Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26408

Guest
Cośek to największy słup przecież
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser26558

Guest
Słupy-inaczej gracze nowego systemu
No to teraz zablysnales;) czyli jak nazwiesz tego,co gral na starym...bo od czegos trzeba bylo zaczac przeciez;) i zaleznie od checi wybiera sobie system na jakim chce grac?

Cos te Twoje rozwijanie mysli dosc ograniczone frazeologicznie jest...tak jakby w stylu " nam nie wmowia ze białe jest białe,a czarne jest czarne" ;).

No ale nic,zatem mam nadzieje ze na kolejnym swiecie jednak beda grały same "supy", bede sie czuł jak ryba w wodzie;)
 

DeletedUser30330

Guest
A jednak fajnie się robi spiny na tym forum.
Nie rozumiecie jednego to tylko gra a ja wami się bawie ;)

Cośek to największy słup przecież
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

To prawie jak najniższy słup :)

smiley_emoticons_confusednew.gif


a jak nazwiesz kogoś, kto nie potrafi uargumentować swojej wypowiedzi? Wszystkie Twoje argumenty za starym podbojem były obalane w kolejnym poście.

Powinna być ankieta, ale żeby mogli głosować, tylko ludzie ze stażem co najmniej miesiąca na fo. A nie 5 dniowe "słupy"
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Twój umysł też został obalony cieszysz się?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
heh...start świata przełożony, chwała Wam za to. Nie dało się tego przenieść te dwa dni do przodu zamiast do tyłu? Trzeba było ustawić start na 02.11, a jeszcze lepiej 03.11 jak dla mnie.

Aktualnie, to można stracić jeden dzień spokojnej rozbudowy w ochronce...albo dostać koniec ochronki na 01.11. Czyli wynik jest jak dla mnie ten sam, albo i nawet gorszy
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, niestety nie dało się przenieść startu na późniejszą datę, w grę wchodził również 2 listopada, ale wtedy z kolei mamy dzień zaduszny ;) Wiemy, że w czasie tych dni wolicie spędzić czas z rodziną, co jest całkowicie zrozumiałe, więc postaramy się dostosować zakończenie ochrony początkujących do nowej daty.
 

DeletedUser19924

Guest
Ten 02.11 i tak byłby dla mnie lepszą datą niż obecna...ale to w sumie tylko moje zdanie.
 

DeletedUser30350

Guest
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 3x
  • Ochrona początkujących: 5d
  • Limit członków sojuszu:100
  • Morale: TAK
  • Bonus nocny: TAK 22-7
  • Typ podboju: Nowy
 
Status
Zamknięty.
Do góry