Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

to trzeba było na nich grać jak były do gry, ostatnie dwa lata to głównie takie serwery powstawały, z małym wyjątkiem baris gdzie dali nowy podbój na prędkości 2. teraz czas na szybki świat na nowym podboju i taki zapewne powstanie
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Takiej przerwy między światami dawno nie było .Mam nadzieje że ruszy na dniach coś i zdecydowanie będzie to nowy system i szybki świat.
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Będzie stary podbój mówię Wam :p hihi
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jyuazspspxjtfvgjrzlqgeyfcfmeulcmsudsfqlmpbisxjuqcczwkhwkssunnuhmkrzbdasfnwpylbwhpjcvpsfvjkzldyrhpxay


Super ogłoszenie!!!

Zachęcony do skomentowania, uważam że taki świat jest x, ponieważ lubię prędkości x a i kompilacja ustawień x i x jest bardzo ciekawa. Ciekawy jestem opinii innych jak im się podoba x i x bo x to raczej się wszystkim spodoba c'nie?

Jeszcze raz szacun za ogłoszenie!!!
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jyuazspspxjtfvgjrzlqgeyfcfmeulcmsudsfqlmpbisxjuqcczwkhwkssunnuhmkrzbdasfnwpylbwhpjcvpsfvjkzldyrhpxay


Super ogłoszenie!!!

Zachęcony do skomentowania, uważam że taki świat jest x, ponieważ lubię prędkości x a i kompilacja ustawień x i x jest bardzo ciekawa. Ciekawy jestem opinii innych jak im się podoba x i x bo x to raczej się wszystkim spodoba c'nie?

Jeszcze raz szacun za ogłoszenie!!!

Co się czepiasz? Grałeś kiedyś na takim? ja nie i jestem bardzo ciekawa.. i nie wmówisz mi, ze nie lubisz xXx :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Może będą jakieś nowe animacje :D np facet z taczkami wyskakuje na drwala :p
albo prędkość XXX :D czyli dla nie których szybka
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Taki miał powstać i mam nadzieję, że powstanie. Właśnie, aby ten świat powstał teraz, wypuścili Delos wcześniej łamiąc zasadę wydawania światów :)
 

DeletedUser25863

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Najważniejsze to żeby był szybki :D

Dla mnie nie musi to być jakaś rakieta, żeby fajnie się grało. Na światach en gram z prędkością 2 i jest git, chociaż na 4, to w ogóle bomba. Co do morali, mogą być jak i może ich nie być.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wydaje mi się że będzie
3x 3x 3x
Nowy System podboju....
Bonus mogli by dać w końcu od 23 do 6 rano

Ale na 6 dni przed światem i nie wiedzą jakie parametry ??? Jaja sobie robią a kiedy będziecie wiedzieć na dzień przed czy znowu system podboju pomylicie ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciesz się, że info o starcie świata padło tak wcześnie. Ustawienia, to sprawa drugorzędna dla wielu...

PS: A jak przypomnisz sobie ostatni świat, Delos, to tam info o starcie pojawiło się 21.07, a świat startował 23.07 już...jakiś progres jest przynajmniej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciesz się, że info o starcie świata padło tak wcześnie. Ustawienia, to sprawa drugorzędna dla wielu...

PS: A jak przypomnisz sobie ostatni świat, Delos, to tam info o starcie pojawiło się 21.07, a świat startował 23.07 już...jakiś progres jest przynajmniej :)

Dobrze ze dali info wczesniej - nawet jesli nie podali jeszcze ustawien ktorych mozemy sie domyslic patrzac na poprzednie swiaty - czyli musi byc szybki na nowym systemie !!! :D jest chcociaz czas zebrac ekipe :D
 

DeletedUser25863

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na nowy system podboju rusza jakaś zorganizowana grupa?
 

DeletedUser25863

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To wiadome. Bardziej chodzi, że sam czegoś szukam
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No na pewno Redzia :p i Manfredos będą tam grac :D czyli OZ (Odział Zamknięty)
Kilka innych sojuszy też słyszałem aczkolwiek nie przepadają za nowym systemem....
No ale na pewno też sporo się ukryje ...:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry