Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28011

Guest
Dziekuje za odpowiedz;)
No to mam nadzieje ze jednak wiekszoac sie opowie za zakonczeniem tego roku w takim ukladzie jaki byl proponowany,a do przeplatanki 1na1 powrocmy w nowym Roku;).

A do "gregorii", jak narazie to Ty wypowiadasz sie za wszystkie ekipy starego systemu;) a i chyba o mulardzie tylko slyszales jakies przepowiednie,bo wypadaloby aby sam zainteresowany sie wypowiedzial,moze ma teraz napiety budzet i inne wydatki koncem roku;)

BLA BLA BLA BLA
 

DeletedUser20444

Guest
Teraz zdecydowanie nowy system będzie na miejscu. Aktualnie jest tylko 1 świat z nowym systemem, na który można się zalogować, Apolonia. Nie ma co ukrywać, że nie cieszy się dużą popularnością, myślę że ze względu na turboprędkość. Sporo graczy czeka na wolniejszy świat z nowym podbojem przy prędkości x2.
Oby taki był
 

DeletedUser30325

Guest
prawda, apolonia to nie zbyt atrakcyjny świat
jestem za nowym podbojem ale na prędkości 2/2/3
morale obojętne
bonusik 23-6 idealny
 

DeletedUser18359

Guest
nowy podbój
2/2/3
bonus 23 - 7
bez morali
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Ale na prawdę nie dało się tego startu ogarnąć w innym terminie? Choćby dzień później? Musi on starować w akurat taki dzień, gdzie większość osób pewnie o Grepo w ogóle nie myśli?

Jak dla mnie start nowego świata akurat 01.11 to zupełny brak poszanowania tego święta...chyba rzeczywiście trzeba się będzie pożegnać z Grapo na zawsze.
 

DeletedUser26558

Guest
No tu to sie zgodze. Jako ze info o terminie bardzo szybko podane,czasu na korekte mnostwo. Jest duze pole manewru,bo mozna manewrowac w przod i wtyl z terminem,gdzie 3/11 wydaje sie dosc stosowny,bedzie to juz po calej celebracji swieta (gdzie weekend przed 1/11,zapewne pol Polski wyruszy w rozne miejsca uczcic pamiec bliskich).
Bardzo sluszna uwaga Don
 
co do systemu ( to przeplatanka jak najbardziej mi odpowiada i pewnie większości również)
! dokładnie głosowanie nad wyborem ustawień !
czy to taki problem udobruchać jakże liczne grono graczy tak prostym trickiem aby to gracze decydowali o parametrach serwera
5 ankiet a jak to za dużo to 3

wersja 5-ciu ankiet :
1 - prędkość świata ( 1 , 2 , 3 , 4 ...)
2 - prędkość jednostek ( 1 , 2 , 3 , 4 ...)
3 - prędkość handlu ( 1 , 2 , 3 , 4 ...)
4 - morale ( tak / nie )
5 - bonus nocny ( tutaj zastosować wedle minimum jakie jest wymagane aby bonus trwał .. ale startowe godziny proponuję 21 , 22 , 23 , 00 - końcowe według reguły czyli wstawicie odpowiednie pary bonusów )

wersja 3-ech ankiet :
1 - prędkość świata/jednostek/handlu ( ankieta uwzględniająca pełną kombinację tych trzech parametrów o 1/1/1 do 4/4/4 )
2 - morale ( tak / nie )
3 - bonus nocny ( tutaj zastosować wedle minimum jakie jest wymagane aby bonus trwał .. ale startowe godziny proponuję 21 , 22 , 23 , 00 - końcowe według reguły czyli wstawicie

reszta ustawień stała - w końcu nie mamy wpływu aby wyłączyć handel złotem czy też skracanie / ukończenie za złoto ;)

dać 2-3 tyg przed planowanym startem serwera na decyzje
i tu ważne ankieta bez możliwości zmiany swojego głosu aby nie było "machlojek ;) "
 

DeletedUser30329

Guest
Nowy System
MORALE - brak
2/2/2
Ochronka: 5dni
bonus: 23:00-07:00
Limit członów sojuszu:50-70

:):):)
 

DeletedUser30159

Guest
Stary system lepszy. Moglibyście dać teraz stary i potem zgodnie z tą "przeplatanką" iść. Cudaki się pokończyły na Teby chwilę jeszcze poczekamy, idealny moment na wprowadzenie szybkiego świata ze starym systemem podboju i bez morali. Przecież od dawna było mówione, że w tym okresie ma wbić sporo znanych ekip i graczy, a raczej ta ogromna fala złotników nie będzię zadowolona ze świata z nowym systemem, prędkością 1/1/1 i z moralami które dużo osób bezmyślnie proponuje.
 

DeletedUser29689

Guest
Stary System teraz powinien być prędkość 3/2/3 lub 3/3/4. Jak to w tym roku jest na zmiane raz stary raz nowy
 

DeletedUser26558

Guest
Pisanie rzeczy typu "stary lepszy/nowy lepszy" jest raczej bardzo slabym argumentem,obojetnie w ktora ze stron.
Co do ankiety,to tu by raczej wystarczyla opcja NOWY/STARY system,a po wyborze juz niech osoby zainteresowane danym swiatem dyskutuja odnoanie ustawien,bo ankieta gdzie mozesz wybrac wiele opcji moze stac sie nietrafiona ani dla jednego ani dla drugiego systemu,bo okazac sie moze ze wybierajac system podboju pasujacy dla kogos,zostane wybrane ustawienia pasujace tej drugiej grupie ludzi,i co wtedy?wszyscy niezadowoleni;)

A co do "naklaniania do spamu" na ktorys z systemow i afiszowanie sie z tym,to chyba pokazanie i odzwierciedlenie jaki to syst powinien ruszyc;)

W tej chwili rownie dobrze moga ruszyc 2swiaty w bardzo krotkim odstepie czasowym,tak aby zadowolic zwolennikow kazdej opcji,ja jednak powtorze i przytocze to co pisal team,ze na te chwile swiaty maja ruszac na zasadzie 2na2 i chcialbym(oczywiscie pobozne zyczenie),aby to zostalo utrzane,a jak juz mowilem,nowy rok to czas na zmiany,moze wtedy tworcy gry zaczna sluchac graczy,aby morale zostalo ukrocone,moze opcja handlu surki za zloto wstrzymana,moze mbiej opcji kupna w eventach(bo calkowitego ich zatrzymania nie bedzie na 100%),moze to Rok 2018 bedzie tym rokiem,kiedy to Inno w koncu sie troche otrzasnie i zrozumie,ze dojenie tych ktorzy sa nie jest optymalna opcja zarobkowania,a czesto mniejszy zarobek na wiekszej ilosci staje sie w konsekwencji nie tylko korzyscia materialna,ale i wizerunkowa;).
 

DeletedUser3480

Guest
nie wiem czy to ma znaczenie ale ja bym zagral:
najlepiej 1.0 :) wiem nie realne
predkosc: 6/6/6 ale juz moze byc 4/4/4
podboj obojetnie
bonus nocny: brak - ale jak juz musi byc to: 23:00 - 5:00
morale: brak
inne cuda finansowe brak ale jakos przezyje
 

DeletedUser27401

Guest
Stary system ,prędkość 4/3/4 ,bez morali bonus 22-6 ktoś wspominał że będzie pamiętał ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry