Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Haszek, dalej?
Tyle miesięcy po ekscelencji a Ty nie łapnąłeś ani jednego przyjaźnie i koleżeńsko nastawionego rozmówcy/gracza, który być może nosiłby w sobie zadatki kiełka z którego można byłoby sądzić że kiedyś wyrośnie: "Nie jestem pewien, ale chyba CIę lubię, Haszek?" ???

Reallyyy?

Jak to mówi młodzież:
"taki live"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mniejsza z tym, ważne, żeby coś otwarli, ja na odpowiednie ustawienia poczekać mogę, tyle, że po co czekać. :D
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

połowy mogą być tylko równe nie ma większej ani mniejszej połowy;)

ach Motzej :p

Spartaker są wyjątki :)
Nauczyciel kiedyś u mnie w szkole(lata temu) tłumaczył jednej koleżance: jeżeli dostaniesz lanie na pupę i tylko na jedną połówkę i po tym laniu ta połówka ci spuchnie, to będzie większa połowa czy nie? ;)

Oczywiście to jest spam zaraz do skasowania,ale przykład prosto z życia ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Spartaker są wyjątki :)
Nauczyciel kiedyś u mnie w szkole(lata temu) tłumaczył jednej koleżance: jeżeli dostaniesz lanie na pupę i tylko na jedną połówkę i po tym laniu ta połówka ci spuchnie, to będzie większa połowa czy nie? ;)

Oczywiście to jest spam zaraz do skasowania,ale przykład prosto z życia ;)


to już ędzie pośladek większy i mniejszy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na nowym systemie jest bardzo podobnie. Wbijasz bunt i po tych 12h miasto przejmujesz...czyli trwa to bardzo podobnie czasowo. Ja tam bym się nie kłócił, który system wymaga większej aktywności. Każdy ma swoje plusy i minusy w tej kwestii.

Na starym w zależności od prędkości, to możesz wyjść do kibla i po powrocie zastać kolona w mieście ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie no, jasne. Tylko zawsze masz ten czas, aby tę okupację później rozbić jakby nie patrzeć. Wszystko zależy od agresora i obrońcy, jakimi siłami dysponują. Także na starym systemie wbijasz kolona i bronisz okupację, a na nowym wbijasz bunt i czyścisz miasto, aby kolona wprowadzić. Efekt jest bardzo podobny...zdobywasz lub nie miasto
smiley_emoticons_biggrin.gif


To jest kwestia przyzwyczajenia jak dla mnie. Osobiście preferuję nowy system podboju, bo na takim uczyłem się grać i zgłębiałem jego tajniki przez dłuższy czas. Nie znaczy to jednak, że nie odnalazłbym się na starym. Aktywność potrzebna jest zarówno na starym i nowym systemie podboju...z tym może się chyba każdy zgodzić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak najbardziej się zgadzam. Liczę też, że nowy serwer będzie miał nowy system podboju i ruszy już wkrótce ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No wiadomo, że wszędzie potrzebna aktywność nawet jakby była prędkość 0,5 to trzeba się co trochę zalogować na grze by nie stracić miast.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

londi dokładnie! kiedyś na Maratonie przetestowałem logowałem się raz na 3 dni a potem widzę że miasto mam ale z okupacją :(
dobra oby nowy świat był szybki i miał stary system sam mało ogarniam ten nowy :p i wolę światy z morale na nich zawsze łatwiej rozbić wojsko! xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wymarzona prędkość nowego świata na nowym podboju z tego co tutaj widzę, to dla większości ~ 0,25 :p Można zamiast tego od razu wprowadzić świat, na którym można tylko zakładać nowe miasta, a nie podbijać :p
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wymarzona prędkość nowego świata na nowym podboju z tego co tutaj widzę, to dla większości ~ 0,25 :p Można zamiast tego od razu wprowadzić świat, na którym można tylko zakładać nowe miasta, a nie podbijać :p

jest taki świat! Hiperborea!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Elo ludzie. Jakieś nowe wieści ze świata?
Drodzy admini, supporterzy, zróbcie w końcu jakiś świat speed, plz, nuda co tu jest xd 42-gi tyle co ma 4 ale to jeszcze troche nie to xd
Fajnie jakby był taki o statach: 5-7/1-2/3-4, 5dni ochrony, 40-osobowe sojusze, 4/5 bożków, bez morali i z byle jakim systemem podboju bo to jedno i to samo. Zlitujcie się nad ludźmi xd
Btw.. Nie wie ktoś moze o jakichś zagranicznych rozgrywkach speed albo jakichś innych swiat powyzej predkosci: 5?
Pozdrawiam ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czekam i czekam na ten nowy świat. Jeżeli ktoś gra bądź chce grać na jakimś zagranicznym świecie niech się odezwie bo jestem ''spragniony'' grania ^.^
 

DeletedUser19522

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czytam i nie bardzo rozumiem tych graczy,ktorzy domagaja sie wolnego swiata-calkiem niedawno taki wlasnie zostal otwarty-Troja-wiec po co wam nastepny-tam wchodzic i grac.
Gram oboma systemami,oba wymagaja aktywnosci i umiejetnosci.Czasami tylko mowie sobie,ze gdybym grala starym systemem to to miasto byloby juz moje.Jednym slowem system jest mi obojetny.
Szybkosc podobna do Aten,morale-obojetne,bonus nocny od 23-ciej,ilosc graczy w sojuszu-do 100,50 w/g mnie to stanowczo za malo jesli dochodzi do budowy cudkow.
Najwazniejsze to znalezc sie w grupie graczy,ktorzy wiedza na czym zabawa na Grepo polega.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czytam i nie bardzo rozumiem tych graczy,ktorzy domagaja sie wolnego swiata-calkiem niedawno taki wlasnie zostal otwarty-Troja-wiec po co wam nastepny-tam wchodzic i grac.
Gram oboma systemami,oba wymagaja aktywnosci i umiejetnosci.Czasami tylko mowie sobie,ze gdybym grala starym systemem to to miasto byloby juz moje.Jednym slowem system jest mi obojetny.
Szybkosc podobna do Aten,morale-obojetne,bonus nocny od 23-ciej,ilosc graczy w sojuszu-do 100,50 w/g mnie to stanowczo za malo jesli dochodzi do budowy cudkow.
Najwazniejsze to znalezc sie w grupie graczy,ktorzy wiedza na czym zabawa na Grepo polega.

Chodzi o wolny świat z nowym podbojem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No niestety,z tego co mi wiadomo nie będzie nowego świata :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry