Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
W tym miejscu możecie podyskutować na temat przyszłych potencjalnych światów :D Zachęcamy do spekulacji, wymieniania swoich opinii na temat wymarzonych ustawień, organizowania ekip osób, które zamierzają grać.

Pamiętajcie jednak, że team nie posiada z wyprzedzeniem super tajnych informacji - gdy tylko się dowiemy czegoś na temat przyszłego świata, zostanie to ogłoszone na forum oraz na stronie głównej :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

po takim czasie, który minął od ostatniego serwera mam nadzieję, że nowy świat będzie miał konkretne, podobne do tau lub aten tylko bez morali ustawienia oraz vacatio legis pomiędzy ogłoszeniem o zamiarze włączenia a włączeniem co najmniej 3 dni. Takie to moje marzenia i piszę wam to Ja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ustawienia takie jak ateny a moze jakas nowosc czyli wszystko 4x:p
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dla mnie prędkośc jednostek 3 jak na stary system to już za szybko, ale da się jeszcze pograć, 4 moim zdaniem odpada, wyjdziesz na 30 min i masz kolona
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no ja za około 2 tygodnie mogę zaczynać grać bo mi koleś na EN wrócił z urlopu i zaraz rozpocznę budowę 2 ostatnich cudaków na 10 lev :))

prędkość razy 3 i będzie cacy ale i jednostek i świata i handlarzy -- ale jak będzie razy 4 to też jestem za.
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ostatnio gram na knosie i się jakoś przyzwyczaiłem do prędkośći 1 :)
szybkość świata 3-4
jednostki 1-2.5
handel 4
brak morali i można grać z sojem:)
 

DeletedUser15602

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

czyli tak jak nasze ateny.. chce tego bo juz nie mam gdzie grac ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja również...
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Grałem na Serwerze beta na świecie x5
Jednostki x2

Fajnie się grało...
Ustawienia muszą być dogodne dla większości osób aby grali liczniej

Beta miała fajne ustawienia tak samo jak RHO czy Delfy

Serwer jak Lamia wgl odpada....


Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ktory to juz nowy serwer dla Ciebie? bedzie jak z ostatnimi? wejdziesz bedziesz glosic ze bedziesz najlepszy ze soj najlepszy zrobisz i polegniesz po 2 tyg? wez juz skoncz...
3 :).Praktycznie zawsze gram na początku serwera bo jest dla mnie najlepiej potem się jakoś ułoży.Nie głosiłem tak jak ty nazwałeś ,że będę najlepszy czy będę mieć najlepszy soj i nie poległem na knossosie tylko musiałem tam skończyc grać a na Lamia dostałem bana ...Co do Knossosa to tak miałem sojusz masówke od , której odeszłem i zostawiłem go drugiemu założycielowi po czym się rozpadł , ale wiem to był błąd. Teraz prawie wszystcy chodzimy do szkół itp , ale teraz na nowym świecie naprawdę będę grać i najlepiej dla mnie by było jak to był by serwer z prędkością 1 lub 2 napewno nie 3.Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

3 :).Praktycznie zawsze gram na początku serwera bo jest dla mnie najlepiej potem się jakoś ułoży.Nie głosiłem tak jak ty nazwałeś ,że będę najlepszy czy będę mieć najlepszy soj i nie poległem na knossosie tylko musiałem tam skończyc grać a na Lamia dostałem bana ...Co do Knossosa to tak miałem sojusz masówke od , której odeszłem i zostawiłem go drugiemu założycielowi po czym się rozpadł , ale wiem to był błąd. Teraz prawie wszystcy chodzimy do szkół itp , ale teraz na nowym świecie naprawdę będę grać i najlepiej dla mnie by było jak to był by serwer z prędkością 1 lub 2 napewno nie 3.Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam

Ale masz prędkość 1,5 na Lamia, więc czemu nie tam?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W tym miejscu możecie podyskutować na temat przyszłych potencjalnych światów :D Zachęcamy do spekulacji, wymieniania swoich opinii na temat wymarzonych ustawień, organizowania ekip osób, które zamierzają grać.

Pamiętajcie jednak, że team nie posiada z wyprzedzeniem super tajnych informacji - gdy tylko się dowiemy czegoś na temat przyszłego świata, zostanie to ogłoszone na forum oraz na stronie głównej :)

Tu macie temat tej zakładki ,więc przestańcie pisać kto, gdzie i dlaczego grał czy przestał grać!
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja tam czekam na prędkość 1, nie mam zbytnio możliwości siedzenia przez przerwy przez 24h.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

prędkosc 3x moim zdaniem najlepsza ale bez buntu. najlepiej tak jak ateny odejmujac od tego morale i bonus nocny :pP bedzie sie dzialo:) na inne nawet nie wchodze jesli beda wolniejsze. choc nie siedze 24h
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

widzisz co do ustawień sie dogadujemy
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

prędkość 1,5 - 2 i stary system to najlepsza opcja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi najbardziej pasuje wszystko x3 + stary system. Chyba tylko przy takiej prędkości świata i jednostek można jeszcze kogoś zaskoczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry