Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Też się zaloguję żeby pobrać lekcję gry na starym systemie podboju,dobrze że wolny świat to pogram z 2 tygodnie zanim mi ktoś miasteczko przejmie :)

Zdziwisz się
Tydzień góra 10 dni i już kolony będą latać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zawsze ktoś napoczatku złoci na każdym serwerze tak jest
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To ja wiem ze na początku są tacy co lubią korzystać ze złota,tylko skoro wolny świat to trzeba wydać dużo więcej żeby po ochronce ruszyć kolonem.
To tylko gra więc zobaczymy jak to będzie wyglądało :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zdziwisz się
Tydzień góra 10 dni i już kolony będą latać

Hahahaha
Nikt Ci miasta Nie przejmie w 10 dni na prędkości x1, chociaż by Nie wiadomo ile złocił - Minimum 2 tyg.

Wspomnisz moje słowa :)
 

DeletedUser17727

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wiecie może w jakich godzinach ruszy ten Świat ??? :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Już wystartował :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hahahaha
Nikt Ci miasta Nie przejmie w 10 dni na prędkości x1, chociaż by Nie wiadomo ile złocił - Minimum 2 tyg.

Wspomnisz moje słowa :)

Dwa tygodnie to chyba za długo
Przed 2 tygodniami zaczną kolony latać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To swietnie ;C

Nie podobaja mi sie ustawienia - za wolny!
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie można ograniczać się tylko do szybkich serwerów:) Każdy ma mniej lub więcej czasu na grę i powinien mieć możliwość dostosowania serwera pod siebie...
A, że 99% nowych i tak wybiera najnowszy serwer, bo chcą być "prosami" to inna sprawa :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dwa tygodnie to chyba za długo
Przed 2 tygodniami zaczną kolony latać

już ci Nevion raz napisał, że 2 tygodnie to stanowczo za krótko na zbudowanie kolona i zbadanie podboju przy ustawieniach x1, x1, a ty dalej swoje. :)

grałem na Phi, który jest lustrzanym światem do tego jeśli chodzi o ustawienia(tylko tam morale było aktywne) i pierwsze podboje zaczęły się po 3 tygodniach od startu świata. Podbiłem tam miasto jako pierwszy na świecie i zajęło mi to około 24 dni gry.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Ja bym liczył na świat tak jak na zagranicznym serwerze :D, ale wiadomo tu jest POLSKA można sobie tylko pomarzyć lub przejść na zagraniczny serwer i pograć tam. Zebrać grupkę i przejść...

Tam są prędkości:
prędkość rozwoju 10x
prędkość jednostek 8x-10x
prędkość handlu 5x-8x

a u nas ... masakra :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

to ile tam najbliższe kolony pływają z 4 minuty?
osobiście nie grałem na zagranicznych więc nie wiem.
 
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Tam są prędkości:
prędkość rozwoju 10x
prędkość jednostek 8x-10x
prędkość handlu 5x-8x
Możesz podać nazwy światów, na których występują takie ustawienia?

Poprzednie światy miały prędkość 2x - 2,5x, teraz mieliśmy 1x, to może kolejny świat będzie jakiś szybszy:confused: Takie 3x3 pewnie by pasowało sporej grupce forumowiczów :D
 

DeletedUser17727

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Kiedy rusza nowy świat ???? ( Nie Olimpia) :cool:
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Niedawno wystartowała Olimpia więc napewno nie szybko. Informacja o starcie będzie podana na stronie głównej i forum.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Możesz podać nazwy światów, na których występują takie ustawienia?

Poprzednie światy miały prędkość 2x - 2,5x, teraz mieliśmy 1x, to może kolejny świat będzie jakiś szybszy:confused: Takie 3x3 pewnie by pasowało sporej grupce forumowiczów :D

jakieś bajki tworzy ten chłopiec;) na en ostatnie serwery były albo 3/3/3 albo 2/2/2 i wszystko bez morali a jutro otwierają 2/3/3 stary sytem bez morali i limit w sojuszu 50 osób
takie serwery to może były kiedyś teraz to max speed to 4 chyba że jakaś beta jest o super ustawieniach ale nic nie słyszałem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Świat z ustawieniami 4/4/4, bez aktywnych morale no i oczywiście nowy system bo przy tej prędkości rano można niemieć już kilka miast przy starym systemie.
Co do prędkości 10 to kolegę trochę poniesło:) Nie słyszałem o takich ustawieniach tak samo jak nie widziałem Adaśko na nowym systemie.. ale mogę się mylić.
Dajcie coś porządnego puki zima na dworze.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Świat z ustawieniami 4/4/4, bez aktywnych morale no i oczywiście nowy system bo przy tej prędkości rano można niemieć już kilka miast przy starym systemie.
Co do prędkości 10 to kolegę trochę poniesło:) Nie słyszałem o takich ustawieniach tak samo jak nie widziałem Adaśko na nowym systemie.. ale mogę się mylić.
Dajcie coś porządnego puki zima na dworze.

No to sie mylisz :) na serwerach en czasem bywam na nowym systemie, wygrałem Delphi (nowy system) i teraz gram na nowym ale też na en ponieważ w polskiej wersji ustawienia serwerów doprowadzają fight'erów do depresji :D
 

DeletedUser17727

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

A ja to bym chciał żeby teraz otworzyli , ciekawe ile by ludzi wpadło,Ale prosze was jak będziecie ten świat stwarzać to ustaiwnia jak Ateny czyli 3x 3x 3x bo te małe to już zaczynają denerwować ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry