Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20389

Guest
Odp: O której godzinie startuje nowy świat ?

Bonus nocny i przerwa nocna to to samo.
dlatego pytam bo na wszystkich światach w ustawieniach jest napisane bonus nocny a tylko na MARATONIE jest przerwa nocna i jeszcze te dziwne godziny więc nie jestem do końca przekonany czy to jest to samo ... :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Napisze ktoś tutaj na forum że wystartował już ?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ze względu, że ostatnie ustawienia świata były totalnie do bani a mi osobiście zabroniono robienia ankiet na temat ustawień nowego świata - proszę każdego z was kto pograł by sobie na nowym świecie o wpisanie ustawień świata na jakim byście chcieli grac -- Każdy głos jest ważny bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba.

moje ustawienia to takie:

Prędkość 3/3/3 dla wszystkiego. uważam za bzdurę żeby coś było wolniejsze - już nie raz widziałem świat z handlarzem wolnym co było niedorzeczne. Prędkość razy 3 jest dobra i przy takiej można na spokojnie sobie pograć.

Morale - oczywiście wyłączone. zapewne każdy z wam miał tak że farmił sobie wioskę ale w pewnym momencie na farmie mamy 30% i ginie nam masę wojska mimo że farma się nie broni - co jest niedorzeczne

Bonus nocny - proponuje od 23 by nie zarywać nocki do około 6 rano. Choć wg mnie najlepiej żeby wcale go nie było. Ale bonusy do 9 rano zabierają totalne zaskoczenie ataku w tej grze.

System podboju = oczywiście potrafię grac na każdym systemie i lubię każdy ale jakoś mam wielką ochotę zagrać na NOWYM systemie podboju (ten gdzie się podburza).

Dodam bo to bardzo ważne że takich ustawień nigdy nie było. Raz był świat z szybkością taką ale tam były morale na TAK i był stary system podboju.



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ps. jak by ktoś chciał sobie pograć ze mną lub przeciwko mnie to zapraszam do wpisywania się. Na tych ustawieniach będę grał i można mnie tam farmie do woli.

ps2. nie żebym się skarżył ale chce sobie pograć na fajnych ustawieniach i jak tu nie będą to zbieram ekipę i idę na angielski serwer - chętnych zapraszam na o ile z tego nic nie wyjdzie.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No raczej :eek:

Mam nadzieje że nasza administracja gry,a może gracze wybiorą właśnie takie ustawienia świata :)

Ja podpisuje się pod tym obiema łapkami :eek:
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Moja propozycja to:

Prędkośc - 3/3/3
Morale - brak
Bonus - 23:30 / 5:30 (a co...bede oryginalny)
System podboju - nowy

na takim zagram, na innym nie
 

DeletedUser14995

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja również absolutnie na TAK :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tak tak takie ustawienia mają być
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi się bonus podoba ;)
A bo 9 godzina to trudno zaskoczyć śpiochów
 

DeletedUser20431

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ze względu, że ostatnie ustawienia świata były totalnie do bani a mi osobiście zabroniono robienia ankiet na temat ustawień nowego świata - proszę każdego z was kto pograł by sobie na nowym świecie o wpisanie ustawień świata na jakim byście chcieli grac -- Każdy głos jest ważny bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba.

moje ustawienia to takie:

Prędkość 3/3/3 dla wszystkiego. uważam za bzdurę żeby coś było wolniejsze - już nie raz widziałem świat z handlarzem wolnym co było niedorzeczne. Prędkość razy 3 jest dobra i przy takiej można na spokojnie sobie pograć.

Morale - oczywiście wyłączone. zapewne każdy z wam miał tak że farmił sobie wioskę ale w pewnym momencie na farmie mamy 30% i ginie nam masę wojska mimo że farma się nie broni - co jest niedorzeczne

Bonus nocny - proponuje od 23 by nie zarywać nocki do około 6 rano. Choć wg mnie najlepiej żeby wcale go nie było. Ale bonusy do 9 rano zabierają totalne zaskoczenie ataku w tej grze.

System podboju = oczywiście potrafię grac na każdym systemie i lubię każdy ale jakoś mam wielką ochotę zagrać na NOWYM systemie podboju (ten gdzie się podburza).

Dodam bo to bardzo ważne że takich ustawień nigdy nie było. Raz był świat z szybkością taką ale tam były morale na TAK i był stary system podboju.



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ps. jak by ktoś chciał sobie pograć ze mną lub przeciwko mnie to zapraszam do wpisywania się. Na tych ustawieniach będę grał i można mnie tam farmie do woli.

ps2. nie żebym się skarżył ale chce sobie pograć na fajnych ustawieniach i jak tu nie będą to zbieram ekipę i idę na angielski serwer - chętnych zapraszam na o ile z tego nic nie wyjdzie.

Jak dla mnie te ustawienia są najlepsze.
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Moje idealne ustawienia są praktycznie identyczne :

- prędkość świata , jednostek i rekrutacji x3
- bez morali i bonusu nocnego
- nowy system podboju

na takich ustawieniach na pewno chciało by się spróbowac sporo graczy ;)
 

DeletedUser20432

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W 100% popieram wypowiedź Manfred'a.

Prędkość: 3/3/3
Morale: NIE
System podboju: Nowy
Bonus nocny: 23 - 6 rano
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W 100% popieram wypowiedź Manfred'a.

Prędkość: 3/3/3
Morale: NIE
System podboju: Nowy
Bonus nocny: 23 - 6 rano

popieram przedmowce i cala reszte idealne ustawienia bonus by mogl byc 24/7 ale taki tez moze byc
 

DeletedUser19486

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ze względu, że ostatnie ustawienia świata były totalnie do bani a mi osobiście zabroniono robienia ankiet na temat ustawień nowego świata - proszę każdego z was kto pograł by sobie na nowym świecie o wpisanie ustawień świata na jakim byście chcieli grac -- Każdy głos jest ważny bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba.

moje ustawienia to takie:

Prędkość 3/3/3 dla wszystkiego. uważam za bzdurę żeby coś było wolniejsze - już nie raz widziałem świat z handlarzem wolnym co było niedorzeczne. Prędkość razy 3 jest dobra i przy takiej można na spokojnie sobie pograć.

Morale - oczywiście wyłączone. zapewne każdy z wam miał tak że farmił sobie wioskę ale w pewnym momencie na farmie mamy 30% i ginie nam masę wojska mimo że farma się nie broni - co jest niedorzeczne

Bonus nocny - proponuje od 23 by nie zarywać nocki do około 6 rano. Choć wg mnie najlepiej żeby wcale go nie było. Ale bonusy do 9 rano zabierają totalne zaskoczenie ataku w tej grze.

System podboju = oczywiście potrafię grac na każdym systemie i lubię każdy ale jakoś mam wielką ochotę zagrać na NOWYM systemie podboju (ten gdzie się podburza).

Dodam bo to bardzo ważne że takich ustawień nigdy nie było. Raz był świat z szybkością taką ale tam były morale na TAK i był stary system podboju.



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ps. jak by ktoś chciał sobie pograć ze mną lub przeciwko mnie to zapraszam do wpisywania się. Na tych ustawieniach będę grał i można mnie tam farmie do woli.

ps2. nie żebym się skarżył ale chce sobie pograć na fajnych ustawieniach i jak tu nie będą to zbieram ekipę i idę na angielski serwer - chętnych zapraszam na o ile z tego nic nie wyjdzie.

tak jak mówisz man ;d zawsze jest jakiś klops który mnie zniechęca do gry na nowym świecie ale prędkość 3/3/3 plus nie aktywne morale to mi pasuje ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry