Dyskusja na temat nowego świata

Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jeżeli na tym świecie będzie możliwość natychmiastowego skracania i kupowania surowców za złoto ,to po ochronce pozostaną tylko ci z grubym portfelem :(

Skoro mamy koncert życzeń to i ja napiszę co bym widział najchętniej:

nowy podbój
x1 prędkość świata
x2 prędkość jednostek
x3 prędkość handlarzy
bonus nocny kończący się jak najwcześniej (6ta czy 5ta)
Wypada mi jedynie podziekowac :). Świat pasuje mi idealnie i już kilka osób do mnie pisało, że ma podobne odczucia :)

To teraz ja chcę swój wymarzony :p

prędkość świata - 2/3x
prędkość jednostek - 3x
prędkość handlarzy - 3x
system podboju - stary
morale - nieaktywne
bonus nocny - 24:00 -> 5:00, lub 23:00 -> 4:00
limit graczy w sojuszu - 20 os., żeby za szybko EC nie było :p

spartaker

Guest

To teraz ja chcę swój wymarzony :p

prędkość świata - 2/3x
prędkość jednostek - 3x
prędkość handlarzy - 3x
system podboju - stary
morale - nieaktywne
bonus nocny - 24:00 -> 5:00, lub 23:00 -> 4:00
limit graczy w sojuszu - 20 os., żeby za szybko EC nie było :p
Limitem graczy w sojuszu nie opóźni się nadejścia EC

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wypada mi jedynie podziekowac :). Świat pasuje mi idealnie i już kilka osób do mnie pisało, że ma podobne odczucia :)
Wróżbita Doktor hehehe
Następnym razem jak będziesz używal kuli to ją przemyj trochę, bo morale są zabardzo aktywne ;)

Ale pełen szacun za przewidzenie reszty ustawień

Limitem graczy w sojuszu nie opóźni się nadejścia EC
Tutaj się absolutnie nie zgodzę, łatwiej jest uzyskać szybciej limit przy sojuszach na 100 os, niż na 20 os. Np. na Pelii gracze sojuszy z TOP10 podzieliłyby się na ok 35-40 sojuszy, wypychając z TOP50 inne, które podbijały punkty...

spartaker

Guest

Tutaj się absolutnie nie zgodzę, łatwiej jest uzyskać szybciej limit przy sojuszach na 100 os, niż na 20 os. Np. na Pelii gracze sojuszy z TOP10 podzieliłyby się na ok 35-40 sojuszy, wypychając z TOP50 inne, które podbijały punkty...
To jest że liczyć się będzie 900 pierwszych.graczy może 800

Ile ten 800 gracz może mieć punktów ?

To jest że liczyć się będzie 900 pierwszych.graczy może 800

Ile ten 800 gracz może mieć punktów ?
Wystarczająco, jak EC zaczynała się na Pelli, było niedużo ponad limit po 6 miesiącach, jakby sojusze były po 20 os, to opóźniłaby się pewnie o ok 2 miesiące.

DeletedUser4202

Guest

ZAKROS tak?

Idealne ustawienia jak dla mnie. To tyle :)

Sapcio

Zespół Grepolis

Dawno takiego światu nie było :).
Ciekawe ile będzie graczy po pierwszym dniu.

Ilu bogów będzie na tym świecie?

Boziu gdzie nie spojrzysz "Pan z reklamy" Bogów będzie tylu ilu przewiduje dany świat, plus jeden dla Ciebie "Mały głodek" hahaha

Ps. Może ja w końcu wyłapię bana na forum, bo na grze na różnych światach, usiłowanie Wasze i starania nie przynoszą skutku ( no może minimalne, święta nie jestem), mam to już po prostu w nosie...
Tyle że to było pytanie do supportu a nie do ciebie ponieważ już w nim nie jesteś. Nie wiem co ciebie gryzie czy zaniżenie swojej wartości czy chęć prześladowania mojej osoby ;) Ciesz się że na Grepo jeszcze jesteś bo gdyby nie było dogadane z wami zawieszenie broni to powoli i skutecznie byście byli rozebrani. O ilości bogów nie było informacji (nie każdy jest na bieżąco, więc zapytałem).

Ponieważ nie jestem chamem-jak co niektóre osoby na forum komentujące wszystko żeby tylko pisać na złość lub żeby kogoś sprowokować.
Pozdrawiam mimo twojej niewyparzonej buźki :D

Ostatnia edycja:

a szkoda bo dodaatkowy tylko psuje grę, najlepszą opcją były światy z 5 bogami jak dla mnie. i taki jest mój koncert życzeń na kolejny siat, ale pewnie się nie spełni:D

Status
Zamknięty.