Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7446

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jakiś świat z starym systemem się szykuje może? Coś ktoś, wie? może w kuluarach piszczy? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Były 2 z nowym systemem teraz więc następny będzie pewnie z starym.
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czas leci, a nowego serwera nie widać
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


PS: Słyszałem, że swoją propozycję odnośnie "ustawień serwera" mogę tutaj napisać, to wrzucę od razu link :)

https://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?25859-%C5%9Awiat-ze-starym-systemem-podboju
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

po takim czasie, który minął od ostatniego serwera mam nadzieję, że nowy świat będzie miał konkretne, podobne do tau lub aten tylko bez morali ustawienia oraz vacatio legis pomiędzy ogłoszeniem o zamiarze włączenia a włączeniem co najmniej 3 dni. Takie to moje marzenia i piszę wam to Ja
Myślę, że świat bez złota wyłoniłby aktywnych graczy i odcedził cwaniaków z kasą. Powinno się jednak trochę dopracować grę. Chodzi np. o czary. Jeżeli masz tego samego boga w kilku miastach to użycie czaru w jednym zabiera pewną ilość punktów łaski we wszystkich. Niedobrze, bo nie jestem przekonany, że potem sumują się punkty łask z wszystkich miast. W każdym razie tego nie zauważyłem. Więc każde miasto powinno mieć swoją ilość punktów łaski.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Więc każde miasto powinno mieć swoją ilość punktów łaski.

jedna z większych bzdur jakie ostatnio tutaj widziałem...i jak potem chciałbyś budować mityki, kiedy w jednym mieście miałbyś maksymalny przyrost łask wynoszący 26,7 na godzinę (na świecie 3x, ew. zwiększonym przez bonusy).

Dla przykładu, budowa paczki mant (80 sztuk) niezależnie od ilości miast wynosiłaby bez dodatkowych bonusów, budując tak aby się łaski nie przelewały w żadnym momencie prawie 809h, czyli ok. 33 dni i 17 godzin...

Swoją drogą powinni właśnie jeszcze obniżyć koszt rekrutacji jednostek mitycznych oraz wywalić je z eventów, wtedy każdy aktywny gracz nadal miałby dużo mityków, ale za to bez mityków byliby nieaktywni gracze.
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Felix dobrze mówi - łaski osobno dla każdego miasta nie są dobrym pomysłem :/
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nowy świat musi być z nowym systemem,brakiem morali i średnią prędkością :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14898

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Teraz będzie stary system :) Już były 2 z nowym systemem - Idalium i Kos :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a wg. mnie oba są już stare,
jak wprowadzą 3ci system to będzie można mówić że jest nowy :p
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To jak będzie się je rozróżniało ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Będziesz podbijał miasto 1 żołnierzem
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Czas leci, a zapowiedzi nowego serwera dalej nie widać
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Może do piątku coś sie pojawi,głęboko wierze że będzie nowy system !
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Też licze na to że będzie nowy system no i troche szybszy niż KOS bo tam to tragedia za wolny :p
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Były 2 z nowym systemem to teraz ze starym systemem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stary system podboju i możliwość wybrania innych ustawień przynajmniej tak było zapowiadane :)
 

DeletedUser7446

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie jak @Lukasz1440 mówi :) Tylko ciekawe kiedy coś zapowiedzą
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stary system podboju i możliwość wybrania innych ustawień przynajmniej tak było zapowiadane :)

Gdzie było zapowiadane ? I jak znamy z historii systemy zmieniały się już nawet po oficjalnym ogłoszeniu o świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Poczytaj forum bo nie chce mi się tego szukać ale było pisane w jakiejś dyskusji chyba :p
 

DeletedUser26453

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja czekam na szybki świat z starym systemem.Pobawiłem się troszku na Kosie na prędkości 1 jednak nie należę chyba do tych "twardzieli" którzy lubują się w takiej dynamice gry.
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja czekam na szybki świat z starym systemem.Pobawiłem się troszku na Kosie na prędkości 1 jednak nie należę chyba do tych "twardzieli" którzy lubują się w takiej dynamice gry.

mnie już prędkość też pokonała, faktycznie to dla koneserów, mistrzów cierpliwości
prawda jest taka, że im wolniejszy świat, tym trudniej sie gra
ciągłe niedobory surowca, wojska powodują, że gracze muszą się zastanawiać nad każdym ruchem
chylę czoła
to parametry faktycznie nie dla każdego

Ps. Boguś i tak mnie zostawiłeś !!???!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry