Dyskusja na temat nowego świata

Status
Zamknięty.

antcie

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W końcu. :) Ja się w każdym razie loguję. :)

W jaki sposób psuje? Moim zdaniem urozmaica. Ja to nawet bym chciał żeby wszyscy mitologiczni bogowie olimpijscy byli w grze, a nie tylko wybrana szóstka :)
Dla mnie za dużo bajerów jest niezdrowa:) Skoro Artemida była na Achillesie, czyli specjalnym świecie to mogła zostać tam i nigdzie dalej:)
Urojone ataki będą tylko denerwować ludzi a ci, którzy będą mieli zamiar nisczyć innych w nie do końca sportowej rze będą używać ich i pewnie innych dodatkó do tego, przeciętny gracz który chciałby pograć dla fanu będzie zniechęcony.

Dla mnie za dużo bajerów jest niezdrowa:) Skoro Artemida była na Achillesie, czyli specjalnym świecie to mogła zostać tam i nigdzie dalej:)
Urojone ataki będą tylko denerwować ludzi a ci, którzy będą mieli zamiar nisczyć innych w nie do końca sportowej rze będą używać ich i pewnie innych dodatkó do tego, przeciętny gracz który chciałby pograć dla fanu będzie zniechęcony.
Hehe, chyba bardziej nękająca jest błyskawica Zeusa :p Tego niesportowego zachowania nie da się uniknąć, z Artemidą czy bez.

Co masz na myśli pisząc o "graniu dla fanu"?

jak dla mnie świat jest za wolny a w dodatku nowy system podboju ;/ totalna kicha.
najlepsze światy są te szybkie.
a powinno być więcej światów takich jak np. Retimno

jak dla mnie świat jest za wolny a w dodatku nowy system podboju ;/ totalna kicha.
najlepsze światy są te szybkie.
a powinno być więcej światów takich jak np. Retimno
Być może, ale wiesz, jedni wolą grę strategiczną a inni wolą zręcznościówkę.

Ravereth

Guest

Ja może wejdę na chwilę na świat, dla rozrywki w oczekiwaniu na totalny koniec Lamii, ale korzeni zapuszczać nie mam zamiaru :)

DIABOLO-1410

Guest

Ja może wejdę na chwilę na świat, dla rozrywki w oczekiwaniu na totalny koniec Lamii, ale korzeni zapuszczać nie mam zamiaru :)
A ja tam korzenie jednak zapuszczę :cool: i moja siostra Lidka ( czyt.suchus II ) też będzie :D

Hehe, chyba bardziej nękająca jest błyskawica Zeusa :p Tego niesportowego zachowania nie da się uniknąć, z Artemidą czy bez.

Co masz na myśli pisząc o "graniu dla fanu"?
Grę bez stresu, poprostu gra dla samego siebie a nie dla bycia top w rankingach za wszelką cenę. ot taka gra fair dla czystej przyjemności:)

DarthSid

Guest

toś szok jak widzę twoje posty to nie wierzę :p

Status
Zamknięty.