Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12612

Guest
Witam, chciałbym zapytać, kiedy powstanie nowy świat?
Świat szybki np. 3/3/3
Że starym systemem podbijania ???
Zauważyłem że takich światów jest mało a kiedy jest to bardzo wolny, co się tu dzieje???
Może mi ktoś powiedzieć kiedy taki owy nastąpi?
Chyba na serio te grepo Zdycha...
 

DeletedUser19586

Guest
Przyłączam się do pytania. Kiedy powstanie nowy świat bez morali ze starym systemem podboju i prędkością 3x 3x 3x ? Bo chciał bym zagrać a nie ma gdzie
 
przecież ostatnim światem jaki wyszedł to był świat ze starym systemem podboju. Idąc tym tropem spodziewać się można wolnego serwera na nowym podboju (1/1/1 lub 2/2/2) bo ostatnie serwery (eubea, hermonassa) to szybkie światy (nie rozumiem jaki jest sens otwierania po sobie 2-ch szybkich światów i to w okresie letnim?).
 

DeletedUser19586

Guest
Ostatni świat jest ze starym systemem podboju ale jest wolny i są morale aktywne
 

DeletedUser31071

Guest
Teraz będzie nowy system podboju sądząc po tym jak grepolis wytwarza serwery: Stary podbój, Nowy podbój, Stary podbój, Nowy podbój.
Będzie teraz zapewne nowy podbój i zapewnie wolny troszkę więc jak spora ilość osób tu pisze, że czeka na stary system z ustawieniami 3/3/3 to proszę zajrzeć, zaczekać do połowy października, początku listopada
 

DeletedUser19586

Guest
Ja proponował bym zrobić ankietę, bo skoro wielu graczy chce szybki świat bez morali to dlaczego taki nie mógłby wystartować
 

DeletedUser28011

Guest
Teraz będzie nowy system podboju sądząc po tym jak grepolis wytwarza serwery: Stary podbój, Nowy podbój, Stary podbój, Nowy podbój.
Będzie teraz zapewne nowy podbój i zapewnie wolny troszkę więc jak spora ilość osób tu pisze, że czeka na stary system z ustawieniami 3/3/3 to proszę zajrzeć, zaczekać do połowy października, początku listopada
Pewnie tak
 
Wbilem na nowy swiat beta zbudowalem kilka budynkow i juz mi sie nie chce XD!
Zrobcie cos by zachecic do tej gry
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Urozmaicajcie gre jak i dodajcie coś na zachęte tej gry.
Duzo osob spodobal sie bonus ktory wszedl z wystartowaniem swiata Gonnos.
Wiecej pomyslow dla wszystkich, nei dla wybranych.
 

DeletedUser22713

Guest
W obecnej formie w to się po prostu nie chce grać, ja nigdzie nie wchodziłem od prawie roku a i już wcześniej nie miałem zbytnio ochoty.
Może jakby ,,nowy świat" był w konfiguracji sprzed ery 2.0 to bym się skusił :)
co do innych to nie mam pojęcia co może zachęcić graczy, każdy jest inny
 

DeletedUser17727

Guest
Witam, czy istnieje jakaś opcja powiadomienia np. na e-mail o otwarciu nowego świata?
 

DeletedUser29238

Guest
Można otrzymywać, coś w stylu "Otwarto bramy świata X"

W ustawienia > zarządzanie ochroną danych można to wyłączyć.

Może być z tym problem w związku z wprowadzeniem GDPR.

Nieprzeczytane maile mogą spowodować to, że potem się ich nie otrzymuje.

Mail wysyłany jest po otwarciu świata.

Szczegóły jeszcze podam.

Wystarczy też czytać ogłoszenia.
 

DeletedUser12612

Guest
Więc kiedy będzie??? Jest ktoś kompetentny, aby odpowiedzieć? na to pytanie bo jak na razie widać, że odpowiadają tylko gracze, którzy jak i ja chcą domniemanego świata??
Ktoś z szanownych naszych Polskich Teamów odpowie??
 

DeletedUser25703

Guest
Może została by podana chociaż przybliżona data wprowadzenia zakończenia w postaci dominacji na serwerach polskich? Szczerze to myślałam że na jesieni to już coś wdrożycie u nas, a nie tylko fazy testowe i niedookreślona przyszłość wprowadzenia do gry.
Od stycznia jest temat zapodany , część osób pewnie czeka żeby może coś popykać jeszcze , a tu nadal trzeba obejść się smakiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry