Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17615

Guest
Odp: Nowy świat

Jeszcze nic nie wiadomo ale jak patrzę na bonus i datę ostatniego dobrego serwera ze starym systemem to coś czuję że parę osób zawita
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Nowy świat

Tez tak myślę szczególnie , że bonus jest wmiare dobry
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Poza tym ze są ciekawe ustawienia to szykuja się jakieś dobre sojusze??

Pare osób z Maratonu wybiera się pograć. Bonus taki sam, więc to różnicy akurat żądnej nie będzie robić heh. Z Retimno pewnie też przybędą ludzie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Z zakrosu? Przeca niedawno wystartował ten świat, już się ludziom znudził?:D

70
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Nowy świat

Wprawdzie chodzi o to samo, tym niemniej poprawiłem w ogłoszeniu i postaramy się pisać bardziej jednoznacznie. Co do samej nocy to od początku Grepolis, był to tylko bonus dla obrońcy i nie da się pogodzić wszystkich graczy, jednym przerwa świąteczna pasuje innym nie, tak samo jest z bonusem, co niektórzy nawet jego by nie chcieli widzieć.
.

Usunięcie bonusu nocnego to chyba nie jest jakiś problem. Tym bardziej teraz on ma małe znaczenie nie tak jak kiedyś. Co do świat to każdy powinien szanować tą przerwę i nie ważne jakiej jest wiary itd. Jeśli ktoś nie obchodzi świat to nie znaczy że ma przeszkadzać w tym innym. Jeśli została by wprowadzona przerwa świąteczna dla protestantów to też bym ja uszanował i tyle. A przypomnę że oni obchodzą święta w innym terminie niż my.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Usunięcie bonusu nocnego to chyba nie jest jakiś problem. Tym bardziej teraz on ma małe znaczenie nie tak jak kiedyś. Co do świat to każdy powinien szanować tą przerwę i nie ważne jakiej jest wiary itd. Jeśli ktoś nie obchodzi świat to nie znaczy że ma przeszkadzać w tym innym. Jeśli została by wprowadzona przerwa świąteczna dla protestantów to też bym ja uszanował i tyle. A przypomnę że oni obchodzą święta w innym terminie niż my.

Właśnie nie chodzi o usunięcie tylko wprowadzenie PRZERWY NOCNEJ w końcu powinniśmy się szanować,
a większość (a przynajmniej z 90% ) ok. godz. 00:00 - 6:00 korzysta z dobrodziejstwa zwanego snem :D
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Nowy świat

Właśnie nie chodzi o usunięcie tylko wprowadzenie PRZERWY NOCNEJ w końcu powinniśmy się szanować,
a większość (a przynajmniej z 90% ) ok. godz. 00:00 - 6:00 korzysta z dobrodziejstwa zwanego snem :D

Może kiedyś się doczekamy takiego serwera,tylko nie wiem jak rozwiązać tą sprawę przy starym systemie.
Wsadzi mi ktoś kolona tuż przed przerwą i co dalej? ;)
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Nowy świat

Serwer bez bonusu nocnego był na Becie jesli dobrze pamiętam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Właśnie nie chodzi o usunięcie tylko wprowadzenie PRZERWY NOCNEJ w końcu powinniśmy się szanować,
a większość (a przynajmniej z 90% ) ok. godz. 00:00 - 6:00 korzysta z dobrodziejstwa zwanego snem :D
Przemyśl to że niektóre osoby wracają późno z pracy itp.. I dopiero w godzinach nocnych mogą wbić na grepolis. I powiem że najlepiej jest teraz, ponieważ gracze mogą wieczorkiem, w nocy nabijać a i tak nikt cię nie zaatakuję bo jest ochrona 100%, więc? Po co ci takie coś?

Może kiedyś się doczekamy takiego serwera,tylko nie wiem jak rozwiązać tą sprawę przy starym systemie.
Wsadzi mi ktoś kolona tuż przed przerwą i co dalej? ;)
Dokładnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Nowy świat

Właśnie nie chodzi o usunięcie tylko wprowadzenie PRZERWY NOCNEJ w końcu powinniśmy się szanować,
a większość (a przynajmniej z 90% ) ok. godz. 00:00 - 6:00 korzysta z dobrodziejstwa zwanego snem :D

Czyli nie można np. wysłać ataku, który wejdzie do miasta o godz. 00:05? Bez sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Czyli nie można np. wysłać ataku, który wejdzie do miasta o godz. 00:05? Bez sensu.

Nie rozumiem dlaczego bez sensu??
Ja przynajmniej 6 godz poświęcam na sen (jak każdy z nas?) i dla mnie bez sensu jest że gra która ma być przecież przyjemnością musi mi zajmować 24g/dobę. Przy rozsądnie dużej prędkości jednostek i skróconym czasie okupacji 6-8 godzin przerwy nie robiłyby różnicy.

Ps
Ale wiem że niektórzy inaczej buntu wstawić nie umieją jak kolo 2:00 w nocy także dla nich 1 serwer po staremu ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Nowy świat

Miał być taki:
0,5/0,5/0,5 z moralami, stary system podboju, bonus nocny 22-10, limit członków w sojuszu 500.
a jest:
3/3/3 z moralami, stary system podboju, bonus nocny 1-9, limit członków 133.

Słuchajcie graczy ! Ba na tych ustawieniach mało kto będzie grał !
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Nowy świat

Nie rozumiem dlaczego bez sensu??
Ja przynajmniej 6 godz poświęcam na sen (jak każdy z nas?) i dla mnie bez sensu jest że gra która ma być przecież przyjemnością musi mi zajmować 24g/dobę. Przy rozsądnie dużej prędkości jednostek i skróconym czasie okupacji 6-8 godzin przerwy nie robiłyby różnicy.

Ps
Ale wiem że niektórzy inaczej buntu wstawić nie umieją jak kolo 2:00 w nocy także dla nich 1 serwer po staremu ;)

Z tym, że każdy śpi się zgadzam :p . Jak już ktoś wcześniej napisał niektórzy wolą grać w dzień, a inni wieczorem, w nocy. Okupacja trwająca 8 godzin musiała by się wtedy rozpocząć przed 12 żeby skończyć się przed północą. Wtedy sporo osób jest w pracy, szkole lub po prostu nie ma czasu. Jeśli nie pasuje Ci, to że inne osoby wolą siedzeć po nocach i podbijać miasteczka to masz Hiperboree :D
Nie będziesz miał zmartwienia, że ktoś Cię podbije.

Słuchajcie graczy ! Ba na tych ustawieniach mało kto będzie grał !
Tylko z tym się zgodze :D
Twoje zaproponowane ustawienia też mało komu pewnie by pasowały :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Ilu jest tych grających po nocach??... garstka
A ilu którzy porzucają tą grę po kilku miesiącach..... wielu - bo nikt normalnie(uczciwie) grający nie jest w stanie być 24g/dobę przy grze to jest chore i zniechęcające do grania...może to kiedyś zrozumiesz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry