Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30330

Guest
Albo świat bez jednostek? I bez podboju?
Budować można i budować coś dla mnie i dla najniższego słupa
 

DeletedUser26558

Guest
A ja nie rozumiem tego przekonania "ze bedzie stary"... Nadal utrzymuje to co bylo zapowiadane,czyli uklad swiatow 2na2,poza tym tworcy gry i TEAM na kazdym kroku mowia ze licza sie z tym co maja do powiedzenia gracze,a w dyskusji wyglada to tak,ze nie ma miazdzacej przewagi zwolennikow starego,a jest wrecz przewaga za nowym systemem.
Dodatkowo z calym szacunkiem dla mularda,ale czy gracze nowego systemu nie zloca...moze pojawi sie na nowym loczek;) ktory tez potrafi wydac troche grosza;)
A i inni gracze podejrzewam ze wejda na serwer z nowym system z kilkoma zerami kruszcu.
Z jakimkolwiek przesadzeniem co do systemu musimy zaczekac,az cos oficjalnego sie pojawi (a mam nadzieje ze pojawi sie informacja niebawem,niezaleznie od systemu), aby zmontowanie ekipy i dokopanie sie co do niektorych zainteresowanych gra bylo mozliwe.
 

DeletedUser26558

Guest
Czy ktoś z TEAMU moze nas tutaj poinformowac jak sie maja sprawy,czy cokolwiek jest juz wiadome?
 

DeletedUser26408

Guest
Od tego, że jesteś słupem
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Podobno loczek i inni złotnicy szykują się na nowy, także nic nie jest przesadzone ;)
 

DeletedUser30330

Guest
Bo niektórym słupom z nowego nie udało się zabłysnąć i liczą na następny xddd.

I tak będzie stary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry