Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
ten serwer zawiesi się już w dniu rozpoczęcia
nie wyobrażam sobie eventu i w tym czasie skonstruowanie jakiejś akcji z synchro
rapki spadną po tygodniu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Zbiera ktoś ludzi do ekipy bo w sumie szukam ? Ktoś ciekawy ?:D
 

DeletedUser11474

Guest
Zbiera ktoś ludzi do ekipy bo w sumie szukam ? Ktoś ciekawy ?:D
Wodzianka ty się tak nie spinaj, bo ci żyłka jakaś pęknie i trzeba będzie tutaj poszukać nowej rozrywki.
Trochę oklepane już te inwektywy z twojej strony w moim kierunku.
Zdecydowanie wolałem jak pisałeś, że: "mam siano zamiast mózgu" - przynajmniej echo mi nie przeszkadzało :p

A co do mojej Koleżanki, to uściślijmy, że wcale nie dałeś jej do rozbiórki. Traciłeś na potęgę własne miasta i postanowiłeś na siłę zabrać Jej, bo sam podbić czerwonego nie mogłeś. I niestety nie ja byłem tamtego dnia bohaterem a Tomaszek, który wyświadczył mi przysługę i zbił kolona. Ja tylko dałem słowo, że jak sie sytuacja powtórzy to Jej pomogę.
Szkoda, że nie miałeś wtedy tyle odwagi na Tebach i za to, że odszedłem z sojuszu nie postanowiłeś zgodnie ze swoim regulaminem mnie pozbawić miast albo podjąć próby z Jej kolejnym.
Widzę, że strasznie chcesz podbudować swoje ego moim kosztem.
Nie przejmuj się muszę ci przyznać, że i tak robisz postępy - na Tebach fejkowałeś Tomka biremkami na Dyme nauczyłeś się wysyłać już po jednym ogniu do mnie (niecały rok czasu i taki postęp). Oby tak dalej a za dziesięć lat nauczysz się układać akcje :D

Witaj Kostek
daj jakies namiary na siebie,pw na FO
 

DeletedUser31527

Guest
Witaj Kostek
daj jakies namiary na siebie,pw na FO

Ahoj :)
Chyba nie chcesz wrócić z emerytury?
Zrób sobie drina i lepiej przemyśl sprawę jeszcze raz, jak szukasz emocji to się lepiej wybierz na grzyby - tam znajdziesz ich więcej;)
Tutaj się tylko rozczarujesz tak jak ja na Dyme.
Zaczynam rozumieć ideę robienia szaraków po trzech miesiącach - dokładnie tyle czasu minęło i gra tam siadła.:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry