Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Może i się taki pojawi kiedyś choć widzę że Lamia ma prędkości 1,5/1,5/1,5 z tym że nowy podbój, poprzednia jedynka ze starym weszła w kwietniu więc dość dawno temu :)
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wszystko byłoby ok, ale to drugi pod rząd świat z aktywnym morale. Osobiście poczekam na świat bez morale, z prędkością 2 lub większą. Morale za bardzo ogranicza niestety.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wszystko byłoby ok, ale to drugi pod rząd świat z aktywnym morale. Osobiście poczekam na świat bez morale, z prędkością 2 lub większą. Morale za bardzo ogranicza niestety.
Morale przeszkadzają ale zawsze znajdziesz gracza na swoim poziomie .....:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wszystko byłoby ok, ale to drugi pod rząd świat z aktywnym morale. Osobiście poczekam na świat bez morale, z prędkością 2 lub większą. Morale za bardzo ogranicza niestety.
A co, lubisz bić słabszych od siebie, nie? (tak, to pytanie retoryczne do wszystkich nie lubiących morale)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Morale na początku gry przeszkadzają w farmieniu czy tam biciu pkt walki ale później są jak dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja zagram na świecie ze względu na gafę przy starcie poprzednika. Zagram pod innym nickiem, a w kuchni jakoś się podzieli grepolis mobile z gotowaniem xD Ustawienia świata jak dla mnie miłe, nie lubię zbytnio tych wolniejszych światów. Niestety liczyłem na brak morali, ale za to bonus nocny się w miarę szybko kończy :D
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A co, lubisz bić słabszych od siebie, nie? (tak, to pytanie retoryczne do wszystkich nie lubiących morale)

Nie zastanawiałem się nad tym. Możliwe, że lubię, ale bardziej chodzi o to, ze chciałbym mieć miasto x na wyspie y, zamiast uganiać się za kimś z podobną ilością pkt w sąsiednich galaktykach. Poza tym "słabszego gracza" i tak można pokonać, tylko niesprawiedliwie większym kosztem. Nie grymaszę w kwestii prędkości jednostek, handlarzy, systemu podboju, bonusów nocnych. Jestem w stanie się dostosować. Uważam, ze morale jest niesprawiedliwe, choć to subiektywna ocena. Zresztą niekoniecznie chodzi o sytuację 1 player vs 1 player, bo gra się sojuszami i tutaj kwesta słabszy, mocniejszy staje się drugoplanowa, ważniejsze jest to, ze atakujemy x, który otrzymuje bonus za "słabowitość". Nie chcę zresztą osądzać, czy to dobrze, czy źle, mi z tym niewygodnie.
Poza tym ustawienia serwera są. Znajdą się gracze, którzy je lubią, ja poczekam na inne. I niewykluczone, że niemal wszyscy będą w jakimś stopniu zadowoleni:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ej, nie musiałeś na to pytanie odpowiadać, retoryczne było.

Oczywiście geniusze rządzący tą grą nie wpadną na pomysł, żeby wprowadzić morale czasowe... bo po co. I przez to porządni gracze otrzymują karę za poświęcony czas i szybki rozwój, a niedzielne nooby walczą z uprzywilejowanej pozycji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Morale to niepotrzebne utrudnienie dla graczy, którym zależy na byciu dobrym.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

o ktorej godzinie startuje swiat ktory ma dzisiaj wystartowac?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nigdy nie ma dokłądnej godziny startu servera bo zaburzyłoby to jego pracę i zostałby przesilony:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Oczywiście geniusze rządzący tą grą nie wpadną na pomysł, żeby wprowadzić morale czasowe... bo po co.
Ooo z tym to ja się w pełni zgodzę, ciekawe by było morale czasowe powiedzmy na pierwszy miesiąc czy dwa(bądź inny okres czasu) gry a potem ich wyłączenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wielkie dzieki za odpowiedz w kazdym badz razie jest to dzisiaj :p wiec co jakis czas bede patrzyl :p XD
Pozdrawiam wszystkich graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tego nikt nie wie, żeby nie było przeciążenia serwerów.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

powodzenia mlajtaj4 w czatowaniu na otwarcie servera:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O, widzę, że nie tylko ja się zasadzam. Dla mnie miło by było być tym 1 w rankingu świata, chociaż na sekundy xD
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hehe ale i tak wtedy system w rankingu nei zaliczy CI że byłeś 1:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Lepiej jest być top 1 wojowników
 

DeletedUser21059

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a o ktorej godzinie startuje ten swiat?:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry