Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31693

Guest
Jak wyglada ten nowy swiat?
To nie jest ten swiat specjalny co mial wejsc?
 
No jest różnica, ale procentowo do dominacji to nie ma znaczenia.
Aż się wtrącę Sisi ma to znaczenie też dla dominacji
1 buduję szybciej wojo
2 częściej atakuję
3 mam więcej slotów dzięki temu - obrońca też
4 więcej wiosek ogarniam więc mój udział procentowy rośnie tak jak i udział reszty raczy z sojuszu
Tak to ja widzę
 

DeletedUser4218

Guest
Aż się wtrącę Sisi ma to znaczenie też dla dominacji
1 buduję szybciej wojo
2 częściej atakuję
3 mam więcej slotów dzięki temu - obrońca też
4 więcej wiosek ogarniam więc mój udział procentowy rośnie tak jak i udział reszty raczy z sojuszu
Tak to ja widzę

No tak, masz więcej miast i inni też.

A teraz popatrz - świat szybki - dominacja rozpoczyna się po pół roku i jest 10000 miast.
Sojusz musi uzyskać 40% czyli 4000 miast.

A teraz świat wolny - dominacja rozpoczyna się po pół roku (tak uogólniam) i świat ma 1000 miast.
Sojusz musi uzyskać 40% czyli 400 miast.

Czyli jeśli chodzi o dominację, to szybkość świata nie ma znaczenia.
 
No tak, masz więcej miast i inni też.

A teraz popatrz - świat szybki - dominacja rozpoczyna się po pół roku i jest 10000 miast.
Sojusz musi uzyskać 40% czyli 4000 miast.

A teraz świat wolny - dominacja rozpoczyna się po pół roku (tak uogólniam) i świat ma 1000 miast.
Sojusz musi uzyskać 40% czyli 400 miast.

Czyli jeśli chodzi o dominację, to szybkość świata nie ma znaczenia.
Niby tak ale jak weźmiemy jako podstawę sytuację na świecie gdzie gram lub ten co gra garudo to już wygląda to zgoła inaczej bo jak ja szybko rosne i moi sojusznicy to jednak inni rosną dużo wolniej i to na szybkim świecie jest dużo większa dysproporcja niż na wolnym świecie
 

DeletedUser4218

Guest
Przy dobrych sojuszach wszędzie będzie dysproporcja, więc co tu gdybać?
Takie światy szybko dominację skończą.
Ale jeśli wejdzie kilka ekip na dobrym poziomie, to mogą trwać i trwać i trwać...
Aż żal pomyśleć ile.
 

DeletedUser15806

Guest
Niby tak ale jak weźmiemy jako podstawę sytuację na świecie gdzie gram lub ten co gra garudo to już wygląda to zgoła inaczej bo jak ja szybko rosne i moi sojusznicy to jednak inni rosną dużo wolniej i to na szybkim świecie jest dużo większa dysproporcja niż na wolnym świecie
Art, my mamy dopiero okolo 20 %. I spada pomimo ze rosniemy szybko. Jedyna mozliwoscia sprawdzenia jak to wyglada naprawde byloby teraz przeniesienie wszystkich najwiekszych graczy do jednego sojuszu i kilkutygodniowa obserwacja. I jeszcze ktos musialby zliczyc miasta na normalnych wyspach.
 

DeletedUser4218

Guest
Grześ, ale czy ma to sens jak za 10 dni rusza już nowy świat?
Chyba, że chcecie się bawić w testowanie takie.

Dla mnie najważniejsze jest info (i pewnie dla wszystkich) - po jakim czasie zmienia się ten udział procentowy i o ile.
 

DeletedUser15806

Guest
Grześ, ale czy ma to sens jak za 10 dni rusza już nowy świat?
Chyba, że chcecie się bawić w testowanie takie.

Dla mnie najważniejsze jest info (i pewnie dla wszystkich) - po jakim czasie zmienia się ten udział procentowy i o ile.
Tego nawet support nie wie :)
Tzn wiadomo o ile, ale nie wiadomo kiedy
 

DeletedUser29562

Guest
Wyjdzie kiedyś w końcu jakiś świat z minimum 3 prędkościami, starym podbojem i bez morali??? Bo chętnie bym wrócił i pobawił się ,ale nic dla mnie :(

o_O znajome nicki, Azir99 ten co wojsko na zmysłach swoje rozbijał, jak dobrze że jestem no namem i nikt mnie nie pamięta :D
 

DeletedUser17617

Guest
Wyjdzie kiedyś w końcu jakiś świat z minimum 3 prędkościami, starym podbojem i bez morali??? Bo chętnie bym wrócił i pobawił się ,ale nic dla mnie :(

o_O znajome nicki, Azir99 ten co wojsko na zmysłach swoje rozbijał, jak dobrze że jestem no namem i nikt mnie nie pamięta :D


Wyjdzie w przyszly wtorek. Serwer francuski ( z wiekszoscia bez poroblemu mozna sie dogadac po angielsku).
Ustawienia:
predkosc 4
szybkosc jednostek 4
bonus 24 - 07.00
limit czlonkow sojuszu 60
ochrona poczatkowa 5 dni
morale brak
stary system podboju
Zakonczenie - dominacja.
 

DeletedUser31786

Guest
Witam szukam zgranej ekipy na ten świat mam kilka Swoich graczy czy ktoś wie może, czy będzie tutaj jakiś poważny sojusz który będzie chciał wygrać ten świat?
 

DeletedUser31786

Guest
Wyjdzie w przyszly wtorek. Serwer francuski ( z wiekszoscia bez poroblemu mozna sie dogadac po angielsku).
Ustawienia:
predkosc 4
szybkosc jednostek 4
bonus 24 - 07.00
limit czlonkow sojuszu 60
ochrona poczatkowa 5 dni
morale brak
stary system podboju
Zakonczenie - dominacja.
Odnośnie tego czy macie jakąś ekipkę do tego świata Ja jestem z kilkoma graczami chętny na to aby pograc w jakiejś zgranej ekipy :) jestem bardzo aktywnym graczem a nawet bardzo bardzo języki nie robią przeszkody damy radę a żabojadą chętnie bym pojechał :D xd
 

DeletedUser17617

Guest
Nie wiem jeszcze, ale jest czas, zeby sie zastanowic.
Dowiedzialem sie o tym swiecie dzisiaj, na razie zamiescilem jedynie informacje, byc moze ktos, komu nie podobaja sie swiaty z morale, bedzie mogl skorzystac i pograc na tym serwerze.
 

DeletedUser31786

Guest
No nie powiem fajnie się zgrać tylko ekipa potrzebna hehe :D dominacja i ten bonus to miód haha
 

DeletedUser15806

Guest
Tylko oba zagraniczne swiaty to stary system. Z nowym powinien za jakies 2 tygodnie wyjsc na angielskim serwerze
 

DeletedUser31786

Guest
ja bym na tym Polaczku zagrał ale potrzebna jest ekipa i to dość aktywnych i ogarniętych graczy jeśli ktoś byłby chętny się dołączyć albo zaprosić Mnie do jakiejś ekipy to niech pisze :D tylko ostrzegam siedzę na tej grze 24/7 :D i non stop mogę pisać gadać na discordzie robić akcję toczyć wojny wysyłać wsparcia trochę doświadczenia mam więc mogę pomóc :D
 
Odnośnie tego czy macie jakąś ekipkę do tego świata Ja jestem z kilkoma graczami chętny na to aby pograc w jakiejś zgranej ekipy :) jestem bardzo aktywnym graczem a nawet bardzo bardzo języki nie robią przeszkody damy radę a żabojadą chętnie bym pojechał :D xd
Jakby co to ja tez jestem chetny i gotowy na powazne granie
 
Status
Zamknięty.
Do góry