Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawa jestem kto się pojawi na nowym świecie :) I jak to będzie wyglądało w praktyce.. przez te wszystkie lata już z tyloma osobami się grało, że nie będzie kogo atakować, bo wszędzie znajomi ;)
pejsaci zawsze się gdzieś znajdą:p
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawa jestem kto się pojawi na nowym świecie :) I jak to będzie wyglądało w praktyce.. przez te wszystkie lata już z tyloma osobami się grało, że nie będzie kogo atakować, bo wszędzie znajomi ;)

To widzisz Redzia wygracie świat bez problemu :D wybudujecie Cuda jak MDG ze wszystkimi jak jedna wielka rodzina :D :D :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak zdjęcie na awatarze jest Twoje to chętnie Cię przygarnę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Ciekawe tylko kto Ciebie przygarnie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To widzisz Redzia wygracie świat bez problemu :D wybudujecie Cuda jak MDG ze wszystkimi jak jedna wielka rodzina :D :D :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

O nie.. ja już nic wygrywać nie chcę :) za dużo tego wygrywania :p Czekam, aż mnie ktoś zbije.. niegrzeczna byłam :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mam nadzieję, że nikt nie będzie mnie chciał mnie podbijać, jak zobaczy teatr w każdym mieście? :eek:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No jak po ypsilonie nikt Ci nie dał takiego klapsa jak ja, to nic dziwnego, że za tym tęsknisz
smiley_emoticons_irre4.gif

Oj nie dał.. tam to była rzeź.. późniejsze lanie to jakieś szturchanki.. zmienię nick i szukajcie mnie.. i lejcie :D
 

DeletedUser19135

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Eh żeby inny system podboju, to może bym wpadł na ten świat trochę popykać
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To nie dowiedziałem się czy istnieje jakiś inny sojusz poza OZ znany na nowym systemie. Wychodzi na to, że tylko OZ zagra a reszta to składańce i nowe twory bez marki. Stawiam, że OZ wraz z jakimś sojusznikiem będą po kolei eliminować wszystkie sojusze będące w czołówce. A jak świat będzie słaby to będzie walka koalicja vs OZ.

Mam nadzieję, że nie będzie tak nudno i będzie ostra rywalizacja bo nudy i na razie pozostaje obserwacja tego świata zanim nie wyjdzie nowy stary.

A ja myśle, zę OZ ostro dostanie po d.. tyłkach :D należy im się.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak się schowasz to nie będzie klapsa, bo w detektywa bawić się nie będę hihihi

Cienias :D
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To nie dowiedziałem się czy istnieje jakiś inny sojusz poza OZ znany na nowym systemie. Wychodzi na to, że tylko OZ zagra a reszta to składańce i nowe twory bez marki. Stawiam, że OZ wraz z jakimś sojusznikiem będą po kolei eliminować wszystkie sojusze będące w czołówce. A jak świat będzie słaby to będzie walka koalicja vs OZ.

Mam nadzieję, że nie będzie tak nudno i będzie ostra rywalizacja bo nudy i na razie pozostaje obserwacja tego świata zanim nie wyjdzie nowy stary.

Ja też ciągle tu słyszę o jakiś OZ... Co to za jedni, że tyle się o nich mówi?? Pewnie to jakieś NoLify na botach z nieograniczony budżetem na gre :p mam nadzieję, że wyląduję gdzieś blisko nich, bo też jestem nolifem, tylko bota i portfela mi brakuje, jak zagadam to może mnie przygarną
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Lipne te bonusy na urodziny... Na te dwa dni mogliby dać 100% przyrostu do wszystkich pozycji - wtedy byłoby to zauważalne...
Bez porównania z eventami, które nie raz aż zanadto tych bonusów mogą nam zaoferować, niestety...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja też ciągle tu słyszę o jakiś OZ... Co to za jedni, że tyle się o nich mówi?? Pewnie to jakieś NoLify na botach z nieograniczony budżetem na gre :p mam nadzieję, że wyląduję gdzieś blisko nich, bo też jestem nolifem, tylko bota i portfela mi brakuje, jak zagadam to może mnie przygarną
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif

lipni gracze nie warto tam isc :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Suport niech lepiej napisze kiedy ze starym systemem podboju wystartuje świat :confused:
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie najlepsi gracze i tak to gracze starego podboju ^^ :) :) :) Shanqa skoro są 6 urodziny to może zrobicie prezent dla graczy starego podboju i utorzycie równie szybki świat .... najlepiej bez eventów
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie najlepsi gracze i tak to gracze starego podboju ^^ :) :) :) Shanqa skoro są 6 urodziny to może zrobicie prezent dla graczy starego podboju i utorzycie równie szybki świat .... najlepiej bez eventów

kopia retimno mile widziana, z tymi samymi zasadami gry, bez gradu i artemidy + szybkosc 5/5/5
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie najlepsi gracze i tak to gracze starego podboju ^^ :) :) :) Shanqa skoro są 6 urodziny to może zrobicie prezent dla graczy starego podboju i utorzycie równie szybki świat .... najlepiej bez eventów

taaa i dlatego 10 noobow z nowego systemu ktore nigdy nie graly na starym weszlo wam na urodzinowe Retimno i wygralo jak chcialo a Wy jedynie mogliscie sie przygladac :D

takie baje to po retimno juz tylko dzieciom i to tym mniej ogarnietym :D :D

dobrej nocy ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie najlepsi gracze i tak to gracze starego podboju ^^ :) :) :) Shanqa skoro są 6 urodziny to może zrobicie prezent dla graczy starego podboju i utorzycie równie szybki świat .... najlepiej bez eventów

no popatrz o takiej teorii nie wiedziałem.
A ja myślałem, że najlepsi to będą Ci co zagrają na każdym systemie i to na wysokim poziomie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

najlepsi to tacy którzy mają najwięcej wolnego czasu który mogą poświęcić na grepolis oraz złota;)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Grasz na tyle ,na ile mama pozwoli..
 
Status
Zamknięty.
Do góry