Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21059

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ale ostatnio jak byl Maraton to o 11:30 blem na grepo i juz tam bylo ponad 500 ludzi o tej godzinie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przestaw zegarek Maraton wystartował o 14:00 :)


Też ci to polecam , bo mi się zdawało że coś o 14 ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czekam , czekam bo chce się dobrze wybić ....
Każda minuta się liczy na początku .

A jak wy się rozwijacie ?
Bo ja to pierwsze dni to same pkt. a ostatnie 2 to 1/2 pkt , i 1/2 wojska ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Może wyjść o 15,18 jak również o 20. nigdy nie ma dokładnej daty i to że startowały zawsze o X godzinie nie znaczy ze tak będzie i teraz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No ale starczy na zrobienie sobie screena, a potem chwalenie się wnukom :D
 

DeletedUser7800

Guest
Nowy Świat Bohaterów

Witam:) Zastanawiam czy poza Achillesem wyjdzie jeszcze jakiś świat bohaterów? Bo Achilles trochę już ma (start 27 lutego 2012) a chciał bym (i na pewno nie jestem osamotniony) korzystać z wszystkich możliwych funkcji grepolis, jednocześnie mogąc rywalizować o wysokie miejsce w rankingu, nie będąc z miejsca skazany na porażkę:mad:

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę wesołych świąt:)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

No właśnie może wkońcu podejmiecie starania aby taki serw powstał. Oby temat nie zniknął bez odpowiedzi,a właściwie to Ja nie czekam aż ktoś wkońcu napisze iż taki serw będzie otwarty gdyż wielu graczy na niego czeka dlatego musi powstać- tylko spodziewam się już konkretnej daty i ustawień albo ogłoszenia na dniach konkursu który wyłoni poszczególne parametry.

Do roboty!
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

otwórzcie świat bohaterów jakby oni mogli to zrobić...
świat bohaterów różni się tym od zwykłych że nie będzie on tak szybko zamykany...
Wasze żądania jeżeli zostaną spełnione to będziemy mieli pełno światów bohaterów tylko po co
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

dlaczego pełno? taki świat powinien być z danymi wymaganiami na niego i to by wystarczyło, tylko aby takowy powstał szefostwo musi się postarać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

Na globalu jest, to na polskim też będzie, tylko kiedy.....
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

Zapewne kiedy władza się o niego postara:) Dobrze by było gdyby ktoś z góry się wypowiedział jak już się najedzą i dostaną prezenty:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

Ano może by mógł powstać kilku graczy by się zebrało i poklikalo
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

biorąc Wasze argumenty możnaby otwierać co pół roku świat bohaterów(znajdą się gracze i będą mogli na nowym zacząć) no ale jak już je naotwierają to wtedy co stary zamkną?? no nie bo niema możliwości zamykania światów bohaterów bo cały czas ekrutacja jest otwarta, zamiast tego powinni co jakiś czas restart robić
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Nowy Świat Bohaterów

W Święta to nigdy jedzenia nie jest za mało :)
a jeżeli chodzi o Świat Bohaterów, to cieszy się on powodzeniem mniejszym, aniżeli zakładano pierwotnie. Dlatego też obecnie rozwój gry podąża w innym kierunku. Mogę jednak zapewnić, że wszelkie Wasze sugestie sa przekazywane w odpowiednie ręce. Jak wiadomo nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich czekiwań odnośnie nowo otwieranych światów, ale żadna uwaga nie jest lekceważona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

W Święta to nigdy jedzenia nie jest za mało :)
a jeżeli chodzi o Świat Bohaterów, to cieszy się on powodzeniem mniejszym, aniżeli zakładano pierwotnie. Dlatego też obecnie rozwój gry podąża w innym kierunku. Mogę jednak zapewnić, że wszelkie Wasze sugestie sa przekazywane w odpowiednie ręce. Jak wiadomo nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich czekiwań odnośnie nowo otwieranych światów, ale żadna uwaga nie jest lekceważona.

To smacznego życzę . Jutro od nowa zajadanie ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

hehe ja to już mam przez te 2 dni jedzenia dosyć chyba hihihi

Miło że góra odpowiedziała w temacie, mnie tam światy bohaterów jakoś szczególnie nie interesują ale ciekawie by byo popatrzeć gdyby taki powstał - ciekawe kto wtedy byłby w topce:)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

Mnie do niego ciągnie głównie ze względu na Artemidę i badania:) jak by wprowadzili to na każdym serwerze, został bym na swoim Maratonie;p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

Po to jest świat bohaterów by mieć te wszystkie cuda heh nie licz raczej na to że wprowadzą to wszystko na zwykłych światach:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry