Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30453

Guest
Ell kretosie :) Prawie ferie będziesz miał :D UWAGA ellkretos mocny na świecie przez 2 tygodnie :D później brać miasta za free :D
 
Ell kretosie :) Prawie ferie będziesz miał :D UWAGA ellkretos mocny na świecie przez 2 tygodnie :D później brać miasta za free :D
Co ty gościu gadasz?
Poddałbyś sie szybko gdybyś dostal takie ataki co ja na Tebach, ja jedno miasto w tygodniu umiem nawet ponad 2 razy odrobic z woja bo tak wymaga front.
Mi się przyjemnie gra do 30-50 miast bo wtedy ta gra ma jakis sens w pewnym momencie, a potem gdy kazdy ma po 100 ponad miast to co to puscic 100 atakow na caly sojusz czy kilka graczy w ciagu dnia.
Zapraszam Cie na nowy świat bys mogl mi miasto budowac.
 
Jakieś konkretne ekipy się szykują? :)
Ja wchodzę więc juz ekipa jest i na pewno moja osoba przyciągnie sporo fajnych ekip.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser26338

Guest
Wbijajcie pierwszego dnia na świat wtedy kierunki nie mają znaczenia będziecie w samym centrum
 
ten świat będzie zupełnie wyjątkowy, to będzie powrót do korzeni i do samego jądra/sedna tej gry, każdy gracz ruszy z nowym nickiem i zerowym kontem tych punktów gs, bez koronek, zero info co do nicków używanych wcześniej, ludzie będą zawierać nowe znajomości i przyjaźnie, nawet nowe miłości, panie szukający w tej grze mężów z dużą kasą znajdą ich, panowie z dużą kasą nieszukający żon również je znajdą
sojusze będą się tworzyć dopiero w trakcie rozgrywki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29153

Guest
ten świat będzie zupełnie wyjątkowy, to będzie powrót do korzeni i do samego jądra/sedna tej gry, każdy gracz ruszy z nowym nickiem i zerowym kontem tych punktów gs, bez koronek, zero info co do nicków używanych wcześniej, ludzie będą zawierać nowe znajomości i przyjaźnie, nawet nowe miłości, panie szukający w tej grze mężów z dużą kasą znajdą ich, panowie z dużą kasą nieszukający żon również je znajdą
sojusze będą się tworzyć dopiero w trakcie rozgrywki
fajne to by było, lecz niestety nierealne
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser23685

Guest
ten świat będzie zupełnie wyjątkowy, to będzie powrót do korzeni i do samego jądra/sedna tej gry, każdy gracz ruszy z nowym nickiem i zerowym kontem tych punktów gs, bez koronek, zero info co do nicków używanych wcześniej, ludzie będą zawierać nowe znajomości i przyjaźnie, nawet nowe miłości, panie szukający w tej grze mężów z dużą kasą znajdą ich, panowie z dużą kasą nieszukający żon również je znajdą
sojusze będą się tworzyć dopiero w trakcie rozgrywki

Koronki to i tak mało znaczą, natomiast sam pomysł wydaje się być ciekawy, ale do mnie nie przemawia, ja swojego nicku nie zmienię :V
 

DeletedUser26823

Guest
Jesli bedzie sie tworzył jakis sojusz chetnie sie dołącze ale zaproszenie wole na wyspe obok zeby było co czyscic :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry