1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy moderatora forum. Jeżeli lubisz wypowiadać się na każdy temat, dbać o przestrzeganie zasad i chcesz dołączyć do niemal dwudziestoosobowego zespołu, który łączy pasja do Grepolis, zgłoś się!

Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Shannqą.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat nowego świata

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 7. Lis 2013.

Poleć tę stronę

1. Oronas

Oronas

Docenione treści:
    1
    Dzięki za poprawę. Nie widziałem wcześniej tej ankiety :) Ale po oddaniu głosu widzę, że zostały wybrane ustawienia na które głosów jest najmniej :D

Ostatnio edytowane: 9. Sty 2017
  2. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289
    A no trochę niemiarodajna jest ona, bo obecny bonus nocny został do niej dodany dopiero wczoraj wieczorem, a jeszcze później możliwość zmiany głosu...no i jak widać trochę osób jednak chce tego bonusu jaki został ogłoszony. Do tego zamykane niedługo będzie Akcjum, więc może rzeczywiście pora na taki świat?!

Big Kamil lubi to.
  3. izinho

izinho

Docenione treści:
    28
    Wiadomo już czy będą zmiany ustawień na Paros czy zostanie tak jak jest?

4. Oronas

Oronas

Docenione treści:
    1
    Miejmy nadzieje, że chociaż godzin bonusu nocnego zostanie zmieniona :)

5. wujek99

wujek99

Docenione treści:
    2
    Raczej nic nie będzie zmienione, jak już zostały raz ogłoszone ustawienia to już zmian nie będzie

6. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    261
    Niestety tym razem nie damy rady zmienić ustawień, będą one takie, jak zapowiedzieliśmy w ogłoszeniu.

Chcę jednak zaznaczyć, że czytamy wasze komentarze, widzimy, że wielu osób nie odpowiada morale na światach, postaramy się, aby w przyszłości było więcej światów bez. Nie ma możliwości całkowitego zrezygnowania z serwerów posiadających morale, choćby z tego powodu, że nie wszyscy gracze preferują szybki rozwój - pamiętajcie, że morale to ochrona dla osób, które mają trochę mniej czasu na rozgrywkę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że morale potrafi być bardzo uciążliwe, dlatego zadbamy o to, żeby w przyszłości było więcej światów bez morale.

Odnośnie bonusu nocnego - Paros to drugi świat z takimi godzinami. Akcjum dobiega końca, dlatego zdecydowaliśmy się tym razem na świat dedykowany dla osób, których tryb życia sprawia, że mają więcej czasu na grę w nocy niż nad ranem. Możecie spać spokojnie, po Paros powrócimy do standardowych godzin bonusu :D

Ciężko dostosować się do upodobań wszystkich graczy, ale zobaczymy, może za jakiś czas uda się zrobić kolejną ankietę z ustawieniami :)

Big Kamil lubi to.
  7. wujek99

wujek99

Docenione treści:
    2
    Świat już od rana jazda :)

8. adi10120

adi10120

Docenione treści:
    1
    a może by tak jakieś ograniczenia wprowadzić w stawianiu dziennym wojsk za złoto żeby z jednego miasta 3 paczki ogni na dobę nie pływały :(

Big Kamil lubi to.
  9. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289
    Niektórzy trzy paczki ogni w ciągu godziny robią...choć raczej wolą offami latać po wyspie :) z miasta, które założyli przed godziną i już urosło do 9k punktów latają po kilka razy na godzinę :)

10. KasaBlanek

KasaBlanek

Docenione treści:
    0
    Mój przyszły świat na pewno musi być podobny do "KOS" :) Tylko fajnie by było, gdyby bonus nocny zaczynał się o 22, bo trochę średnio siedzieć przy mobilku na zabawie w sobotę :)

11. kryspin80

kryspin80

Docenione treści:
    0
    I jeszcze bonus 01-09 będą chodzić nie wyspane ludziska

12. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    261
    Zgodnie z obietnicą - klik :D

*gandalf* lubi to.
  13. *gandalf*

*gandalf*

Docenione treści:
    3
    Mineła 1 godzina a już sporo osób oddało głos.

14. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289
    Ja tam tylko nie wiem, jaki sens mają ankiety wielokrotnego wyboru...jak dla mnie, to tylko zaciemniają nam obraz?!

15. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    261
    DonBeker, odpowiem ci na przykładzie. Mamy sobie 30 graczy, którym obojętne jest o której skończy się bonus nocny, ale bardzo zależy im na tym, żeby rozpoczął się o 23. Jest też 15 graczy, którzy chcą bonus 1-9. Są 3 opcje w ankiecie, które uwzględniają rozpoczęcie bonusu o 23, ale jeśli nie da się wybrać kilku z nich, to prawdopodobnie głosy zwolenników godziny 23 rozłożą się między nimi.

12 osób głosuje na bonus 23-6
    8 osób głosuje na 23-7
    10 osób głosuje na 23-8
    15 osób głosuje na 1-9

I w ten sposób wygrałby bonus 1-9, mimo że dwa razy tyle osób wolało bonus rozpoczynający się o 23. Chcemy, żeby ustawienia wybrane w ankiecie odpowiadały jak największej liczbie graczy.

16. Big Kamil

Big Kamil

Docenione treści:
    26
    Co znaczy słowo Rizinia?[​IMG]

17. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289
    Heh...to trzeba było stworzyć dwie ankiety :p Jedna z początkiem, a druga z końcem bonusu. Można także zrobić dwustopniowe głosowanie i tam, gdzie jest wiele możliwości wybrać z pierwszej ankiety 3-5 opcji z największą liczbą głosów i zrobić drugie głosowanie.

Jak dla mnie, to obecna forma ankiety sprzyja raczej jej strollowaniu, aniżeli normalnemu głosowaniu...ciekawy jestem też, ile w ogóle osób pomyślało, aby tak zinterpretować ankiety wielokrotnego wyboru jak to zostało przedstawione przez Ciebie:)

18. Sicarius

Sicarius Grepolis Team

Docenione treści:
    0
    Gram w grepo praktycznie od początku jego istnienia i wiele pięknych momentów było w tej grze
    Są 17 urodziny więc może wrócimy do korzeni i stworzymy Chociaż JEDEN świat w którym złoto nie będzie wyznacznikiem sukcesu ale umiejętności i doświadczenie
    Czyli chociaż JEDEN świat taki jak na początku czyli BEZ NATYCHMIASTOWEGO UKOŃCZENIA ZLECEŃ
    Wiem że biznes is biznes itp ale jak dajecie możliwość wyboru ustawień świata to bądźcie szczerzy wobec nas i dajcie nam możliwość wyboru WSZYSTKICH ustawień a nie tylko części
    Takie moje małe marzenie aby wrócić do starych czasów
    Pozdrawiam
    S

19. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289
    Hehe...ale nam Grepo postarzyłeś :)

PS: Na początku wielu rzeczy nie było...a to natychmiastowe kończenie zleceń, to tylko jeden z elementów. Co z resztą?

Big Kamil lubi to.
  20. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    261
    Big Kamil, wikipedia twierdzi, że w starożytności była to miejscowość na Krecie ;)

DonBeker, dwie ankiety odpadają, bo mogłyby wygrać skrajne opcje, np. bonus 22-9 albo 1-5 ;) Są pewne ograniczenia w długości bonusu, dlatego do wyboru jest kilka czasów, a nie pełna dowolność. Drugie głosowanie jest lepszym pomysłem, ale trzeba byłoby wówczas wysłać kolejne ogłoszenie w grze, bo większość graczy nie śledzi regularnie wątków po oddaniu głosu w pierwszej ankiecie.

Sicarius, też bym z chęcią zobaczyła taki świat, jak wielu graczy ;) Na razie nie ma takich planów, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości uda się stworzyć klasyczny świat. Choć podejrzewam, że w ciągu tygodnia osiągnąłby limit zarejestrowanych kont :D