet bym miasta nie założył:)

500 osób w sojuszu, to jakiś kosmos jak dla mnie. Prowadzić się czegoś takiego raczej nie da...chociaż kto wie. Jak dla mnie jednak, to istny raj dla szpiegów. Im więcej osób, tym łatwiej wcisnąć takiego agenta.

PS: Choć pewnie i tak nie ma możliwości załączenia dwóch systemów podboju podczas otwierania świata...choć kod gry pewnie dałoby się zmienić pod tym kątem. Jednak nie ma się co oszukiwać, że nam potrzeba takich "cudów", tylko trzeba się wziąć za poprawę grywalności i wyeliminowanie wszystkich błędów, a dopiero potem myśleć o innych rzeczach.
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Z tego co mnie doszły słuchy, to szykują się zmiany, jednak jakie: Któż to wie. Maja jednak się koncentrować na podniesieniu grywalności i nowych zasadach zakończenia gry. Miejmy nadzieję iż programiści zaszaleją w dobrym tego słowa znaczeniu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Z tego co mnie doszły słuchy, to szykują się zmiany, jednak jakie: Któż to wie. Maja jednak się koncentrować na podniesieniu grywalności i nowych zasadach zakończenia gry. Miejmy nadzieję iż programiści zaszaleją w dobrym tego słowa znaczeniu.

na razie to no muszą popracować na wydajnością bo ja nadal czekam na wojsko jakieś 2 dni już
misje chyba już naprawili ale ciekawe jak długo
wadliwym produktem ciężko zachęcić nowych graczy i innych żeby zostali
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawiej na pewno, bo nie byłoby się w stanie rozróżnić, czy to już kolon płynie do Ciebie, czy to dopiero podburzanie...choć to pewnie dość łatwo dałoby się odróżnić po wielu różnych czynnikach. Jednak wszystkie strategie brałyby w łeb...inaczej się przygotowuje miasta na starym i nowym systemie do gry.

A Maja raczej miała wątpliwości typu, jak chcesz to rozwiązać? Dwa badania w akademii, czy wszystko z jednego?

A same ustawienia raczej nikogo by nie przyciągnęły. Bonus jest zdecydowanie za długi i wstawiając kolona praktycznie godzinę przed buntem, obrońca praktycznie miałby bardzo małe szanse na odbicie miasta...tylko godzina czasu, a potem bonus do końca okupacji. Prędkość jak dla mnie fatalna...na Zakrosie wytrwałem kilka godzin, a na jeszcze wolniejszym świecie pewnie nawet bym miasta nie założył:)

500 osób w sojuszu, to jakiś kosmos jak dla mnie. Prowadzić się czegoś takiego raczej nie da...chociaż kto wie. Jak dla mnie jednak, to istny raj dla szpiegów. Im więcej osób, tym łatwiej wcisnąć takiego agenta.

PS: Choć pewnie i tak nie ma możliwości załączenia dwóch systemów podboju podczas otwierania świata...choć kod gry pewnie dałoby się zmienić pod tym kątem. Jednak nie ma się co oszukiwać, że nam potrzeba takich "cudów", tylko trzeba się wziąć za poprawę grywalności i wyeliminowanie wszystkich błędów, a dopiero potem myśleć o innych rzeczach.

Strategie brałyby w łeb ? I o to chodzi, powstawałyby nowe. Wolny świat, aby gracze się nacieszyli nowymi możliwościami podbojowymi. W badaniach podbój byłby jeden. Bonus miałby ułatwić zdobywanie miast graczom preferującym stary system podboju, gdyż nowy wg wszelkich opinii jest dużo trudniejszy do ogarnięcia i gracze go preferujący mieliby przewagę. 500 osób w sojuszu zapobiegały by tworzeniu akademii. Jeszcze gdyby zakończenie było związane ze zdobywaniem miast, to proponowany przeze mnie świat byłby doskonały!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Prędzej to ja pewnie zakończę swoją działalność w grepo,ile można w to grać.
Napisze się list pożegnalny do znajomych i fiu fiu... wróci się za kilkanaście lat by odwiedzić stare progi jak się wgl będzie miało czas...
Bo serio nuda i jeszcze raz nuda na tę chwilę.

Ale trzymam kciuki za ich robotę... BO gdyby to wy team miałby grać te całe 5 lat bez przerwy w tą grę to sami byście tak pisali jaka to już lipa a że jest inaczej wejdzie się na chwilę da się info albo odczyta jakieś newsy z wielkiego świata... to nie zniechęca do dalszych działań.
Ja to widzę z takiej strony ale mi zawsze przychodzi narzekać.
Zasady przejmowania oraz grywalności się wiele nie zmieniły a nawet wcale (po 2.0). Jedyne co się zmieniło to więcej do płacenia i stawiania miast(w tym woja.... ok doliczamy wygląd grepolis).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Strategie brałyby w łeb ? I o to chodzi, powstawałyby nowe. Wolny świat, aby gracze się nacieszyli nowymi możliwościami podbojowymi. W badaniach podbój byłby jeden. Bonus miałby ułatwić zdobywanie miast graczom preferującym stary system podboju, gdyż nowy wg wszelkich opinii jest dużo trudniejszy do ogarnięcia i gracze go preferujący mieliby przewagę. 500 osób w sojuszu zapobiegały by tworzeniu akademii. Jeszcze gdyby zakończenie było związane ze zdobywaniem miast, to proponowany przeze mnie świat byłby doskonały!
Do podboju trzeba się przyzwyczaić i nie jest trudny. Nie rozumiem Ciebie jakoś.. raz piszesz o jednym podboju, a teraz, że jedno badanie. Jak to miałoby wyglądać? 500 osób to byłaby masakra, a akademie pewnie i tak by powstały :p
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Do podboju trzeba się przyzwyczaić i nie jest trudny. Nie rozumiem Ciebie jakoś.. raz piszesz o jednym podboju, a teraz, że jedno badanie. Jak to miałoby wyglądać? 500 osób to byłaby masakra, a akademie pewnie i tak by powstały :p

Nigdzie nie pisałem o jednym podboju. A co do akademii- to masówki by je miały...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Pierwsze sześć światów miało takie ustawienia jeśli chodzi o liczbę osób w sojuszu, więc na pewno da się tak grać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry