Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25527

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Staramy się o to, by powstał świat zgodny z niedawną propozycją - w tym momencie nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że na pewno będą takie ustawienia, ale jest na to spora szansa :) Z tego powodu Delos jest wolny i ze starym systemem.

Jeśli macie sugestię odnośnie pozostałych ustawień (oprócz systemu i prędkości świata), to jak najbardziej możecie przedstawić je w tym temacie.
Yuuupi jesli tak bedzie to nie bd zalowal ze wrocilem po ponad 2letniej przerwie znow szykuja sie nieprzespane nocki :D
 

DeletedUser25682

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

z jakim wyprzedzeniem daja info o starcie nowego swiata??
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Bardzo różnie. Nie ma jakiejś stałej pory...raz jest to tydzień przed, a innym razem może być to tylko dzień przed :)
 

DeletedUser25682

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no to oby jak najszybciej... ;/
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Informacja zostaje przekazana jak tylko my dostajemy informacje o tym.
 

DeletedUser25682

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wymuście na innogames potrzebę startu nowego świata z prędkością x3, nowym podbojem, bez morali :)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

28.09 nowy świat , obstawiam nowy system , morale nieaktywne , 3-3-3 :) bonus 22:00-07:00 ... ciekawe ile trafie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No jak manfred zacznie grać to ja pasuje :D

Pasowałby teraz jakiś szybki świat (ze starym podbojem byłoby super ale i tak będzie nowy)

Jakieś stare wyjadacze sie szykują ? :)
 

DeletedUser25001

Guest
Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stary system podboju jest nudny, jeśli owy będzie to raczej nie zagram z sojuszem. Dwa poprzednie serwery były na starym więc może czas na nowy?
 

DeletedUser25863

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Najważniejsze, że nowy system podboju, reszta mało ważna, długo czekałem:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jeśli nowy system podoju to wracamy :D
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak wystartuje szybki serwer na starym podboju to się pochlastam i sup bedzie mnie miał na sumieniu, bo ileż to można czekać na szybki serwer na nowym podboju bez morale
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Szybki świat podobny do Retimno to była ciekawa rozgrywka. Nowy system z podburzaniem? no proszę, dla mnie jest do niczego wręcz nuda.
Ciekawa opcja to : Brak morale,brak szczęścia :p, szybkość przynajmniej 3-3-3 z wydłużoną opcją działania czarów (magii jak kto woli). Bonus nocny 23-5 rano dla wyjadaczy i wojowników a co :) , to byłaby ciekawa gra :)
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ptychu to idź se grać na retimno, akcjum, kalidon, delos- tam masz stary system, 3 serwy z tych co podałem są na szybkości powyżej 3, na nowym systemie obecnie nie ma takiego serwera ani jednego... i od 2 lat takowy nie powstał
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świadczy to jedynie o tym, że to bez sensu skoro i tak podburzanie trwa swoją liczbę godzin.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
. Zaden z podanych przez Ciebie światów nie jest już do gry. Delos może nowy ale proszę Cię żółwi czas rozgrywki...masakra. Czekam na szybki świat :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry