Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19313

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

z wami to są ... dwa światy.
 

DeletedUser23629

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czytam i nie bardzo rozumiem tych graczy,ktorzy domagaja sie wolnego swiata

Dawno nie było wolnego świata z nowym systemem podboju. Pozdro.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Powinny być ankiety dt. ustawień nowego świata, tak jak np. z urodzinowym.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

pamiętam jakąś ankietę na świat ale nie pamiętam na jaki a to na urodzinowy :p,dobra ale fajne są ankiety takie!

Piszesz na tym forum, żeby napisać coś konstruktywnego, czy tylko nabijasz liczbę postów? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Powinny być ankiety dt. ustawień nowego świata, tak jak np. z urodzinowym.
To by się nie sprawdziło, cały czas by były szybkie, zresztą, ankiety powinny być w grze, nie na FO. Można by ankietę zrobić, ale jednorazowo.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mnie to ciekawi czy admini już coś wiedzą o nowym świecie bo z naszych obliczeń wynika że w tym miesiącu powinno coś się pojawić.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wiadomo coś może na temat nowego świata bez podboju?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

pamiętam jakąś ankietę na świat ale nie pamiętam na jaki a to na urodzinowy :p,dobra ale fajne są ankiety takie!

Piszesz na tym forum, żeby napisać coś konstruktywnego, czy tylko nabijasz liczbę postów? :confused:

Widzisz, bo takie posty trzeba umieć czytać. Kolega zaczął redagować swoją odpowiedź i w trakcie pisania przypomniało mu się że jednak wie - to chodzi o urodzinowy serwer. No i podzielił się z nami tymi rozmyśleniami. Może to nie poziom Erazma z Rotterdamu, ale budujące że 9-latek jest w stanie taką wiedzę przyswoić. Do tego widać że jest prodemokratyczny skoro pochwala wszelkiego rodzaju incjatywy obywatelskie - w tym wypadku udział w ankietach :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Do tego widać że jest prodemokratyczny skoro pochwala wszelkiego rodzaju incjatywy obywatelskie - w tym wypadku udział w ankietach :)

Nie wiem, czy to akurat dobrze, w szkole na pewno uczą, że demokracja jest jedynym i słusznym ustrojem, ale...

btw. 20 listopada jeżeli dobrze policzyłem jest ostatni dzień Artemizji, więc może 21 nowy świat wystartuje? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie wiem, czy to akurat dobrze, w szkole na pewno uczą, że demokracja jest jedynym i słusznym ustrojem, ale...

btw. 20 listopada jeżeli dobrze policzyłem jest ostatni dzień Artemizji, więc może 21 nowy świat wystartuje? :)

Przypuszczam, że ok. 21 (24 najprawdopodobniej) pojawi się event Bożonarodzeniowy (żeby mógł się ładnie skończyć 24-25 w święta. A nowy świat obstawiałabym raczej w połowie grudnia, dzieciaki będą mieć przerwę w szkole i inno pewnie weźmie to pod uwagę, żeby przyciągnąć nowych młodych graczy)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dzieciaki będą mieć przerwę w szkole i inno pewnie weźmie to pod uwagę, żeby przyciągnąć nowych młodych graczy)

tyle, że one zazwyczaj grają bez premki, lub tylko na częściowej, więc nie sądzę, bym tym się sugerowali.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hmm.. można strzelać ile się chce ale w sumie jaki to ma wpływ na wyjście tego świata?:d
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Temat mówi nam że możemy tu dyskutować na temat nowego świata więc wymieniamy uwagi o nadchodzącym ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

heh no niby tak:D Może te proroctwa się spełnią i niedługo jakiś nowy wjdzie:) Miejmy nadzieję, bo ona ponoć umiera ostatnia:D
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przypuszczam, że ok. 21 (24 najprawdopodobniej) pojawi się event Bożonarodzeniowy (żeby mógł się ładnie skończyć 24-25 w święta. A nowy świat obstawiałabym raczej w połowie grudnia, dzieciaki będą mieć przerwę w szkole i inno pewnie weźmie to pod uwagę, żeby przyciągnąć nowych młodych graczy)

Wystarczy włożyć minimum inteligencji, zerknąć na pięć sekund na tą tabelkę:

Światy w Grepolis PL

oraz użyć maksimum pięciu szarych komórek by wiedzieć że:

-świat wystartuje jeszcze w listopadzie
-będzie opierał się na prędkości podstawowej poniżej wartości 2
-będzie na nim obowiązywać zasada nowego podboju

i więcej nie będę zdradzał... sama się domyślaj...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wystarczy włożyć minimum inteligencji, zerknąć na pięć sekund na tą tabelkę:

Światy w Grepolis PL

oraz użyć maksimum pięciu szarych komórek by wiedzieć że:

-świat wystartuje jeszcze w listopadzie
-będzie opierał się na prędkości podstawowej poniżej wartości 2
-będzie na nim obowiązywać zasada nowego podboju

i więcej nie będę zdradzał... sama się domyślaj...

Kochany, a czy ja mówię, że świat nie powstanie? ; ) Napisałam tylko co najprawdopodobniej wyniknie z końca Artemizji i jakie są moje przypuszczenia :) Grepo nie jest na tyle ważną częścią mojego życia żebym wyliczała dokładnie kiedy świat powstanie. Tak bardzo chcesz mi dokuczać, tak bardzo się starasz, a nie wychodzi :) Chociaż raz zachowaj się jak dorosły facet, a nie jak dzieciuch i skończ już waść, wstydu sobie oszczędź ; ).
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kochany, a czy ja mówię, że świat nie powstanie? ; ) Napisałam tylko co najprawdopodobniej wyniknie z końca Artemizji i jakie są moje przypuszczenia :) Grepo nie jest na tyle ważną częścią mojego życia żebym wyliczała dokładnie kiedy świat powstanie. Tak bardzo chcesz mi dokuczać, tak bardzo się starasz, a nie wychodzi :) Chociaż raz zachowaj się jak dorosły facet, a nie jak dzieciuch i skończ już waść, wstydu sobie oszczędź ; ).

Po pierwsze, "kochany" to mówią do mnie moje bardzo dobre koleżanki, a Ty za smarkata jesteś aby do tej grupy należeć, jeżeli już to grzeczniej - Panie Kochany - na to mogę przystać...
Po drugie:
Ravereth napisał:
A nowy świat obstawiałabym raczej w połowie grudnia.
Ravereth napisał:
a czy ja mówię, że świat nie powstanie? ; )

to się nazywa "dwubiegunowość"

Po trzecie:
Grepo nie jest dla mnie ważną częścią mojej doniosłej egzystencji. Jest nią natomiast niesienie kaganka oświaty wśród niedouczonych studentek, a wynika z tego:
Punkt czwarty:
Ravereth napisał:
skończ już waść, wstydu sobie oszczędź
gdybyś choć raz przeczytała to dzieło Sienkiewicza, wiedziała byś, że inaczej brzmi ten zwrot, a co więcej, to osoba je wypowiadająca prosi o zakończenie wstydliwej dla siebie sytuacji. Poprawiając Twoje błędy, odpowiadam:

Dobrze!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Punkt czwarty:

gdybyś choć raz przeczytała to dzieło Sienkiewicza, wiedziała byś, że inaczej brzmi ten zwrot, a co więcej, to osoba je wypowiadająca prosi o zakończenie wstydliwej dla siebie sytuacji. Poprawiając Twoje błędy, odpowiadam:

Dobrze!

Wiesz co nie mam już do Ciebie siły, bo z takim grubiaństwem dawno się nie spotykałam, a co do Sienkiewicza, to przeczytałam trylogię wiele razy i jest to jedna z moich ulubionych lektur. Dodatkowo, właśnie wiedząc kto wypowiada te słowa i w jakiej sytuacji (co jest dość rzadkim zjawiskiem w Polsce) pozwoliłam sobie zmodyfikować te słowa, tak aby pasowały do tego co chciałam wyrazić.

Do reszty Twoich wypocin nie mam zamiaru się odnosić, bo to jak mówienie do słupa (a słup - wiadomo)

EDIT: Jak chcesz kontynuować swoje "elokwentne" paplaniny, to zapraszam na priv.


EDIT 2: Jeśli coś "szerzysz" to tylko kaganek braku kultury.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20057

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hehe, a ja tam lubię czytać wywody naszego znajomego Haszka, znanego w pewnych kręgach jako Pan Permanentny. Widzę wtedy oczyma wyobraźni te żyły na czole i przygryziony język, kiedy przepisuje ze słownika co trudniejsze wyrazy, starając się nie zrobić przy tym literówki :DDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry