Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29308

Guest
A może tak, stary system i prędkość 2x2x2, bez morali. Dla mnie najlepiej
 

DeletedUser30159

Guest
Nie no, jak już mulard oficjalnie napisał, że chce stary to chyba innego wyboru inno nie ma :D Alternatywą jest wystartowanie 2 światów jednocześnie, ostatnimi światami był Zakintos wolny ze starym systemem podboju i Apollonia szybki z nowym. Jeżeli już mówimy o wystartowaniu 2 światów jednocześnie to mógłyby być to właśnie wolny z nowym systemem i szybki ze starym
 

DeletedUser5

Guest
Ale na prawdę nie dało się tego startu ogarnąć w innym terminie? Choćby dzień później? Musi on starować w akurat taki dzień, gdzie większość osób pewnie o Grepo w ogóle nie myśli?

Jak dla mnie start nowego świata akurat 01.11 to zupełny brak poszanowania tego święta...chyba rzeczywiście trzeba się będzie pożegnać z Grapo na zawsze.
Słuszna uwaga, omówimy czy jest możliwość przeniesienia daty startu świata na inny dzień.
 

DeletedUser29189

Guest
  • System podboju:
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia:
  • Wioski z punktami walki:
  • Anty-timing: +/- 10s

  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu:
  • Ochrona początkujących:
  • Limit członków sojuszu:
  • Morale:
  • Bonus nocny:
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie:
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi:
 

DeletedUser23003

Guest
Ale na prawdę nie dało się tego startu ogarnąć w innym terminie? Choćby dzień później? Musi on starować w akurat taki dzień, gdzie większość osób pewnie o Grepo w ogóle nie myśli?

Jak dla mnie start nowego świata akurat 01.11 to zupełny brak poszanowania tego święta...chyba rzeczywiście trzeba się będzie pożegnać z Grapo na zawsze.
Brak myslenia to jedna z chorob XXI wieku. Musisz sie przyzwyczaic Don :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry