Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23808

Guest
Prawda, zamiast na jesień jak starzy gracze mają ochotę zagrać wypuścić coś w stylu 3/3/3 bez morali albo 4/3/3 bez morali to dają takie ustawienia ... Lipa :p Niedługo światy w grepo będą trwały 2 miesiące bo z reguły tyle wytrzymują nowi gracze :p
 

DeletedUser30017

Guest
Dostałem odpowiedz od supportu, ze mozliwa jest zmiana ustawien pod wplywem sugestii graczy ;p
 

DeletedUser5

Guest
no cóż...

moje pytanie tak na szybko i temat pozostawic nalezy chetnym gry na starym...jak planowo wyglada ewentualny start kolejnego serwera? czy bdzie to odlegla przyszlosc,czy moze jeszcze w tym roku?

Następny świat najprawdopodobniej ruszy jeszcze w grudniu i będzie miał nowy system. Nie jest to jeszcze potwierdzone i może się zmienić, ale jest szansa na to, że nie będzie miał on morale. Co dobrze się składa, bo ostatni świat bez morale z nowym systemem mieliśmy w maju 2016 (Kos), a od tamtej pory ruszyły 3 światy bez morale ze starym systemem (Lindos, Oropos, Rizinia).
 

DeletedUser23808

Guest
Dokładnie kiedy zmienicie ustawienia na 3/3/3 i usunięcie morale ? Na starym systemie morale są bardziej kłopotliwe niż na nowym ... na starym systemie moralowiec wstawi kolona i po mieście bo ma 30% morali nie ma szans odbić ... dodam ze nie pomaga to nowym graczom tylko cwaniakom wiec bez sensowne to jest...

Sorry za błędy ale z telefonu pisze :)
 

DeletedUser29153

Guest
Dokładnie kiedy zmienicie ustawienia na 3/3/3 i usunięcie morale ? Na starym systemie morale są bardziej kłopotliwe niż na nowym ... na starym systemie moralowiec wstawi kolona i po mieście bo ma 30% morali nie ma szans odbić ... dodam ze nie pomaga to nowym graczom tylko cwaniakom wiec bez sensowne to jest...

Sorry za błędy ale z telefonu pisze :)
dokładnie.. te ustawienia to jakiś żart, chyba w plemiona pogram :eek:
 

DeletedUser30330

Guest
Ja ide pograć w OGame a nie jakieś Grepolis co daje ustawienia wbrew graczom
 

DeletedUser27401

Guest
To jest wielka porażka , takie ustawienia 3/2/2 ,nikt nie jest wstanie z Ino zrozumieć że szybki serwer jest dla graczy którzy chcą sobie pograć na wysokich obrotach .Dla mnie osobiście nie ma sensu wchodzić na taki świat, moja przewaga jest miażdząca przy takich ustawieniach i lepiej pójdę pograć w plemiona bo to taki sam rodzaj gry jak teraz w grepo
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser29153

Guest
niech zrobią te głosowanie o prędkość i morale, lepiej by na tym wyszli.. nie rozumiem tego.
 

DeletedUser29308

Guest
Jak widzę to tutaj są sami fani szybkiej gry w Grepolis. Ja np. nie lubię szybkiego świata i szybkość 2x, 3x jest dla mnie odpowiednia. Czy są morale czy ich nie ma, nie obchodzi mnie to. Jak wszyscy z góry narzekają na ustawienia to nie grajcie na tym świecie i iście sobie "pograć w plemiona"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23808

Guest
Masz wolny świat zakinthos więc równie dobrze możesz Ty iść sobie tam pograć :) Nie ma szybkiego starego systemu na którym można pograć stąd powinien to być szybki świat.
 

DeletedUser29678

Guest
nie ma co się spinać pomylili się i tyle ankieta jest 80% na tą chwile to głosy za zniesieniem morali i zwiększeniem szybkości więc władza wysłucha a jak nie to nie zarobią ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry