Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

najlepsze ustawienia to:
Prędkość: 50/30/30
Morale: NIE
System podboju: Stary
Bonus nocny: 24 - 6 rano

dlaczego w pl nie ma speed serwera ?????!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jako Polski Legionista oczywiście podpisuję się pod postulatem Manfreda, z jednym wyjątkiem - bonus nocny 24-6, albo idealnie dla mnie 1 - 8 w dni powszednie i 1 - 10 w weekendy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Najlepsze parametry:
Prędkość: 3/3/3
Bonus nocny: 23 - 8
Ochrona: 7dni
Limit os w sojuszu: 50
System podboju: nowy
AT:+/- 10
Morale: Tak
Liczba bogów: 5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Prędkość: 3/3/3
Morale: NIE
System podboju: Nowy
Bonus nocny: 23 - 6 rano
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ze względu, że ostatnie ustawienia świata były totalnie do bani a mi osobiście zabroniono robienia ankiet na temat ustawień nowego świata - proszę każdego z was kto pograł by sobie na nowym świecie o wpisanie ustawień świata na jakim byście chcieli grac -- Każdy głos jest ważny bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba.

moje ustawienia to takie:

Prędkość 3/3/3 dla wszystkiego. uważam za bzdurę żeby coś było wolniejsze - już nie raz widziałem świat z handlarzem wolnym co było niedorzeczne. Prędkość razy 3 jest dobra i przy takiej można na spokojnie sobie pograć.

Morale - oczywiście wyłączone. zapewne każdy z wam miał tak że farmił sobie wioskę ale w pewnym momencie na farmie mamy 30% i ginie nam masę wojska mimo że farma się nie broni - co jest niedorzeczne

Bonus nocny - proponuje od 23 by nie zarywać nocki do około 6 rano. Choć wg mnie najlepiej żeby wcale go nie było. Ale bonusy do 9 rano zabierają totalne zaskoczenie ataku w tej grze.

System podboju = oczywiście potrafię grac na każdym systemie i lubię każdy ale jakoś mam wielką ochotę zagrać na NOWYM systemie podboju (ten gdzie się podburza).

Dodam bo to bardzo ważne że takich ustawień nigdy nie było. Raz był świat z szybkością taką ale tam były morale na TAK i był stary system podboju.



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ps. jak by ktoś chciał sobie pograć ze mną lub przeciwko mnie to zapraszam do wpisywania się. Na tych ustawieniach będę grał i można mnie tam farmie do woli.

ps2. nie żebym się skarżył ale chce sobie pograć na fajnych ustawieniach i jak tu nie będą to zbieram ekipę i idę na angielski serwer - chętnych zapraszam na o ile z tego nic nie wyjdzie.

W pełni popieram Mamuta :rolleyes: jestem zachwycona że rozpoczeła sie taka dyskusja taki świat będzie idealny:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Prędkość: 3/3/3
Morale: NIE
System podboju: Nowy
Bonus nocny: 23 - 6 rano
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie to abym się skarżył czy żalił , ale jeśli bonus nocny na Maratonie się nie zmieni a kolejny świat powstanie z nowym systemem i to w ustawieniach 3x3x3 ( 23-6 ) to również ide na angielski serwer:cool:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Też jestem za światem:

Prędkość: 3/3/3
Morale: Nie
System podboju: Nowy
Bonus nocny: obojętnie.. a najlepiej bez :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

widzę sporo graczy ma podobne gusta :)
 

DeletedUser19032

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Popieram w pelni ustawienia zaproponowane przez Manfred'a, chetnie zagram na takim swiecie na wolny sie nie wybieram:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ze względu, że ostatnie ustawienia świata były totalnie do bani a mi osobiście zabroniono robienia ankiet na temat ustawień nowego świata - proszę każdego z was kto pograł by sobie na nowym świecie o wpisanie ustawień świata na jakim byście chcieli grac -- Każdy głos jest ważny bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba.

moje ustawienia to takie:

Prędkość 3/3/3 dla wszystkiego. uważam za bzdurę żeby coś było wolniejsze - już nie raz widziałem świat z handlarzem wolnym co było niedorzeczne. Prędkość razy 3 jest dobra i przy takiej można na spokojnie sobie pograć.

Morale - oczywiście wyłączone. zapewne każdy z wam miał tak że farmił sobie wioskę ale w pewnym momencie na farmie mamy 30% i ginie nam masę wojska mimo że farma się nie broni - co jest niedorzeczne

Bonus nocny - proponuje od 23 by nie zarywać nocki do około 6 rano. Choć wg mnie najlepiej żeby wcale go nie było. Ale bonusy do 9 rano zabierają totalne zaskoczenie ataku w tej grze.

System podboju = oczywiście potrafię grac na każdym systemie i lubię każdy ale jakoś mam wielką ochotę zagrać na NOWYM systemie podboju (ten gdzie się podburza).

Dodam bo to bardzo ważne że takich ustawień nigdy nie było. Raz był świat z szybkością taką ale tam były morale na TAK i był stary system podboju.



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zgadzam sie z reszta ustawień oprócz pierwszych.Manfred napisał---3/3/3.
A ja jestem jak moge dac głos za 2/3/3.
Dziekuje.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hehe bo to zapewne Manfred dał posta na forum i teraz wszyscy przychodzą popierając go tylko ;)

A może po prostu ludzie lubią takie ustawienia? a nie ślimaczące się światy. Ja rozumiem, że powstają swiaty dla graczy, którzy nie mają za dużo czasu.. mają bonusy do 9 rano, morale i inne.. ale może trzeba też pomyśleć o graczach, którzy lubią hmmm.. delikatnie mówiąc lubią grać i nie problem dla nich wstać przed 6 zobaczyć czy nie leci 200 ataków ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ty mówisz tu o prędkości a gracze w większości popierają w 100% ustawienia Mańka - wgm mnie to tyle i moje zdanie nie powinno być tu negowane bo jest takie a nie inne;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ty mówisz tu o prędkości a gracze w większości popierają w 100% ustawienia Mańka - wgm mnie to tyle i moje zdanie nie powinno być tu negowane bo jest takie a nie inne;)

Pozdrawiam

Bo ja dałem tylko kilka opcji w ustawieniach tych najistotniejszych.
Po przeczytaniu wypowiedzi ludzi widac że prędkośc nie bardzo się różni, są owszem wyjątki ale jest ich mało.
Co do Bonusa nocnego jest najwięcej rozbierzności
Co do Morali - tu chyba kazdy się zgadza z takimi ustawieniami.

A tu zamieszczam ankietę co kiedyś była zrobiona

attachment.php


już po tej ankiecie widac że prawie każdy chce prędkości razy 3 i morale wyłączone -- co do systemu podoboju to było już różnie.

Co do samego poparcia to chyba bardziej ludziom chodzi o nie zgadzanie się z tymi ustawieniami jakie obecnie są i chcą inne podobne do tych co ja zaproponowałem - stąd też jest dośc sporwo wpisów typu "popieram" bez konkretnych ustawień.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ty mówisz tu o prędkości a gracze w większości popierają w 100% ustawienia Mańka - wgm mnie to tyle i moje zdanie nie powinno być tu negowane bo jest takie a nie inne;)

Pozdrawiam

A jaką różnicę widzisz? Ja pisałam o świecie dla aktywnego gracza.. Parametry Mańka to świat dla? Tak.. aktywnego gracza, więc na jedno wychodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Predkośc 3/3/3
Morale NIE
System podboju: Nowy
Bonus nocny: 23 - 6 rano Popieram:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Prędkość 3x3 ok
morale oczywiście brak.
System podboju chm zdecydowanie wolę stary. Nic nie zastąpi adrenalinki przy obserwowaniu okupacji.
Bonus nocny. Dla nocnych marków jak ja 2-9 lub brak bonusu nocnego. Albo dajcie mi się wyspać albo pozwólcie atakować całą noc:p A nie bonus wtedy w nocy kiedy lubię atakować działa, a jak chcę mi się spać to się kończy:p
To tyle w kwestii marzeń:p, wiem, ze nierealnych na polskim serwie. A tak realnie myśląc to myślę, że świat w ustawieniach Mańka zadowoliłby większość graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Predkośc 3/3/3
Morale NIE
System podboju: Nowy
Bonus nocny: 23 - 6 rano Popieram
 
Status
Zamknięty.
Do góry