Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nieprzewidywalny świat mi się marzy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja bym zrobił tak jak na Delfach jest :p
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Owszem stary system i brak morale to podstawa. Dla mnie oczywiście prędkość 1x-2x. Szybciej to przesada :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ale wówczas startowali z nowymi co miesiąc teraz jest więcej chętnych do gry, powinni posłuchać graczy na forum tzn większości
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A mi sie marzy pierwszy na polskich serwerach świat bez bonusu nocnego, bez aktywnego morale, z nowym systemem podboju i oczywiście szybki np 3x :rolleyes:.
Ale to chyba tylko takie mrzonki znudzonego pingwina:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hmm, a kiedy spać jak bonusu nie będzie? :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

patrz maniek i spólka nie śpią już pół roku na helorusie
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Brak bonusu nocnego to w pewien sposob wyrównanie szans miedzy tymi graczami którzy w dzień mają non-stop dostęp do kompa a tymi którym praca ,szkoła na to nie pozwala. Ożywi to grę i wprowadzi nowy element - zaskoczenie.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no i jeszcze prędkość x7 i taki retryk albo stoner na drugi dzień pół morza zaskoczy, brak bonusu ok ale wtedy coś za coś prędkość 2 max bo się środek powybija w tydzień i będzie koniec świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Brak bonusu nocnego to w pewien sposob wyrównanie szans miedzy tymi graczami którzy w dzień mają non-stop dostęp do kompa a tymi którym praca ,szkoła na to nie pozwala. Ożywi to grę i wprowadzi nowy element - zaskoczenie.

Zaskoczenie to stary element, który został "zabity" :D Rozumiem co masz na myśli z tym wyrównaniem szans, jednak ja wychodzę z założenia, że jak nie mam za dużo czasu na grę to staruję na świecie x1. Wydaje mi się, że na świecie np x3 powinni starować gracze, którzy mają dość sporo czasu na tę grę.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no i jeszcze prędkość x7 i taki retryk albo stoner na drugi dzień pół morza zaskoczy, brak bonusu ok ale wtedy coś za coś prędkość 2 max bo się środek powybija w tydzień i będzie koniec świata

zaskoczy,zaskoczy, ale tez szybciej świat mu sie znudzi i szybciej go nie bedzie hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Poczekamy zobaczymy :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

patrz maniek i spólka nie śpią już pół roku na helorusie

granie bez bonusa nocnego nie oznacza że nie śpisz! wręcz przeciwnie śpisz i to smacznie. Ale jesteś czujny bardziej i nie dasz się podejśc tak łatwo.

A jak grasz z bonusem to myślisz że w czasie bonusa jesteś nietykalny co jest oczywiście bzudrą.
Gosi pomysł mi się podoba ale nie przejdzie by wystartował świat bez bonusa już kiedyś chciałem to przepchnąc i musiałem iśc na EN świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

serwer x3 z nowym bez bonusu i morale - mniam :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Brak bonusu nocnego to w pewien sposob wyrównanie szans miedzy tymi graczami którzy w dzień mają non-stop dostęp do kompa a tymi którym praca ,szkoła na to nie pozwala. Ożywi to grę i wprowadzi nowy element - zaskoczenie.
Ale w którym momencie następuje to wyrównanie?
Rozpatrzmy dwa przypadki:
I
Ciężko pracuję, uczę się itp. i nie mogę aktywnie grać z racji braku non stop dostępu do netu. Pomijając drobny fakt, że kiedyś jednak muszę spać, a trudno to się robi w pracy czy szkole to mam do dyspozycji tylko 1/2 doby (w uproszczeniu) to jeszcze łoją mnie prze dwadzieścia cztery godziny na dobę.
II
Obijam się, pracuję jako informatyk itp., więc mam dostęp do sieci dwadzieścia cztery godziny na dobę. Spanie właściwie mogę sobie zrobić o dowolnej porze (no może nie jako informatyk :D) leję wszystkich jak popadnie podskoczy mi tylko porównywalny hardkor, a ktoś opisany powyżej nie bardzo będzie miał mi się czym zrewanżować.
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja proponuję takie ustawienia:

Szybkość świata: 3
Szybkość jednostek: 2
Bonus nocny: 23:00:00-07:00:00
Ochrona początkujących: 7 dni
Limit osób w sojuszu: 40
System podboju: Stary
Czas okupacji: 12h

Moim zdaniem najlepsze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

podskoczy mi tylko porównywalny hardkor

Wystarczy osoba z dużą ilością złota a takich coraz więcej.

Ja proponuję takie ustawienia:

Szybkość świata: 3
Szybkość jednostek: 2
Bonus nocny: 23:00:00-07:00:00
Ochrona początkujących: 7 dni
Limit osób w sojuszu: 40
System podboju: Stary
Czas okupacji: 12h

Moim zdaniem najlepsze.

Przy prędkości x3 czas okupacji jest równoznaczny z 8 godzinami, nie wiem czy da się to zmienić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry